bugün

entry'ler (26)

baltika

barda 12-TL' ye içtiğim baltika 7'yi, büfede 3,25-TL' ye buldum. Büfenin adını biraların bitmemesi için söylemeyeceğim. Çok leziz biradır. Heinekene yakın bir tadı içimi vardır.

kirin

rus değil bea pardon. Japon bira markasıdır.

kirin

rus bira markası, singapurda içtim. Rahatlıkla içtiğim en iyi şişelenmiş bira markası diyebilirim. Bomonti gibi aromatiktir tadı ama bomontiden daha aromatik daha lezzetlidir. Türkiyeye ithal edilmesi ithalatçı firmalara şiddetle tavsiye edilir.

zeitgeist

sana 1 tane yalanı yutturmak (insanın ne kadar büyük ve ulu olduğu, tanrının içimizde olduğu hatta bizzat ta kendimiz olduğu "ATEiZM") için bir sürü doğrunun anlatıldığı (hristiyanlığın mitleri, 11 eylül, gizli cemiyetler vs.), zaten hali hazırda uyutmuş oldukları mal insanlardan ziyade birazdaha zeki olan insanları yemleyip tuzağa çekmek için yapılmış belgesel. Dünya garip bir yere gidiyor haydi hakkımızda hayırlısı olsun.

jonathan head

pkk ve ayrılıkçı kürtler taraftarı haber yapan bbc muhabiri. yüz yüze gelmeyi çok isterim. Daha önce taylandda çalışmış, ordan da krala karşı haber yaptığı için siktiredilmiş bir kişiliktir.
for english press nine: bbc corresponder of turkey who reports news from turkey to world via bbc partially pkk and seperatist kurdish minority. i wish to saw him personelly oneday. besides he was banished from thailand becouse of his reports against thailand monarchy.

cunt

cunt bu aralar ağzıma yapışan ingilizce küfürdür. arkadaşlarının anlamasıda cabasıdır.

saucy cunt

hayır. yılışık amcık veya arsız amcıktır. saucy arsız, sulu, sırnaşık anlamına gelir.

rocknrolla

ingiliz ingilizcesine merak sardıracak film. ve bugüne kadar duyduğum en iyi "wanker" bu filmdedir.

çinli çocuğun annesi muhabbetinin fake olması

valla banada çakma geldi, ama itiraf edelim kadın komik, o boyu devrilesice aslan şahin diyor.

çinli sikmek

bi arkadaş köri çuvalı sik aynı şey demişti.

supernatural vs lost

elmayla portakalı karşılaştırıyorsunuz.

merlin

ingiliz aksanını çözmek için izlediğim dizi, dizide ne olduğuyla ilgilenmiyorum bile, saçma sapan birşey.

ingiliz aksanı

tosser, dickhead, gibi güzel argo laflatrı vardır.

ingiliz aksanı

anlaması ilk başlarda zordur. ancak bu aksana kulağına alışınca amerikan aksanını anlamak daha kolay gelir. nasıl diyim dinlerke odaklanmalısınız bu aksana, adamlar sanki dillerine dambıl bağlı gibi konuşurlar, bu arada o çirkin ingiliz kızlarını bir fıstığa dönüştürende aksanlarıdır.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Unutmak icin sıgındım zamanın icine,
Unutmak neymis yandıkca yandım icinde...

Özcan DENiZ- Yaraların Var

Ask benim gönlümdeki suc degil,
kalp benim icimdeki tas degil...

yine Özcan DENiZ- Karşılıksız aşk

çinli kızlar

Dünyadaki en güzel kızlardır. Özellikle güneyli olanlar (malezya, singapur vs.). Amaaaaa türk kızlardan daha nazlı daha sorunludurlar, çokta bencildirler, ama lütfedipde sizinle konuşurlarsa o güzellik o muhabbet yeteneği baya iyidirler. Ama çok dikkatli olunması lazımdır en zampara adamı bile aşklarından mahvedecek yeteneğe sahiptirler. Dikkatli olunması ve hemen aşık olunmaması önerimdir.

tuborg

bir de tuborgla sarhoş ol, sabah hayatına aynen devam edersin, efes gibi çarpmaz akşamdan bırakmaz, süper biradır.

cantonese

bu çinlilerin kızları ana kara çinlilerinin kızlarından güzeldir.

cunda adası

patricia koyuna sahip ada...su kerpe gibidir derinleşmez hemen, çok güzel biyerdir. Gezerken huzur bulacağınız, yunanistan tadında bir yerdir.

filipinler

güzel kızların ve kıza benzeyen erkeklerin yaşadığı ülke, msn nedir bilmezler varsa yoksa yahoo massenger. Haa bide ilk konuşmanızda sana aşık oldum diyen kızlar yaşar, çok kibardırlar sevimlidirler. Her zaman mutluymuş gibi bir duruşları vardır.