bugün

bi zamanlar şu kafa gibi her gün burda reklamı yapılıyordu. aklıma geldi şimdi bitikleri oynuyor.
Ekşi, ulu, inci gibi isim yapmış sözlükler dışındaki sözlüklere üye olmanızı önermem.

T: ne idü belirsiz sözlük.
(#43419100) bilgileriniz güvende değil vpn ile girin temp mail ile girin yada hiç girmeyin.
Daha 3-5 gün öncesine kadar her fikre saygı duyuyorlar, herkes kardeş gibi çok samimi ortam var diye her gün reklamını yapanların bile pişman olup geri geldiği site.
nasıl bir vizyon sahibisiniz de böyle bir isim buldunuz?

o ne öyle çözelti ismi gibi.

keşke azıcık daha düşünseydiniz.
(#43540812) bu entryden sonra sözlük admini reklam hesaplarından biriyle o entryi silmezsem oraya kayıt olurken verdiğim şahsi bilgilerimi ismimi soy ismimi mailimi ip adresimi vesayre uludağ sözlükte ve diğer yerlerde ifşa etmekle tehdit etti mesajı ss aldım çaylak sebebi olmasa buraya atardım.

şahsi bilgileriniz bu homojen sözlük denilen mekanda güvende değil hayatta bulaşmayım bu siteye.

not: yiyorsa ifşala paşam seni şikayet etmezsem namerdim.
buraya gelip 10 entryli hesaplarla üçüncü ağızdan kendilerini övmek gibi aptalca bir reklam anlayışına sahip olan sözlüğümsü.

oğlum bu kaçıncı hesap lan? sürekli silik yiyip tekrar geliyorsunuz.
isminde hayır yok ki cisminde olsun. Her gün yeni bir sözlük açılıyorum. Yakında kapanır buda. Hiçbiri bir Uludağ olamaz.
sahsi olarak hiç bir bağım kalmayan site talihsiz bir iftira sonucu fişimizi çektiler.
Niye tutsun ki bu sözlük? Ekşiden uludan inciden ne farkı var. Deli gibi reklam yapmaları gerek.
Ben bile pantolonun fermuarını bu kadar aç kapa yapamıyorum ama homojen sözlük aç kapa olarak fermuarımı geçti.
alt yapı değişikliğe ile profesyonelleşen sözlük.
günden güne büyüyen site. üyesiyim.
üye oldum 2 dakika sonra aktif misin pasif misin diye mesaj attilar. sakin üye olmayın gay ve eşcinsel yuvasıdır.
tutacak gibi olan sözlük birinci nesil hesabı aldım ileride değerlenir buralar.
Homoseksüel gibi lan tutmaz bu isim..
kapanmamış sözlüktür 1. nesil yazar alımları açıktır.
Sözlüğe bakmak nasip olmadı.
Kapanmış, yazık oldu.
ilgi alâka fedakârlık zaman güç sabır samimiyet isteyen bir alan, prematüre bir doğum gibi riskler yüksek ve beklenen oldu.
ismi de ilginçmiş.
Homojen.
Sözlük gibi bir oluşumda isim olarak homojeni seçmek "benim gibi düşünüyorsan" demek anlamına gelir.
Bilmiyorum, bakmadım (fırsat bulursam bakarım) cinsiyet ayrımcılığı yapmıyoruz diyerek (yazılanlar doğru ise) öküzün erkeğine giydirmek bedava kezbanın dişisine dokunmak suç oluyormuş.
Bir defa amaç ne olursa olsun her türlü cinsel ayrımcılık suç olmalı.
Kadınlara özel günler, kadınlara özel plaj cafe vs uygulamalar cinsel ayrımcılık adına suç olur.

Tabi ki dünya kadınlar günü, dünya erkekler günü, sevgililer günü vb gibi popüler kültürün ticari kaygıların gayrimeşru çocuğunu bize dayatıp bilinç altımızda cinsel ayrımcılığı her daim hatırlatan bu vb etkinliklere değinmeye gerek yok.

Bu sırada; anneler günü, babalar günü gibi insanlık erdemi görevler yanı sıra kadın hastalıkları gibi biyolojik gerçekleri düşünüp sap ile samanı karıştırmayın.

Bir ara bakalım...
Nasıl bir homojenlik miş?
Başka isim bulamadınız mı amk?
beni olduğum gibi kabullenen sözlük ilk defa kendimi dışlanmamış hissetim orada.
çok matrak insanlar var espirili güzel yer.
şu hayatta fikirlere ve görüşlere saygı duyan insanlar varmış dedirten sözlük.
yıllar sonra ilk defa bu kadar kaliteli ortama sahip sözluk görüyorum çok iyi ya.
herkesi olduğu gibi kabullenen din,dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmayan sözlük.