1. 1.
    vodafone mobile connect'in üreticisi olan hong kong'lu şirket.
    7 -1 ... zall
  2. 2.
    kablosuz modemini aldığım şirket. çinli gibi duruyor. piyasada pek tutulmadığını düşünüyorum. hadi hayırlısı.
    1 ... crazymafya
  3. 3.
    turkcell, vodafone vb. yerel ve uluslararası gsm operatörlerine mobil modem de üreten, türkiye' de yatırıma hazırlanan, çin kökenli telekom donanımı üreticisi, elektronik firması.
    ... erolborek
  4. 3.
    türk telekomun yanında, superonline fiber internet için,cisconun yanında, huawei router, sw, sdh gibi cihazlar da sağlamaktadır. cisco kadar kaliteli olmasa da iş görmektedir. ayrıca cisconun uluslararası bir eğitim sertifikası olduğu halde bunların niye yok acaba diye sorulması gerekir. (bkz: varsa da ben bilmiyorum) bazen konfigrasyon sırasında deli ettiği de gözlemlenmiştir.
    1 ... dur10akadarsaysonrayaz
  5. 4.
    ttnet'in bir kazığıdır. kablosuz airties modemleri diziyorlar vitrinlere, sonra 2 yıl tahüt verirsenin kablolu ya da kablosuz modem veririz diyorlar. kablosuz isteyenlere huawei veriyorlar. kanan kişi de*bu plastik kutuyu modem diye evinizde kullanmaya çalışıyor. kullananlara ya da kullanacak olanlara tavsiye; internete çok bi bel bağlamayın, bilgisayarınızın yakınlarında bir yerde sakinleştirici ilaç bulundurun. ancak en önemli tavsiye hiç bulaşmayın, hele ki evinizde iki veya daha fazla bilgisayar bu modeme bağlanacaksa. zira 15 dakikadan sonra düşmeler, koplamalar ve yavaşlık baş gösteriyor.
    2 ... tuzlu kahve
  6. 5.
    türkiye'de telekomünikasyon sektöründe tek bir rakibi olan çinli firma.
    rakibi için (bkz: ZTE)
    1 ... lucky strike
  7. 6.
    türkiye'de gsm sektörüne bomba gibi giren çin firması. çin malı diyip geçmemek gerekiyor. ericsson, siemens,nokia gibi firmaları silip süpürecek gibi görüüyor.
    ... b a k u n
  8. 7.
    kaliteli ürünleriyle kalitesiz çin malı ithamını haketmeyen marka. akıllı telefonlarından ideos x5, donanımhaber incelme ekibi tarafından en iyi fiyat/performans telefonu seçilmiştir.
    ... endemik pandemi
  9. 8.
    sürekli kesilen modemleriyle ünlüdür ve dandiktir. sizi sürekli huawei sayfasına yönlendirir.
    ... anne ben avukat oldum
  10. 9.
    Yeni telefonları ile piyasaya hızlı bir giriş yapan firma.
    ... saf adam