bugün

(bkz: arif susam sokagi)
ata demirer in calandırmasıyla kendini "simittim döküldüm "şeklinde acındırmış şahsiyet.
yenikapı kordon restaurant'da sahne alan, tavernanın kralı, mühim insan. şarkıları da insanı mahveder, örnek olarak:

hep senin için

dilimde beddua gönlümde acı
benim şu halimden daha beter ol
nasıl da bıraktın yıktın dünyamı
goncası açmamış gülden beter ol

seni sevdim diye deli dediler
aldırmadım seni sevdiğim için
bırakıp da birgün gider dediler
kırdım dostlarımı hep senin için

gündüzün gecelerine karışsın
dilerim kısmetin kapalı kalsın
bende bu acılar tükenmedikçe
seni de bitmeyen çileler sarsın
ümit besen 'in tarifiyle saksafon çalabilen kişilik.
konservatuar mezunu olduğunu öğrendiğimde epeyce şaşırdığım taverna şarkıcısı.
" evliler de sevebilir " şarkısı çok güzeldir.
Sakallı piyanist.
evli erkekler üzerine yaptığı, yasak aşkları anlatan birçok şarkısıyla efsaneleşmiş tavernacılardan biridir.
(bkz: susamcık)
şarkılarının çoğunda araya konuşma yerleştiren tavernacı. nikah memuru şarkısıyla tanınır daha çok. eli çenesinden hiç ayrılmaz zaten. * sakallı bebek denir genelde arif susama.
Albümlerinin neredeyse tamamı canlı kayıttır ve canlı atmosferini iyi yansıtır. Şarkılarının arasında konuşması ile ünlüdür. Emirgan Köşem Restaurant'ta 14 sene aralıksız sahne almıştır.8 sene klasik batı müziği eğitimi almıştır
şimdilerde ankara da altınnal gazinosu diye bilinen meyhaneden bozma mekanda cıkan eski kurtlardan tavernacı abimiz.
tavernanın en yaratıcı en iyi bestelerini yazan $ahsiyet.
mozart da çalabilen şantör.
http://en.wikipedia.com/wiki/Arif_Susam başlığında kahkahalarla hayat hikayesini okuyabilirsiniz. yazarını buradan öpmek istiyorum izninizlen.
henüz 3 yaşımdayken nerde trak orda bırak isimli albümüyle sempatimi kazanmış piyanist şantör.*kasedinin üstüne şarkı çektiğim için çok pişmanlık duyduğum piyanist şantörde diyebilirim.*
katıldığı beyaz show programında mozart eseriçalarak sadece teverna sanatçısı olmadığını ispatlamış sanatçı kişilik.

(bkz: piyanist şantör)
düşeş attım yek geldi
kızlar diskoya tek geldi
bir öpücük beklerken
on milyonluk çek geldi diyerek mustafa sandalla kenan doğulu seviyesine ermiş kişidir.

tavernanın pirlerinden.
(bkz: arif susam unplugged)
(bkz: arif susam maxi single)
orguyla ve sakalıyla ünlenmiş piyanist şantörümüz. öyle ki bir keresinde sakalını kesme dalaletinde bulunmuş. bunu dinlemeye gelen müşteriler isyan etmiş, inanmamışlar bu arkadaşın arif susam olduğuna. ''paramızı geri isteriz, arif'in sakalı vardı, bu sahte arif'' şeklinde protestolarla karşılaşmıştır. o gün bugündür de sakalını kesmezmiş.

genelde tek başına televizyon programlarına katıldığına rastlanmamıştır. ümit besen ve nejat alp'la birlikte ortak hareket edip, programlara konuk olurlar, ardı ardına taverna müziklerini patlatırlar. hatta eve yemeğe çağırdık arif susam'ı yine nejat ve ümit'le birlikte geldi. ''nejat ve ümitsiz gelmem abi'' dedi, biz de mecburen idare ettik
ilk 2 albümünde * * sadece bıyıklı haliyle arz-ı endam eden ve bıyık ve sakalın olmadığı son albümü * hariç mütemadiyen bıyık ve sakallı olan tavernacı. genellikle ağlamaklı söyleyişiyle dinleyenleri mest eder, ayrıca "sevgini kurşuna dizdim" gibi damar şarkıyı söylemiştir. son olarak kendisi hasta galatasaraylıdır.
nikah memuru isimli şaheseri her zaman için Ümit Besen'in nikah masası'ndan daha iyi olmuştur ve olmaya devam edecektir. Şarkının ilk kıtasında zaten işi bitirmektedir büyük üstat:
Birazdan gelecek o gelin var ya
Araya aşk diye koydu gururu
Bir imza ile bitmez bizim aşkımız
Durdur bu nikahı, nikah memuru
Kıyma bu nikahı, nikah memuru
mendille bağlayıp iki gözünü kalbimde sevgini kurşuna dizdim dizesi ile içki masasının yeni bir şişe ile tanışmasına neden olabilecek olan büyük tavernacı.
''duydum evleniyormuşsun'' parçasıyla güldüren, güldürürken ''bu adam napıyo lan'' diye düşündüren müzisyen.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar