bugün

(bkz: bi sevgilim değil)
yağ oranının oldukça düşük olduğu bu aralar survivorda yarışan kişi.
candir can!
çok iyi bir danscıdır. ayrıca babamın geçliğine acayip derecede benziyor adam göz şekli falan aynı bildiğin.
fena halde giderli survivor yarışmacısı. hakkında neden bu kadar az entry girildi anlayamadım. kıskanıldı galiba. * cidden bak, türk erkeklerinin çıtasını yükseltti bayağı, bir arkadaşın da dediği gibi. severek izliyorum.
survivor yarışmacısı.
gördüğümden beri ben ben değilim yeminlen.
Survivor gibi bir programı bana izlettiren şahıs.
survivor gönüllüsü. çirkin göbekli biri sahipse bu isme; "iyy çok mu aramışlar o ismi" diye dalga geçerler, itine gotune sokarlar ama tersi olunca "yeaa çok orjinal isim bence hilmicem kalp " diye ic gecirirler.
survivor denen yarışmayı çok fazla ciddiye alan asi çocuk. bir tane yatak bir de menemen kazanınca adam delirdi ya la.
(bkz: tırt)
bu kaslılar bildiğin tırt çıktı lan.
dansçı survivorcu. nadiren oyun kazandıktan sonra attığı palendeleri ile ünlü. evvelden de yeteneksizsiniz de yeteneksiz olarak elenmiş yarışmacı.
tas ve seker olmasi disinda bombos bir adamdir.
asik olunacak bir adam degil. survivor yarismacisi.
bak bak begen iste. bu kadar.
(bkz: hakemsiniz ya)
(bkz: biri öksürüyor taktik olmasın)
tam bir zengin bebesi. ama hızlı koşuyor. genelde zenginler parasını verip koştururlar ama bu yaman çıktı.
survıvor'da fatmagül fakı'ya fena halde yazan adamdır. kızda cilveli, onlar yapar bu işi.
benim için adı hilmi cem değil bizim boranın arkadaşı'dır.
hafif ben whishaw'a benzettiğim çocuk. ben daha yakışıklı tabi de. ehehe.
tanımam etmem, söyvayvıy da izlemem de o isim ne lan öyle?
hilmi+cem. vay.
çok fazla yakışıklı genç. ayrıca görünen o ki çok fazla kıskanılıyor kıskanmak doğal bir durum ama bok atmayın bu çocuğa çirkin diyen bile var gidin sizde çalışın böyle olun. adamın kasları gerçekten çok düzgün survivor yarışmasında ki en güzel vücut ne cengiz in nede murat ın kesinlikle hilmi nin. ilk halline göre çok zayıfladı ama yinede vücudu sönmedi ayrıca çok efendi. tırt falanda çıkmadı gayet atletik bir genç arkadaşımız.

edit: kıskanan kompleksli, ezik tipler anında eksiye çöktü.

edit2: gayet adamdır. rahat olun. ayrıca çok sevdim bu herifi artık sahipleniyorum falan.

edit3: keşke duygunun üstüne yürümemiş olsaydı ama yinede iyi çocuk. abilerine selam.
seytan tuyu olan adam. Bu sirf yakisiklilik meseleside degil. Digerleri boyle cezbetmiyor. Her oyunda makine gibi. Basarili. Mutevazi kavgayada karismiyor. Izlemesi cok zevkli bir yarismaci.
iticiligin vucut bulmus hali.
iticiliğin vucut yapmış hali. net.
simdi ogrendigime gore 19 mayis 1991 dogumluymus.

Allah belani versin ya! Bu da boa burcu cikti!
Bende diyorum niye boyle kendimden geciyorum bu cocugu izlerken.
Seytanlar aslasin seni lanet!
Yine boga burcunun engellenemez cekimine kapildim
Neden neden neden!!!!!!
Hpiniz aynisiniz pislik bogalar. Yere bakip yurek yakiyorsunuz!
oyunlarda bu kadar kasmasının tek nedeni yarışma sonunda atacağı taklaları düşünmesi. tek motivasyonu bundan ibaret bu arkadaşın.