bugün

özel bilgilerinizin güvende olmadığı saygı duyulmadığı bir iftira sonucu silinebildiğiniz ve onları burada dahil eleştirince tehdit edildiğiniz site hayatta bulaşmayın ben bulaştım bin pişmanım 1000 den fazla entry olan hesabımı sırf modlardan biri yazdıklarıma gıcık oldu diye sildiler yetmezmiş gibi birde bunu burada paylaştığım için özel bilgilerimle tehdit edildim

şu entry noya bakarsanız daha iyi anlarsınız (#43541032)

dip not: bu baslıkta kullandığınız reklam hesaplarıyla entrymi eksilemeniz gerçekleri saklamaz herkesi uyarmak görevim.
bende 1 ay önce keşfettim bu sözlüğü 10 puan üzerinden 10 puan veriyorum.
ekşi sözlüğün ilk yıllarındaki gibi her görüşe ve düzgünce fikir ifade etmeye izin var.
Kimyon ürünü bolmu dedirtir.
ırk dil din ayrımı olmayan sözlük insanları farklılıklarıyla oldukları gibi kabullenmeyi benimsemişler ayrıştırıcı söylemler yok. yönetimi gayet hoş karşıladı yazarlar kaliteli yönetim iyi daha ne olsun.
delikanlı adam homolu momolu yerde yazmaz.
insanları ayrıştırmayan,birleştiren bir yapıdır.
türkü kürde kırdıranları
mezhepçilik yapanları
düşünce yetisi kıt olanları barındırmayan sözlüktür.
görsel
Gidenleri tutmayalım. Sözlükte ki arkadaşlar yalvarmayın şunlara gitsinler. Aydınlık bir dünya varmış orda.
bu kadar güzel bir sözlükse neden burada kendinizi yoruyorsunuz yazar toplamak için gerçekten ilginç.
ne dönüyor diye gittim ama ortam falan sıcak. alternatif ortamlar olması güzel. ben ısındım, ortam edinince daha iyi oluyor. umarım bozmazlar çizgilerini hiç
gördüğüm en kaliteli ortama sahip sözlük olabilir kayıt olduğumda ufak tefek sorunlarım vardı yönetim çözdü iyi karşıladılar herkeslere tavsiye ederim.
Zaten 9 entry ile göreceğin en iyi sözlük ibişlerle dolu olan bir sözlük.

Gözünü aç gözünü.
arayüzü çok iyi 100 de 100 mobil uyumlu ortam ve yazarlar kaliteli en iyisi benim gibi yazarlar için gece moduda var.
kalite=homonjen sözlük.
Madem buldun orayı ve ordan daha memnunsun laf kalabalığı yapma ve siktir ol git şimdi burdan.
evet ne dallama yazarlar var demiyorum.
bir tane angut, gitmiş bir sözlük açmış gözümüze gözümüze sokuyor. kardeşim beğeniyorsan s.git buradan daha yazma buraya.
yok sıcak karşılıyorlar yok bilmem ne?
topmusunuz olm siz?

homojen nedir la?
kendi kendine çalıp, kendi kendine oynayanların sözlüğü. 2 tane büyük sözlük var bi üçüncüsü tutmaz. kendi kendinize oynayın bakalım. evet.
Siyaset ve sözlüğü ciddiye alan yoksa üye olurum. Burdaki gibi yok sana namusumu kanıtlıyorum gibi doğu da çekilmiş dizi repliği gibi şeyler yoktur umarım.
birkaç haftadır ara ara takıldığım sözlüktü. bugün yeni farkettim lgbt sözlükmüş amk. sözlükten çıkış o çıkış. ayrıca tutmayacak bir sözlüktür. açık ve net...
lgbt+ değil, lgbt+ dostu olan sözlüktür.
her gün reklamı yapılan sözlük bi bitmediniz amk. evet.
görsel
(bkz: spa) (bkz: single page application) gibi görünüyor ve arayüzüişlevsel geldi daha da geliştirilebilir. Ben renkleri pek sevmedim onun dışında iyi
Bu başlığa iyi yazanı ve up yapanı düdüklemek lazım.