bugün

sonuna n koyarsak nicki ayran a dönen yazar. hoşgeldi diyelim....
hoş gelmiş, altıncı nesil yazar..
Nesildaş yazar. Katillerin hikayeleri ilgisini çekiyor galiba Ted Bundy'yi okumasını tavsiye ederim.
eyvallah yazarı..ayrıca sözlük yazarlarının itirafları başlığında ki entrysiyle yardırmıştır..
sohbeti keyifli yazarlarımızdandır.
kısa zamanda kaynaşmışızdır. lakin zall aramıza giriyor çekecegim kulaklarını. kardeşim rürasına girmişim, zall araya girmiş falan. cık olm zall aramızdan. yeter düş yakamdan. seninle bu ilişki yürümez diyorum anlamıyosun. *
hacı sen nerelerdeydin dediğimdir, çok geç tanışmış olduğum yazar, ancak geç olsun güç olmasındır.

şincik hacu, dediğim gibi zor zamanlar vardır, zor zamanların arkasında iyi günler vardır, büyük dağların arkasında görülmeye değer küçük kasaba olduğu gibi, sen dağı tırmanmayı bırakma ki, dağın arkasındaki küçük kasabayı göresin emi..

öperim.
Aynı babası.*
mutlu böcüktür kendisi.

içindeki öküz rahatlamış belli. sevindim kendi adına.

ayrıca, hoşbulduk canımın dibi diyorum kendisine.
her an ölebilir. şu an ölü de olabilir.*
sevimli falan böyle. sevgi pıtırcığı. relationship insanı.

(bkz: mutluluklar dilerim)
uyumayan yazar.

sanırım alacakaranlıktaki vampirlerden birisi bu! aman tengrim diyorum.

hiç uyumuyor lan şaka maka.
içerisinde tepinen öküzü gezdirmeye çıkaracağım yazar.

sigarayı vakumlayan bir öküz modeli olunca sürekli sigarası bitiyor, benlik bir şey yok!
(bkz: ira)
(bkz: irish republican army)
gözümüzü yollarda bırakan, kaçırıldığını düşündüğüm yazar kişisi.*
yazarların yücesinden, hoş sohbetli bir yazar arkadaş...
testere VI bu kızla çekilecekmiş öyle duydum. çok esrarengiz. bir kayboluyor bir ortaya çıkıyor. ama ölecek.*
facebook ta dedeler linki paylaşan yazar kişisi.
sinemada çok ses olunca öhöm diye öksüren sanatsever adamın yan koltuğunda korku içinde yan gözle adamı kesen ürkek yazar.
uludağ sözlük geyik ve hikaye grubu vesilesiynen tanıştığım cancış tatlış yazar. öyle sevecen biri. bi de iyi yazar güzel yazar. yazar yani. *
uzunca hira. öyle diyoruz kendisine. çok komik, şakalamaç bir insan. yüreği iyilik dolu.(hey gidi)
sözlükte düzenlediğimiz bol taşak kokulu organizasyonlarımızın nadir çiçeklerinden. severiz kendisini.
uykuyla tek gecelik ilişkiler yaşayan, sohbeti, kişiliği hoş, sürekli sırıtan candan insan. sevilesi yazar. *
sorumluluk sahibi bilinçli yazardır. teşekkür ediyoruz kendisine.
geçen yolda kendisine selam verdim dönüp bakmadı bile. böyle de karaktersiz biri. çekirdekten filan söz etmiş bir de utanmadan. yazıklar olsun.
Nickini gördüğümde aklıma ilk olarak irlandalı terör örgütü ira'nin geldigi yazar.