Yaklaşık 1 yıl aradan sonra sözlüğe dönüş yapmış 6.nesil yazar.
görsel
bilmukabele * yazarı. ayrıca korkularımız karşılaşsa, benimkinin kat kat ağır basacağını kendisi de biliyor. en kısa zamanda gerçek arabaları da çarpıştırmak gibi planları var. *
(bkz: peki)
(bkz: sen nasıl istersen)
hayır; irlanda'nın manyak ordusu değil, amerika'lı hippi bir katilin adı bu. anlaşalım artık.
(bkz: ira)
(bkz: serbest çağrışım)
Başka bir yazarın kavak yelleri tadındaki upuzun yazısından öğrenildiği kadarıyla pek makbul bir zat. Çok sadık, çok durust, çok öz verili.

O değilde bana ne bundan? Ama iyi insanlar taktir edilmeli, kötüler ise yerilmelidir.
idealist bi yazar kızımız. burslu ünv. okuyacak ilerde.*
apple'ın çıkarttığı ve "yaratıcılık" nedeniyle başına i harfi konan yeni ürün. güneş tanrısı.

sonraki modellere i zeus, i odin, i lohim*, ve i lah* adları verilecekmiş.
çok naif, çok narin bir yazardı kendileri çok kısa süre önce aldığı kararla artık adamına göre muamele edecek olan yazar. asla ödün vermeyeceğine başına gelen olaylarda ne ilk ne de sonuncu olduğunu unutmayarak çok güçlü olduğunu gösterecek olan yazar.
diyorum ki çok dikkatli olun!
Nickini gördüğümde aklıma ilk olarak irlandalı terör örgütü ira'nin geldigi yazar.
geçen yolda kendisine selam verdim dönüp bakmadı bile. böyle de karaktersiz biri. çekirdekten filan söz etmiş bir de utanmadan. yazıklar olsun.
sorumluluk sahibi bilinçli yazardır. teşekkür ediyoruz kendisine.
uykuyla tek gecelik ilişkiler yaşayan, sohbeti, kişiliği hoş, sürekli sırıtan candan insan. sevilesi yazar. *
sözlükte düzenlediğimiz bol taşak kokulu organizasyonlarımızın nadir çiçeklerinden. severiz kendisini.
uzunca hira. öyle diyoruz kendisine. çok komik, şakalamaç bir insan. yüreği iyilik dolu.(hey gidi)
uludağ sözlük geyik ve hikaye grubu vesilesiynen tanıştığım cancış tatlış yazar. öyle sevecen biri. bi de iyi yazar güzel yazar. yazar yani. *
sinemada çok ses olunca öhöm diye öksüren sanatsever adamın yan koltuğunda korku içinde yan gözle adamı kesen ürkek yazar.
facebook ta dedeler linki paylaşan yazar kişisi.
testere VI bu kızla çekilecekmiş öyle duydum. çok esrarengiz. bir kayboluyor bir ortaya çıkıyor. ama ölecek.*
yazarların yücesinden, hoş sohbetli bir yazar arkadaş...
gözümüzü yollarda bırakan, kaçırıldığını düşündüğüm yazar kişisi.*
(bkz: ira)
(bkz: irish republican army)
içerisinde tepinen öküzü gezdirmeye çıkaracağım yazar.

sigarayı vakumlayan bir öküz modeli olunca sürekli sigarası bitiyor, benlik bir şey yok!
uyumayan yazar.

sanırım alacakaranlıktaki vampirlerden birisi bu! aman tengrim diyorum.

hiç uyumuyor lan şaka maka.