bugün

genellikle tsm şarkıları söyleyen hatun kişisi.

(bkz: sen gençliğimin katilisin)
bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım istanbul'un şarkısını ağlatmış sanatçı. hala daha da ağlatıyor.
türk televizyonlarında nerdeyse bütün kanallarda televolevari programların yayınlandığı dönemlerde bu programları sıklıkla meşgul etmesine anlam veremediğim tsm insanı. Ayrıca unkapanı plakçılar çarşısında pantolonunun ön düğmelerinin yarıya kadar açık olduğu bir afişini görünce şoke olmuşluğumda vardır bu tsm bayanı ile ilgili.
eski komşumuz, çocukken biz mahallenin çocuklarına paso para verirdi, beyaz lada nivası vardı.
bizim de eski komşumuzdu mersinden. ben hatırlamam ama babanem anlatır subay kocası falan vardı. ablası hırsızmış hatta halamın yeleğini çalmış sonra da ben çaldım demiş. şimdi ise hüner coşkuner hanımın kıyafetlerini yapıyor. babanemin içinde ukte kalmış hüner coşkuner hanımın kıyafetleri çalınırsa babanem çalmıştır şimdiden söyliyim.
üsküdar Zeynepkamil semtinden çıkan şarkıcı.
"olamaz" adlı parçasıyla gönülleri fethetmiş , silkme ve koparma dalında tüm altın madalyaları kapmıştır. Hala severek dinler , duygu selinde boğulurum.
meyhane sarkıları söyleyen kutsal kişilik.
bu aksam bütün meyhanelerini dolaştım istanbulun ve sarkılar seni söyler sarkılarıyla efkarndıran kisi.
zerafetine ve hanımefendiliğine hayran olunası kadın.
Ömrümüzün Son Demi isimli nadide tsm eserini şahane yorumlayan sanatçı.
her türlü sanat müziği eserinin belini itinayla kıran, bildiğin tavernacı abla. mümkünse arif susam şarkıları söylesin.
En çok içime işleyen şarkıyı söyleyen büyük ses, TSM sanatçısı Hüner Coşkuner. "Olamaz" ı öyle bir söylüyor ki dediğim, müziği içime kazıyan kadın.
70lerin ve 80lerin ünlü şarkıcılarından cengiz coşkuner'in akrabası olduğundan şüphelendiğim ve aşağıdaki albümleri çıkaran şarkıcı:

doğuş (1982, uzunçalar) *
sakın dönme geriye & sarhoş ellerim (1989)
mutlu görünüyorum & doğuş (1990)
beni sevmeni istiyorum (1990)
olamaz & dünden razıyım (1991)
gidemezsin (1991)
haydi tut ellerimi (1992)
gidiyor (1993)
bir evcilik oyunu (1995)
bir hüner coşkuner klasiği (1996)
beni tek sen anlarsın (1997)
ben ölürüm (1998)
sevemem (erol büyükburç'la birlikte) (1999)
klasikler 1 (2000)
klasikler 2 (2000)
vurgunum sana (2002)
geleceksen gelme yar (2005)
nerede (2007)
klasikler 3 (2009)
seneler evvel izmit'te fethiye caddesi'nde imza günü düzenleyen, ve dilencilerden daha az ilgi gören sanatçı. üzülmüştüm lan.
bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım istanbul un şarkısı dinlenesidir.
türk sanat musikisini icra edebilen hayattaki bir kaç sanatçıdan biri.

ama kıymeti bilinmiyor ne yazık? oysa o ne ses , o ne zerafet.
(bkz: bakireyim isteyen gelsin kanıtlarım)
(bkz: verse bir şey diyemezsin)
(bkz: sen kimseyi sevemezsin)
http://www.youtube.com/watch?v=e4-9xa7f64s
adını söylemekten çok hoşlandığım insan.
http://fizy.com/#s/1kkyxq
1961 doğumlu sanatçı. ajda pekkan gibi estetik ürünü mü acaba.
sesi hiç kimseye benzemeyen sanatçı. taklit edilmesi mümkün müdür bilmem.
karakteristik bir ses e sahip, bu aralar severek dinlediğim, türk sanat müziği sanatçısıdır.