bugün

entry'ler (316)

asla mutlu olamayacak insanlar

Her insan mutlu olabilir. Kimi şanslıdır. Ailede bunu görerek büyüdüğü için mutlu bir birey olmuştur. Kimisi ise hic gormedigi icin bilmedigi icin ayni okuma yazma gibi ogrenmek zorundadır mutlu olmayı.
Aslında herkes mutlu olabilir yani. Sadece bazıları daha fazla emek harcar.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

Asistan: Ablacım baştan yap istersen bu dişi...

en zevkli matematik konusu

Integral.

snapchat kullanan insan

Uygulamanın amacını hala anlayamadım, hayırlısı.

ben bu yazıyı arkadaşlarıma yazdım

Tenks a lat (!) .

zor

Sorun yok gibi yapmak zor , net.

çok sevmek istemek

istemesin yahu, olmuyor çünkü. Sevip sevmemeye bakmayacan anlaşılan , mühim olan gelecek vaad ediyor mu? Her şey bundan ibaretmis.

kaçıp gitme arzusu

Her insan bi an hissetmiştir herhalde. Kaçıp gitme fikri güzel de, nereye? O sıkıntı.

la isla bonita

Güzel ada. Harika bir sarki, eşlik edince de ayrı bir güzel oluyor.

bir erkeğin övüldükten sonra ilk tepkisi

Daha çok öv demesi.

yengeç burcu erkeği

Aşırı incelikten ölecek. Hayır kendine ediyor farkında değil. Bu kadar alınganlık , hassasiyet fazla anam.

emre sertkaya

Umarım uyuşturucuya felan başlamaz.

zeki insanlar yalnızdır

Doğrudur ya , olmasa bile kendimi bu şekilde avutmak istiyorum. Ya da şöyle denebilir, zeki insanların etrafı kalabalık değildir.

yılmaz morgül ün survivor 2016 ya katılması

Hayır , eğer adam lazer yaptirmadiysa sakallı halini merak ediyorum...

45 saniyelik olayı on dakikada anlatan insan

Olayı sindire sindire tekrar yaşayan, saniyeleri dakikalara dokebilecek gücü olan insandır. Alkışı hak etse de karşıdakine tak ettirmesi kaçınılmazdir.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

Muhittin şimdilik. Muiddin de olabilir. ikisinde kararsizim wjxksk.

en çok koyan durumlar

Dibine kadar haklı olduğumu dusundugum bir konuda , sırf karsimdaki insanı kaybetmemek için, deli gibi çırpınmak bazen koyuyor.

küçükken sanılan şeyler

Büyüdükçe insanlar rahata erer.

sözlük yazarlarını üzen şeyler

Moralin bozukken sarıldığın o ya hani, işte eğer moralini bozan oysa böyle başıboş gibi kalıyorsun.
Bu uzuyor ya insanı.

güvendiğim tek şey

ilginç bir şekilde bir insana guveniyorum. Evet aslında herkese güvenilmez ama bilmiyorum ona her şeyden daha çok guvenebiliyorum. Belki de o bunu bilmiyor. Bilmemesi daha da çok hoşuma gidiyor. Aslında tam olarak tanismiyoruz bile. O genelde sadece dinliyor zaten. Bazen duruyor konusmalarimiz. Daha çok güveniyorum o anlarda ona. Bir insana güvenmek gerçekten zor ve bunu basarmisken hüsrana ugranmaz umarım.