1. 1.
  hyundai nin en trendy arabası olmayı başarmış küçük oto. kendisinden beklenmeyen bir sürati ve ataklığı vardır. emsallerine göre çok yüksek bir donanımı mevcuttur. kportası zayıftır ve biraz fazla yakar. amam bence o fiyata binilecek en iyi otodur.
  1 ... qb1903
 2. 2.
  torpitosu görebileceğiniz en kalitesiz plastikten yapılan araçtır.*
  1 -2 ... memolf
 3. 3.
  Yol tutuş, sağlamlık ve dayanıklılık gibi özellikleri vasatın altında olan araçtır. Bir otomobil hakkında bu kadar kesin yargılara varmak belki doğru değildir ama bu bünye orta dereceli bir kazada kağıt haline gelmiş bir Hyundai Getz görmüş ve gözlerine inanamamıştır.
  1 -1 ... entropi
 4. 4.
  sozlukler camiasinda araba yorumlarina takilip kalirsaniz alableceginiz araba bmw mercdes audi volvo dan baska bisey olmacaktir. ulem 15 20 bin ytl ye araba aliyorum 50 bin ytl ye degil mal degiliz bizde biliyoruz kalitesiz oldugunu.. boylede bir gerilmisligim vardir.
  18 -2 ... tespit canavari
 5. 5.
  nissan micra ile beraber bayan sürücülerin en tehlikeli olduğu araçlardır. hyundai getz ile kaza yapan o kadar çok bayan gördüm ki artık ellerinde bir canavara dönüştüğünü anladım bu arabanın.
  1 -1 ... avedis
 6. 6.
  yakıt açısından ekonomik denebilecek araçtır.
  1 ... simpo
 7. 7.
  2008 modelinde immobilizer , 4 cam otomatik ve neredeyse full bir araç olarak satılan kore yapımı otombildir. otomatik vites seçeneği olan araçta kalkışlarda kendinden beklenmeyecek derecede üstün performans gösterirken , vites geçişleri yüksek devirde olmaktadır. 4500 devir gibi rpm den sonra aracın temde gördüğü son hız 140 km/h olmuştur.

  aracın üstün özelliği şöför konumu olarak uygun bir pozisyonda sanki bir suv sürüyormusunuz havasına sahip olan yükseltilmiş sürücü koltugu ve direksiyonu.

  bu şekilde yolda tam kontrol sağlamak mümkün.araç ani dönüşlerde arkadan savrulmaya müsait bir görüntü vermekte.yinede fiyat kalite ve performans üçgeninde değerlendirildiğinde beklentileri bu fiyata karşılayan otomobil.
  edit: araba kullandıkça açılıyor. 190 km/saat gördü sonunda.
  ... gwaihiri
 8. 8.
  1.5 crdi modelini bir yaz boyunca kullandığım ve itiraf etmeliyimki kullanırken zevk aldığım yüzümde aptalca bir gülümseme bırakan otomobil.özelliklerini,artılarını ve eksilerini verecek olursak ;

  araç ilk olarak 1198kg lık ağırlığıyla şok ediyo,inanılmaz seri kalkışı gaza en ufak dokunuşunuza verdiği tepkiyle "vaaaay" diye inlemenize neden oluyo,çok rahat bir şekilde yüksek hızlara ulaşabiliyorsunuz dizel olması ayrı bi güzelliği tabi,küçük ebatlara sahip olması şehir içinde fırlamalıklar yapıp 3. bir şerit yaratmanıza olanak veriyor, ancak park olayında görüş mesafesi darlığından dolayı arka tarafı göremiyor yada ayarlıyamıyorsunuz bunun dışında gerçekten şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda kullanana zevk veren bir araç.
  1 ... ligoferon
 9. 9.
  kazasını da görmüş bulundum sonunda. kavşaktan çıkan araca bodoslama çarpmak suretiyle sadece bir tampon düşüren getz e karşılık kapısı boydan boya göçen bir focus. güvenilirlik konusunda ciddi anlamda düşünmeye itmiştir.
  -1 ... gwaihiri
 10. 10.
  kore yapımı peynir tenekesi.kalitesiz ulaşım aracı.
  2 -4 ... kocamann