bugün

çok küfür ediyor, sevmiyorum.
çok seviyor, küfür etmiyorum.
(#12815256)

entarisi ile gülmekten altımıza ettirmiştir. sen çok yaşa emi.
muhtemelen kendiside ufak çapta bağımlı olan, son oylanan entrylerinden de gördüğüm üzre pkk sempatizanı yazar. diyor ki pkk lıların cahil değildir milyon dolarlık tankları yerle bir ederler. birde üstüne terörist yerine gerilla diyor bu da zaten sevgisinin bir gösterisi niteliğinde aktivist falan da diyebilirdi. sahur vakti 8 askerimizin şehit edilmesi ile ilgili entrysinde ise ne fark eder canım insanlar bir kere ölür ha sabah ölmüş ha akşam dramatize etmeyin zart zurt demiş ayrıca amy winehouse mu ne hakkı rahmetine kavuştuğu için çok üzülmüş ona keş diyen herkese de bok atmaya and içmiş muhtemelen çocukluğunda çok şiddet görmüş cahil bir yazar.

(bkz: #12914507)
(bkz: #12914576)
(bkz: #12914635)
ahmet telli'nin güzel bir şiiridir. yazar-mış iyi yazmaları olsun.
sözlükteki milliyetçilere ayakta alkışlanıcak ayar vermiş yazar.

lan elin bulgarları, yugostavya lıları, sizin neyinize türk milliyetçiliği ? ilk önce siz kendi ırkınıza bi bakın derim. sizin türk olduğunuz belle değil daha.
bu kadar aydır nasıl farketmediğimi merak ettiğim, düşünceleri ve tespitleriyle takdire şayan insan.
bu zamana kadar farkedemediğim için şuanda kendime kızmalarımın sebebi olan yazar. çok mu uzun oldu? o halde kısaca; sen neymişsin be ağğbiii!
(bkz: iyi yazmadığı halde iyi yazdığını sanan kız yazar/#13108239)

bu entryle duygularıma tercüman olmuş yazar

tebrik ediyorum.

bu konuyu yeri geldikçe hatırlatmasını istiyorum.
üstad attila ilhan'ın şiirlerini yazma şekli.
2 gündür haber alamadıgım yazar. haber alsaydım 1 paragraftan uzun entari girdüm ağğbüü öp alnımdan dicedim. buyursunlar;(#13162534)
2 entry'sine rastladım 2sinde de bağlaç olan -de/-da'yı;

-te/-ta şeklinde kullanmış..

bu kötü huyunu düzeltmesini şiddetle tavsiye ederiz efenim..

(bkz: selam ederim)
samimi üslubu, sevecen tavırları ise paha biçilemez.

şukela insan
hangi ülkede hangi bayrak altında yaşadığını kavraması gereken bir yazar.
sikinin keyfine iş yapan, her halta salça olan moderatörün kurbanı olmuştur.

türkiye başlığına, "her şehrinin en az bir caddesine bir katilin adı verilmiştir, dersim'e dersim demek yasakken.." yazdığı için çaylak edilmiş yazardır. üstelik aynı başlıkta kendisine orospu çocuğu, piç gibi küfürler yazan yazarların yazıları da olduğu gibi dururken.

o isim daha vermeden katil demiş, ben isim de vererek katilleri söyleyeyim; neredeyse her ilde yok mu kenan evren caddesi, sokağı, bulvarı vs... kenan evren katil değil mi?

ayrıca, yarın da 5.yıl zirvesine gidecekmiş, neden diye sordum da, suratına tükürmek istediğim kişilerin suratına tükürmek için dedi. sabırsızlıkla zirveden gelecek haberleri bekliyoruz..
porsche'mu kıskanan, kendi beyaz şahinine çelik jant taktırınca çok matah olduğunu zanneden acayip bir yazar. ayrıca şerbetini her zaman nabza göre bulunduran, kâh maçolukta çığır açacak yeni fikirler eşliğinde gelebilen, kâh bir salon erkeği edasında kadınlar ne ister sorunsalını çoktan çözmüş, aşmış tavırlarıyla çevresindeki kadınlar tarafından ulaşılmaz bir erkek profili de çizmektedir. ama bu kendisinin beyaz şahinli bir apaçi olduğu gerçeğini değiştirir mi bilmiyorum.*
sevilen insan...
sakallı hali hiç ama hiç merak edilmeyen gerizekasız kişilik. *
ben aslında yoom *
hep bir şiirden yola çıkarak konulmuş olduğunu düşündüğüm bir nickin aslında ne kadar doğru bir kararla alınmış olduğunu bana öğreten insan. imlasız... patavatsız. noktasız virgülsüz cümlelerin sahibi. ince çizgisini koruyamadığın zaman seni nerenden vuracağını asla kestiremediğin. böyle bişeyi beklemememiş olmandaki savunmasızlık da cabası. şaşırtan, çok ama çok şaşırtan hemde. genelinde duygusal olduğunu bildiğim, bildiğimi sandığım. civcivi elinden alınan bir tavuk kadar saldırgan görmekte mümkün. keşke böyle bişeyin aslı olsaydı. imlasız... ağzı herkese aynı olan insan. sana olan sinirim nasıl geçmeli, geçmeli mi? neyse ne. çok zor kazanıyor insan güvenebildiği birilerini, ama kolay kaybediyor ne dersin? dilin kemiği olmadığı gibi klavye de bir o kadar acımasızlaşabiliyor. ölüp ölmediğini nickaltından takip edicem artık napalım. yazar dostlarından bi tanesi illa.
bu güzel haberi kürdistan halkına vermiş spas. (#15770083)
sözlüğün hani seri eksi veren ibneleri diye başlık açılıyor ya işte bu insan onlardan biri okumadan anlamadan eksi verir,kendisi söylüyor hatta...
çok haklı gördüm bu adam gibi haklısını görmedim.
Bkz(#16030251)
bıyıklar badem heralde.
basenleriyle klavye tuşu basan sivilceli hanım kızlarımızın yarasına tuz basmış yazar.