bugün

Kevin Bacon'un başrolünde oynadığı çok değişik olmayan bir senaryo, ama süper efektlerle donatılmış bir film. Haytın anlamını beklemeyin, ama görsel efektlerden hoşlanıyorsanız hemen izleyin
görünmez olmanın kendisine ona buna sarkma hakkı verdiğini sanan bir bilim adamının anlatıldığı siktiriboktan bir filmdir kendisi ziyadesiyle. adam görünürken karizmanın önde gideni, görünmez olur olmaz asistanının memesini sıkıyo. ne lan bu?
zamanın birinde, total recall filmini izledikten sonra paul verhoeven adını bir kenara yazmıştım. bir sonraki filmini de izleyip budur üstad ulamıma girecek mi diyerek beklemeye koyulmuştum. seneler sonra, ki ben bu ismi belleğimin en ücrasına sallamıştım, bu film çıktı karşıma. hemen belleğimin ücralarını inceledim, "p" ile başlayan girilere baktım; paladin sturm brightblade, paul newman, aha burada lşte, paul ver..şift diliit. yer açıldı rahatladım, hâla boş durmakta o kısım, yazık oldu!

(bkz: ne hayallerimiz vardı)
iced earth'ün damar şarkı konusundaki yerini tekrardan vurgulayan şarkıdır.
şarkının bağlamayla çalınası bir damarlığı vardır.
ayrıca şarkının girişindeki gitar tonu bağlama sesini andırmaktadır.
solo bölümünde koparan şarkıdır.
müziklerinden başka bir numarası olmayan film.
elisabeth shue olmasa izlenmezdi.
r.e.m in son albümü Accelerate in 2. single ı. sözlerini süper buldugum sarkıdır ayrıca. sözler;

I've been lost inside my head
Echoes fall off me
I took the prize last night
for complicated mess
for saying things I didn't mean
and don't believe

Believe in me
Believe in nothing
Corner me
And make me something
I've become the hollow man
have I become the hollow man I see?

I see this echoing
You had placed your trust in me
I went upside down
I emptied out the room in thirty seconds left
I can't believe you held your ground

Believe in me
Believe in nothing
Corner me
And make me something

I'm overwhelmed
I'm on repeat
I'm emptied out
I'm incomplete
You trusted me
I want to show you
I don't want to be the hollow man

Believe in me
Believe in nothing
Corner me
And make me something
rem'in de söylediği bi şarkı ki vokalin şarkının ilk kelimesinde giden sesi insanı gülme krizine sokabilir. güzel şarkıdır.
bir hafta arayla önce cnbce'de alt yazılı bugün ise star'da dublajlı olarak verilen film.
r.e.m'in harika bir şarkısıdır. manası: boş adam demektir.
geçtiğimiz ay çıkan justice albümlerinden çok çok güzel bir rev theory şarkısı. sanırsam vokallerde rich luzzi yerine matty mccloskey var. matty de en az rich kadar başarılı.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=7ipB-CgCoOI)

sözleri:

I could walk all night
And never find what's right
Searching for some peace
To fill the void in me
Yeah, yeah

So was it hard for you to go?
Did I fail to let you know
That you are the one I needed most?
Was is it hard for you to leave
Without a care for me?
It takes time to embrace the cold
Until then I'm just a Hollow Man

Steel frame in my mind
Has faded black and white
All that's left to say
Fifteen years too late

That you are the one I needed most?
Without a care for me?
It takes time to embrace the cold

What have I become?
The shadow of the sun?

That you were the one I needed most?
Without a care for me?
It takes some time to embrace the cold
boşluk adam, görünmez adam gibi anlamlar taşımaktadır.
ayrıca, criminal minds dizisinin the last word adlı bölümünde, hayat kadınlarını öldüren ve ekibin ilgi çekme saplantısı yüzünden tuzağa düşürerek yakaladığı seri katil.
the cult şarkısıdır. dinlerken elinize, kolunuza, kafanıza sahip olamaz ritmik ritmik sallarsınız. çok lezzetli şarkıdır. yirim.

http://www.youtube.com/watch?v=Hg4tNu_Qp8I
kevin bacon, elizabeth shue ve josh brolin in oynadığı bir kadroya sahip, çok süper olmasa da izlemenin vakit kaybettirmeyeceği filmdir. bir süreliğine görünmez olmanın insana neler kazandırabileceği ve olumsuz anlamda nelere yol açabileceğini görebilirsiniz. kevin abimiz ise oyunculuğu konuşturmaktadır.

rhona mitra isimli ablamız ise banyo sahnesi ve sonrasındaki tecavüz olayında güzel bir performans sergilemiştir.*
http://www.vidivodo.com/v...low-man-rape-scene/584413
cody mcfadyen" in tüyler ürpertici bir seri katilin peşindeki fbi davranış birimi ünitesini anlattığı roman.
vakit öldürmelik hatta gerilim severler için gayet de güzel vakit geçirmelik bir film.
kanal 7 de bi ara kalp gözü kadar sık veriliyordu. kurgu güzel , efektler güzel , işleniş güzel.