bugün

Eski turabi, Bu sezonun ise gavatar atakan yancısı. Sürekli birilerinin yancısı olması karakterinin zayıf olduğuna işaret ediyor.
Turabi'nin yancisi. Ahahhaa.
Seksi erkeğin tanımı.

ahh ahh.
(bkz: yancı)
oyuncu nasıl olunamaz adı altında dizilerde boy gösteren zıpır çocuk
ya bu çakma semt çocuğunu kim hangi yönetmen hangi sanat anlayışıyla oyuncu yaptı çok merak ediyorum madem yaptın gidip koskoca hazerfen’i bu çaylağa acun’nun kuklasına neden oynatırsın anlamak mümkün değil.
Hakan’dan bile boş. Evet.
Tipsiz.. ciddi ciddi bu adamı yakışıklı bulanlar var.. tipik tipsiz türk erkeği işte.
şu adami bile film oyuncusu yaptılar yaa ben baska bir sey demiyorum..

yetenek sıfır
mimik sıfır
oyunculuk sıfır

ama sırf adi var diye böyle zirtapozlari tarihi filmde oynatmak ne mantık insanın akli almıyor.
Şu çocuktaki hırs bende olsa aziz Sancarı asistan yapardım diye düşündüğüm şahıstır.
2015 de Turabi'nin ikiziydi, tamamen Turabi'ye özeniyordu, hayatta tartışmayan insan, Hasan'a neler neler demişti şimdi akıllanmış Turabi ile pek takılmıyor. Sempatik gözüken bir şerefsizdir aslında. 2015 de fazlasıyla göstermiştir şerefsiz olduğunu.
Burcu boğaymış. Bu karizmatiklik ve yakışıklılık nerden geliyor diyordum. Keyfine düşkün ve huzur bozmayı sevmeyen bir kişiliği var sanki. Bulunduğu kabın şeklini alması da bu yüzden. Adada sürekli uyuyordu diye hatırlıyorum. Uykuyu seviyor. Fakat yarışmalarda ki aktifliği çok iyi. içindeki enerjiyi saklıyor. Yarışmalarda yansıtıyor onun dışında sakin gözüküyor. Bu çocuğu niye bu kadar çok analiz ettim bilmiyorum.
görsel
Türkiyede bundan yakışıklı adam yoktur. Analar neler doğuruyor yahu.
dünyaya yancı olmaya gelmiş adamdır.
survivor tarihinin en büyük yancısı.
Nedense yorgunluktan sanırım hacettepe olarak okudum.
turabi ile bir muhabbetleri şöyle olmuştu;
h.c : karşı takımı tebrik ettim turabi.
t: niye tebrik ettin hilmi ?
h.c : çünkü bizi bugün hak ederek yendiler.
t : onları ne olursa olsun tebrik etmemeliyiz, çünkü bizden değiller.
h. c: doğru haklısın turabi, onları tebrik etmemek lazım, bizden değiller çünkü.
t: aynen bro.

yorumsuz.
uyuzluğun vücut bulmuş halidir adeta.
Bir Erkek Olarak Söylemeliyim ki Kendisini hep Yakışıklı Bulmuşumdur.Ayrıca Survivor tarihinin en başarılı erkek yarışmacısıdır.
uyuz bir insan olarak hatırlayacağım insanlardan biridir.
survivor all star ın gerçek şampiyonudur hakkettiğini alamadı.
Tanırım iyi çocuktur delikanlı abilerle buyumustur.
133 gündür uludağ sözlükte hakkında tek kelam edilmeyen vasat kişilik.
yakışıklı çocuk. ama murat kalitesinde olamadı hiçbir zaman..bunu turabi'ye angaje olduğu için söylemiyorum. yarışmayı kazandığı murat'la ekürü olduğu zamanlarda da bu kalite farkı bariz idi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar