bugün

kadınlara yakıştırdığım aksesuar.

peşin edit : devamı gelsin, hayvan falan.
altın olanı türkülere konu olan aksesuar.
mıktatıslısı da mevcut olan aksesuar. öyle hiç deldirme, kızartma, iltihap derdi yok.
tanesi 1 liradan satılan küçük ,kibar renk renk taşları olan hızmalar mevcut.
düşürüp kaybetme olasılığı yüksek olduğundan yedekleme yapılmalı.
dokuz ay gibi bir süre aralıksız takıp, birkaç saatliğine çıkarılınca el buruna gidiyormuş, gönül arıyormuş, vuslat gerekiyormuş. alışkanlık yapıyor meret sevgili sözlük, evet.
ilk yaptırdığımda * bende baş dönmesi yapmış meret. şaka mısın sen dedim. herhangibir acısı yoktur, gayette sevimlidir.

edit: baş dönmesinini nedeni yaşadığım gıda zehirlenmesiymiş. hızmayla alakası yok.
bu sabah gözlüğümü takarken takılan ve daha 1 günlük olmasına rağmen düşen güzel şey. takasıya kadar canım çıktı. midem bulandı acıdan. herkese yakışmayan birşey üstelik. hokka burunlulara yakışır denir, her hokka burunluya da yakışmaz. biraz daha hokka yazarsam o h harfini b diye yazabilirim, yanlışlıklan. *
altın hızmam neticesinde '' altın hızma mülayim, seni haktan dileyim '' türküsüne mazhar olduğumdur. Yaz günü temmuzda, sen terle ben sileyim diyerek de insanın ruhunu alt üst edesidir. Altın hızmam ve ben. Çocuktum yaptırdığımda. Pişman mısın, acıdı mı gibi sorulara tek cevap : asla.
Beğenen herkesin yaptırmaması gereken takıdır. Yakışan var yakışmayan var kardeş.
burun karıştırmayı zorlaştırabilecek aksesuar.
aksesuarların en güzeli.

görsel
mide bulandırıcı bir aksesuar. geri kalan tüm aksesuarlar gibi amk.
potansiyel bir suç aleti, içinde mikroskobik vericilerle, bilgi alış verişi yapılabileceği varsayılarak, kpss de çıkarttırılan takı.

sikimden bir kpss sınavı için bu kadar düzenek kurulabileceğini hesaplayan gerzek zihniyet, türban ın kulakları kapatıp, bu tarz olaylara daha müsait olduğunu akıl edememiş heralde!!

çifte standartınızı sikiyim sizin, sonra türbanlıyı derse almadı diye, profesöre bilmem kaç yıl hapis ver!

amk bu devran dönecek demi, elime düşmesinler, aha bu kadar diyorum, valla ben daha pis şeyler yapacağım, yazın bunu buraya!
burunun büyüklüğü veya küçüklüğü farketmez. her kadına yakışan aksesuardır. büyük burunlara karakteristik bir özellik katar. küçük burunları ise bazen şirin, bazen asi gösterir.
ne kadar iğne yöntemini önerselerde, eski kafa tabancayla delinmesi taraftarıyım. iğne adamın gözünü korkutuyor biraz. küpe direkt tabancaya takılı olduğu için delimi az bi' saniyeyi alıyor. acısıda yok. refleks olarak gözden 1-2 damla yaş akıyor.
bakımını ihmal etmemek gerek. hemen iltihat kapabiliyor. genelde teramisin veya bepanthen öneriliyor. bunları el ile sürmemeye dikkat etmeli. kulak çubuğu yardımıyla yedirilmeli.
takan kişinin seksapelini yükselttiğini düşündüğüm bir aksesuar.
efenim birisine de yakışmasın bu kadar olur ciddi anlamda hayran kalıyorum takanlara.
bir diğer adı da burun piercingidir.

p!nk ablamızda çok hoş durmaktadır ve tabi de diğer top burunlu insanlarda.
doğu kültürüne has piercingdir. Buna ses çıkartmayıp piercing takanları öcü gibi görenleri anlayabilmiş değilim.
her erkeğin gönlünün bir köşesinde hızmalı bir güzel yatar.
kerkük' ün altın hızma türküsünün bu kadr tutma nedenlerinden biri de bu olsa gerek.
1 yılı doldurmama rağmen hala iltihabı geçmeyen, sürekli yara yapan bir takıcıktır.
Burun kanadına takılan süslü, altın ya da gümüş halka.(çok isteyipte te yaptıramadığım işlemdir )
piercingdir. yöresel ismi ise hızmadir. taktirip taktirmama arasinda gidip geliyorum.
Altinsa sarkisi söylenebilir.
Zayif kizlara cok fazla çekicilik katar.
yakışıp yakışmadığını takdırmadan anlayamayacağım için pazar günü taktıracağım aksesuar. Allahtan burun deliği hemen kapanıyormuş da yakışmazsa sıkıntı değil.
Küçük Top burunlara yakışan aksesuardır. Her türlü yakışır bu burun şekline.
Sabah uyanıldığında,burunda degil yatakta olduğunun gorulmesinden bıkıldığından vazgeçilmiş aksesuar.kendi gitti izi kaldı lan.