bugün

Bi zahmet nikahlarken müsaade al şekerim ya fjxkx.

Kedi memduh yazmasaydı gerçekten saftirik bi birey olarak aklıma bile gelmiycekti...

Mecburistikamet adlı birey benimle bir derdin varsa gel bi dövüşek çok ihtiyacım var.

Birincisi eczacıyım bana kalfa deyip durma kalfa olsam kalfayım derim şu anki şartlarda kalfayla aynı maaşı alıyorum nerdeyse zaten dkzjz. Yardımcı eczacılık yapıyorum ve öğle aram yok evet, klavye başından laga luga yapan birine göre benim işimin şartlarını benden daha iyi biliyor olacaksın ki molaya ihtiyaç duymadığımı varsayıyor ve utanmazca yazıyorsun. Annen sana bilmediğin konular hakkında götünü kaynak olarak kullanmaman gerektiğini öğretmedi mi?

Şu anda eczane boş vs atacaksak şimdi gel sonra doluşuyolar.
bizimkiler de sağlıkçı, gel he ede bi eczane açalım parayı basalım.
söz sevcem seni.

ne diyosun.
Ya açıkçası gel beni bu cendereden al ya... Oke...
aha kabul etti.
tamam. hazır olduğundan bana dm at. hemen nikah işlemlerini başlatalım.

artık yengeniz arkadaşlar.
Siz bu sözlük kızlarını geriyorsunuz sonra böyle başlıklar açmak durumunda kalıyoruz.
(bkz: sözlük kızlarının çok gergin olmaları)
yardımcı eczacıymış bilmeyenler için söyleyelim yeni mezun bir eczacı, eczane açabilmesi için belli bir süre stajyerlik yapması lazım bir eczacı ya da mesul müdür yanında, konuya iyi başladın ama sonunu fena batırdın acemiliğine, gençliğine , tecrübesizliğine veriyorum mesleğimi sizler gibi pek açığa çıkarmayayım ama zaten entrylerimden takip edenler biliyor şu kadarını söyleyeyim bir ililn sağlık müdürlüğünde çalışıyorum ve sizin gibileri teftiş ediyorum o yüzden kaynağım gayet sağlam sayın eczacı yardımcısı.
Yardımcı eczacı mıymış?
* Bir ilin sağlık müdürlüğünde çalışıyor olman hiçbir şeye dayanmayarak benim işimin mola gerektirmeyecek bir iş olmasını varsaymanı veya kalfa olduğum yargısına varmanı haklı çıkarmaz. Yani kaynak hala malum yer.
Bu arada asıl sağlık müdürlüğündekilerin ne yaptığını biliyoruz * çay içme mesailerinin arasında bizim gibileri teftiş ettiğin gerçeği de bunu değiştirmez...
hadi dükkanı kapa yerleri sil, rafları düzenle, reçeteleri dosyala çok işin vardır tutmayayım seni, eczacın kızar sonra . senin kaynak da sağlammış valla doğru bildin.
Gelecek cevabı adım gibi biliyordum. Dükkanı kapa yerleri sil rkxkzk. Gerçekten diyecek bir şeyi kalmayınca nereden vuracağını şaşıran tiplerdensin. Yerleri silmiyorum ama silsem de bu laftan alınacağımı mı sanıyorsun hahaha.
S.çtın bari öyle bırak. Keşke en baştan sallamasaydın ya.
Yerleri silmekten gocunmuyor kalfa deyince gocunuyor olsun yavaş yavaş pişeceksin daha çok toysun ama sana naçizane bir tavsiye ilerde eczane açarsan buradaki gibi çirkef olma, ağzı bozuk olma, meslektaşlarına ve özellikle büyüklerine saygılı ol, yoksa böyle burada oturduğun gibi bütün gün pcnin başında sözlükte takılmaya devam edersin ben memurum kendini benimle kıyaslama özel sektör çalışma ister Güleryüz ister sabır ister, milletle çatışmayla başarılı olamazsın hadi kal sağlıcakla.
Hâlâ bana işimi öğretiyor çay içme müdürü ya. Büyüklerim layer cake'in tanımladığı gibiyse neden saygı gösteriyim ki abicim... Memursun büyüksün diye ne bu hava ... Kalfa olmayı da sen hakaret olarak kullandın ama burda tribüne oynamak için şov yapıyosun. Öf
Tamam kardeşim sen nasıl biliyorsan öyle yap sen bilirsin deyince kavga olmazmış diğer arkadaşa da senin başlığına işgal etmemek için özelden gereken cevabı verdim zaten.
Evet yine memur yine yatış.

Memurlar bu ülkenin kanseridir.
Diğer arkadaşa verecek cevabın olmadığını hepimiz biliyoruz. Laf sokucam diye rahatlıkla "sen çalış kendini benim gibi memur sanma" dedin ya : d ne diyebilirsin ki "ama ben öyle demek istememiştim" mi dkxkkz
Allah'tan o senin gibi değil daha edepli ve anlayışlı çıktı biz görüştük aramızda neyse daha fazla bu başlığı meşgul etmeyelim tüm memur olmayan arkadaşlara asgari ücretin biraz üzeri paraya iyi çalışmalar dilerim memur arkadaşlarıma da iyi yatışlar.
Ay hiç sorma... Böyle olmaz zaten bana fiziksel döyüş lazım. Çok sinirliyim lafla olmuyo bi dayak yesem düzelirim
mod mu oldu aq bu ne. şu meriçliği bırakın artık yea.
Rizeliyse reisçidir bu yazar.
True sen niye özelde normal insansın da entrylerde diss atıyosun? Dalayım mı sana
Sen niye kuduruyosun travelet of cart curt ne haltsa. Kanatlı gayet sevdiğim bir yazar ayrıca xd.
Boşuna kanatlı 2 demiyorum.

Boş gündem yaratan...
Bunca yıldır sözlükteyim hiç

"sen kalfasın!"
"Hayır sen tembel bir memursun." "Kanıtla alçak puşt!"

düzeyinde bir nickaltı kavgasına denk gelmemiştim amk.
Dikkat etde senin anana dalmasınlar.
12-13 gündür entry girmiyor, hayırlara vesile olsun inş.
Of seni beklemiyorum diye ne iğrençleştin. Mecbur muyuz ya ?