bugün

bir aralar eski bir modeli vardı bende şahsen beğenmedim. ama dayanıklı yani sistem olarak beğenemedim.
Uzun yıllar hızlı büyümesine rağmen hala borsaya kota olmamış bir şirket.
Fiyatları bir üst segmede olanları da sorunlu olabiliyor. iPhone sevemedim, Samsung sevemedim, huawei de sevemedim.. Sorun sizde değil bende, üzülmeyin.
işlemcileri snapdragon kalitesinde ve apple bionic işlemcileri kadar da stabildir. gerçekten kaliteli telefonlar üretiyor, google olayı olmasa dünya piyasasını alt üst edebilirdi. şu an p30 pro işlemcisi ile aynı işlemciyi kullanan nova 5t kullanıyorum. batarya, stabillik, uygulama, hız vs. her konuda kendini belli ediyor telefon. 4000 liraya almıştım 4500 olmuş bu arada.
Alt modelleri kullanmanızı ben de tavsiye etmiyorum. Ancak üst segment modelleri de telefon abi ya.

(bkz: Huawei nova 5t)
ben p smart 16gb. aldım çok memnunum hala kullanıyorum 4 yıl oldu sağlam
bir türlü doğru telaffuz edilemeyen marka.
huaviiy, huvavey, huvayi
kesinlikle söylendiği kadar olmayan telefon markası.
Yazılım ve donanım olarak oldukça kaliteli olan marka. Yeni ürünlerinde Google Servisleri olmaması da en büyük dezavantajı. Kendi servislerini yaptılar 1 2 seneye arada fark kalmaz. Mate 20 pro kullanıcısı olarak çok memnunum.
yakın zamanda, abd ambargosundan sonra geliştirdiği kendi işletim sistemi olan harmony os u piyasaya sürecek telefon markası. bir çok güncel huawei cihazlara yayınlayacağını duyuran marka, biz huawei kullanıcılarını oldukça heyecanlandırdı. zaten beta programına şuanda, huawei'nin bazı üst modelleri katılmış durumda. işletim sistemini beta olarak tecrübe edebiliyorlar. ilk alfa sürümü yayınlandığında, güncel olan tüm huawei cihazlara geleceği söyleniyor. hatta benim kullandığım model de dahil. (bkz: huawei p smart s) bekleyip göreceğiz, güvenim tam! çok da memnunum zaten kendisinden. ayrıca google saçmalığından sonra, yılmayıp ayakta durup, daha da fazla kendini yükselterek kesinlikle tebrikleri hak eden bir marka. başarılarının devamını dilerim huawei *^▁^*

(bkz: harmony os)
17 gündür p smart telefonunu kullandığım ve gayet memnun olduğum firma.
fiyat-performans demek yetersiz kalır direkt bu parayı hak ettiğini düşünerek kendime ve aileme de aldığım telefon.

mate20pro kullanıcısı olarak son derece memnunum. google krizi alternatif yollar kullanılarak aşılmış görünüyor yine olsa yine alırım.
servisinden aşırı memnun kaldığım teknoloji markası.
oppo daha tercih edilesi. her bakımdan hemde..
avrupa pazarını terketmeye hazırlanan şirket.

2019 yılında abd ambargosuna maruz kalıp da, ayakta kalmaya devam etmeye çalışan huawei, sergilediği bu eşsiz mücadelede başarız olmak üzere olabilir. anlamıyorum abi. ona bakılırsa kıçı kırık xiaomi'de gayet satıyor, hayvan gibi de pazar payına sahip. neden huawei banlanıyor? cevap çok basit. çünkü huawei çok başarılıydı. xiaomi zaten bu sektöre yazılımla giriş yapan minnak bir şirket olduğu için, abd'nin apple'a rakip olarak görmemesi çok doğal. şu s*kik xiaomi artık abd'nin götünü yalamayıp da android'den harmony os'a geçse, apple'ın anasını çok sağlam s*kerlerdi. yetmezdi, piyasayı da alt üst ederlerdi. ama xiaomi bunu göze almaktan korkuyor olabilir, ki onu da anlarım şuan da mevzumuz xiaomi değil.

huawei p smart s telefonuma harmony os aldım, onunla tatlı tatlı devam etmekteyiz. pes etme asla lan! inanılmaz memnunum telefonumdan, 2 yılı 3-5 gün sonra deviriyoruz. pes etmezsen, yine param senindir!
abd pazarı savaş açmış gibi görünüyor tiktokta akış harika ama diğer uygulamalar yavaşlatılmış ve kalitesi düşürğlmüş olduğu çok belli.
Benim gibi y serisi kullananların memnun olmadığı telefon markası.

Telefon (arama) gibi temel uygulamaları bile donuyor. Telefonum resmen at beni diye yalvarıyor.

P serisinde böyle bir sorun yok diye biliyorum.
bir zamanlar galatasaray'ın forma sponsoru.
Ajanlık işlerine girmeseydi hala en iyilerinden sayılırdı..

Yaktı kendini...
Ocak dışı olmasaydı, muhtemel android dünyasının, belki de telefon dünyasının lideri olacaktı.
Mobil dünyayı abd teknolojileri domine ediyor. Apple bu sayede tek başına güçlü kalıyor. Rekabet bir çeşit engelleme yaşadığı için, teknoloji dünyası eskisi kadar hızlı ilerlemiyor.
Bazı modellerin kameraları, sarj hızları, teknolojileri çok iyiyken, android alanında lider marka samsung, sırtını google yasladığı için, apple ile çok yakın paralelde gidiyor.

https://www.donanimhaber....eni-kamera-lideri--171089
güncel Önemli Başlıklar