bugün

insanın ağzından çıkabilecek en çirkin sözlerden.
tibbers hakkında, "bana yürüdü, gey bu" diyerek gerçekleştirebileceğim eylemdir.
O ne şirret bir şeydir o yapmadığın bir şey için itham edilirsin. Herkes ona kanar ve sana olan olur ama normalde öyle bir şey yoktur. Varya bu tespit edilirse bence idam cezası verilmeli o zanlıya. Heleki yalancı şahitlik. Aşağılık bir durumdur. Kepaze insanlar yapar bunu ve de zavallılar.
https://www.youtube.com/watch?v=trOEfJTMqfU

şarkısı bilem var. sedacım söylemiş.
Yiğidi kılıç değil iftira öldürür...
iftiraya uğramak kötü bir durum insanlar sırf size siyasi görüşünüzü veya dini görüşünüzü beyenmediği için ağza dahil alınmayacak iftiralar atabiliriyor hayır sinir olmuyorum da rahatsız oluyorum atılan iftiralardan.
Bana bu iftiraları atanların aynı şey analarının bacılarının başlarına gelsin inşaallah. Sizi şikayet edeceğim Allah ın belaları.
en büyük kahpeliklerden birisidir. ters birine denk gelirseniz ölüm dahil her türlü belayı başınıza alırsınız.
bu bir örnektir (bkz: badelenen müridin mahkemede yaptığı sapık açıklama)

belge yok nerde olmuş belli değil hangi ilde vuku bulmuş oda yok tipik çamur at izi kalsın..
Kurusu çok tehlikeli olan dil uzatmadır.
Adıma atılmasından korktuğum şeydir.
birine karşı haksız yere yapılan suçlama.
Sosyal medya ile kitleler bu pisliğe bulaşıyor. Doğruluk payı belli olmadan bir insan hakkında çeşitli iddialar oluyor. bu iddiaların hedefindeki kişinin dünya görüşüne katılmayan birçok insan yargısız infaza girişiyor. Özel hayat, mahremiyet, masumiyet karinesi göz ardı ediliyor.
(bkz: merhamet etmeyene merhamet edilmez)
doğru bir tespit. dedikodu kötü bir şey ama hepimiz yapıyoruz bunu. sosyal medya da teşvik ediyor.
Masum canların ölümüne sebep olan şerefsizce bir davranış.
Birçok müslümanın usta olduğu şey. müslüman olmalarına rağmen.....
Kötü adamların yalan dolanla kazanmaya çalışma sanatı.