bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şiirin girişine samuel beckett ın sözlerini yazmıştır şair.

"Hep denedin. Hep yenildin.
    Olsun. Gene dene, gene yenil. "
    8 -1 ... a la folie
  2. 2.
    beşinci nesil yazar.
    1 ... a la folie
  3. 3.
    bir şiir bir insanı bu kadar mı iyi anlatır?
    tesadüf bu ya! o insanda almış kendine nick yapmış şiirin adını *
    3 ... yardimci kadin oyuncu
  4. 4.
    ideal bir tanışmamız olmasa da sonradan kanımın ısındığı kafa bir yazar. sanırsam daha çok güleceğiz birlikte.

güzel yazar. * *
    5 -2 ... t bag
  5. 5.
    son dönemde ortaya çıkan ve kürtçülük üzerine nutuklar atan grubun yeni bir üyesi. muhtemelen kendisi fake bir yazardır. kendisi kuzey ırak a geçip oradan kanada yollarına gidecekmiş duyduğuma göre. iyi uçuşlar, zaten bu gidişle uludağ airlines sizi uçuracaktır kısa sürede.
    3 -5 ... yuzyillardir akan cesme
  6. 6.
    dünün en kötü entrysini girmiş.. takdir ettim... feykmişim de, uludağ airlines uçuracakmış yakın zamanda... birinin feyk olup almadığına karar veren mercii sen misin a benim cağnım yazarım?

bir de unutmadan, airlines ne lan!? küfür mü ediyorsun! burası türkiye ise resmi dil türkçedir. herkes de öyle konuşmak zorundadır.. (burada kıçımla gülüyorum)

bahsi geçen entry'e gelince.. onun için de yazacaklarım vardı ama, yazmak istediklerimin neredeyse tamamını bir arkadaş yazmış. kendisini hiç tanımasam da teşekkür ediyor, şukelalarımı iletiyorum..

işte buyrun burdan yakın;

(bkz: kurdistan isimli bir ulkenin olmadigini sanan adam/#4402967)
    5 -3 ... imlasiz
  7. 7.
    dün msn de konuştum; lakin göz kırpması göndermeme rağmen bir titreşim olsun atmadı. hemen anladım tabi karşımda fake bir msn adresi vardı. fake you diyip güzel türkçemize bir kelam eklemenin gururu ile ayrıldım.
    4 ... yokus cikan hammal
  8. 8.
    "fake" yazarmış.

kendisine "fake" yazar diyenlerin sözlükte isimleri ve cisimleriyle bulunmaları da bize ders olsun.
    4 -2 ... dr cureklibatur ve bay arkin
  9. 9.
    muhtemelen; bluevelve, maça papazı, cüreklibatur üçlüsünden birinin fake yazarıdır. bu kadar savunduklarına göre. zaten bunların yazdıklarını ben bir türlü birbirlerinden ayıramıyorum. siz ayırabiliyor musunuz? farkı ne bunların?
    2 -3 ... yuzyillardir akan cesme
  10. 10.
    kendisine fake diyenlere bakıyorum da, hepsi 5. nesil...

yani çok bir farkımız yok, sözlüğe geliş zamanı olarak. ee o zaman neye göre bu feyk'lik!? yahu sizin söylediğiniz şeyleri söylemiş olsaydım, bu sefer de sizin mi feykiniz olacaktım!

bu kadar gerizekalı olunmaz!

kürdistan isimli bir ülke vardır dediğim için mi bunlar oldu? onun için mi hem yumuşak hem hesaplı bir şeyin savunucusu oldum!?

siz dürüst değilsiniz! siz yalan söylüyorsunuz, en çok kendinize!

yahu sizin cumhurbaşkanının karşılamadı mı bu adamı, diğer bütün devlet adamları karşıladıkları gibi!

yahu pasaport diyoruz pasaport! nedir bilmiyor musun? biraz araştır o vakit...

senin cumhurbaşkanın 'olmayan bir ülke'yi nasıl ziyaret edecek? hani kulak problemi yaşadığı için erteledi ya! gerçi ona da çözüm bulmuşlar... olmayan bir ülkeye giderken cumhurbaşkanı, kulakları ağrımasın diye basınçtan ötürü, bilmem kaç milyon dolarlık uçak alacaklarmış..

hasılı, gerçekleri birileri muhakkak söyler!

unutmadan; bu feyk yazar, hepinizden daha fazla sever vatanını, ve yine hepinizden daha fazla üzülür ölen her bir kardeşine!
    8 -3 ... imlasiz