bugün

başrol oyuncusuna kesin verirdim dediğim bok gibi dizi. konak varsa kaçın.
Bir de şöyleleri vardır,
Hercai dizisini izlemeniz için gerekli malzemeler:
*bir adet göz
*bir adet televizyon
*bir rulo peçete (kimilerine göre tuvalet kağıdı tercih edilebilir.)
Sezon sonu final yapacak olan dizidir.
Dizi sosyal medya kanallarinda reklama epey yogunlasmis. Kanimca bu dizi iyi oldugundan degil reklamlarindan dolayi tutacak.
ülkenin özeti aq.
mardin'i kötü tanıttığı için yüzlerce şikayet ve tepki almış dizi. yapımcılar artık mardin'ini iyi göstereceğiz diyorlar ama bakalım senaryoda nasıl değişiklikler olacak. bana sorarsanız çöp bir iş, tepki de doğru. kaldırılması da kültür açısından kimseye şok yaşatmaz, aksine iyi olur.
Sözlük sayesinde haberdar olduğum dizi. ve maalesef ki merakıma yenik düşüp izledim. Kadını aşağılayan, bekareti namus olarak gösteren saçma sapan bir dizi!

Saçmalıkları boşverin siz. doksanlı yıllara damgasını vurmuş Çelik’in müziğini dinleyin.
Tv de zaplarken tesadüfen denk geldim 20 saniye seyrettim bir kadın avazı çıktığı kadar bağırıyordu genç bir kızda aynı şekilde bağırıyordu 20 saniyede ne kadar boktan bir dizi olduğu anlaşılabiliyor.
Ebru şahin için izlenecek dizi yoksa konu tırt.
Sosyal medyada çok konuşuluyorsa izlemeye gerek yok.
Böyle aşiretimsi dizilerin hepsi bana saçma geliyor lütfen kusura bakmayın. Bırakın artık şu klişeyi.
Sıkıntıdan oturdum tek tek izledim 5 bölümü youtube meretinden. Abartlı oyunculuklar ve her an silah çekmeler ne kadar abes dursa da kendini izlettiriyor zalımın dizisi. Evet kadına yapılan her türlü şiddetin doruk noktasına ulaştığı bir dizi bu ve tabiki de bu yüzden pek çoğumuzun tepkisini çekmiş. Hele ki yorumların bir çoğunda denmiş ki21. Yüzyılda yaşıyoruz ne bu namus davası, bekaret fanatikliği. Doğru efendim yüzyıl 21. Yüzyıl modern kesim için bir tabu değil cinsellik ne var ki bu değil ki bu ülkede namus cinayetleri 21. Yüzyıl nedeniyle tedavülden kalkmış. Adını ve yaşını bilmediğimiz nice körpe kızlar diri diri konuyor mezara aile meclisinden çıkan o büyük kararlarla bu ülkenin ücra köşelerinde. Her şeyi geçtim Müge Anlı diye bir gerçek var bu ülkede ve o insanlar gerçek ve geçip gitmiş o 21 tane yüzyıl kimsenin umrunda bile değil. Ahmet Ümit in Bab-ı esrar adlı kitabında şöyle bir söz söylüyor karakterlerden biri. Bu topraklarda yaşamak çok zor. Bu toprakların insani çok zalim.
final yapmasını beklediğim dizi. hadi final yapın ki yenisi başlasın, sıktınız.
Bu dizinin neyini seviyorlar anlamıyorum.
Reklam aralarında verilen frenkman larina bile tahammül edemediğim dizi.

Makyaj yapıyoruz diye ağzını burnunu ruj ile boyamislar yahu.
atvnin her yıl klasik KÜRT dizisi projesinden biridir.

hani (bkz: bi bitmediniz amk) diyeceğim olmayacak.

başrolde muhakkak uzun boylu sözde yakışıklı,köy ağası veya onun aganin oğlu esas oglan

yanci kizsa,gösteririm ama vermem modunda kezban bir kürt kızı.

önce onlar aşık olur
sonra aileler izin vermez
sonra esas oğlandan hamile kalan bir kiz peyda olur diziye
bunlar ayrılır
sonra hamile kızın yalan söylediği ortaya çıkar vs vs vs.

valla böyle saçma salak dizileri izleyeceginize açın kemal sunalin (bkz: çöpçüler kralı) filmini izleyin. en azından saf ve temiz aşk.
yada kadir babanin (bkz: selvi boylum al yazmalım)i izleyin.
Beraber hercai ve sen anlat Karadenizi gömdüğüm oda arkadaşımı hercai izlerken yakaladım. Aldatılmış hissediyorum.
Sanatçı olacak kapasitede ve fiziki yeterlilikte olmayan 2 kişinin başrol oynadığı dizidir. Fragmanları dahi rahatsız ediyor beni
Sürekli engellememe rağmen instagramda sürekli karşıma çıkan dizi. Başroldeki kara çocuğu o kadar ilahlastirmislar ki yok akın akınözü nun esoftmanli hali yok pastanede poğaça bekleyen hali yok iskembecide çorba yiyen hali bu ne mk bıktım.

Ayrıca başroldeki çocuğun hareketleri ne kadar itici kızda ortalama bir tip ve paylasamiyirlar.
izlemedim halde gıcık kaptığım dizi. Herkes bunu konuşuyor herkes bunu izliyor, özellikle kızlar. Nedir bunun olayı dedim yok intikam, yok erkek çok iyi süper. Bıkmadınız mı her gün makarna yemekten? Yine gerçekte olsa yuhalayacağınız olayları sevip izliyorsunuz haberiniz yok.
Wattpad yazarının yazdığı romandan uyarlama dizi. Yayınevlerinde moda oldu wattpad yazarlarının kitabını basmak.
Ben normalde böyle diziler izlemem ama merak Edip baktım sinir küpü oldum resmen. Arkadaş burada bir pos bıyıklı herif var ağa bozuntusu. Yeğenini bir adama veriyor adam bunu kullanıp atıyor var vaylım sen ne o...luk yaptın da bu adam seni dışarı attı diyor. Ben orada olsam var ya ağa mağa dinlemem o herifi dikine gömerdim. Zaten töre muhabbetine kılım. Yalandan bile olsa dayanamam. Saçma dizidir efendim.
Dünyanın gelmiş geçmiş en yakışıklı, en karizmatik, en haşin ve en kürt erkeğinin oynadığı dizidir. Severek izliyoruz.
arkadaş çevrenizi elitleştirme turnusoludur.

yeni biriyle tanıştığınızda "atv de hercai diye bir dizi var, izliyor musun?" diye sorun, cevap evet ise o insanla görüşmeyi kesin. kesin çözüm.
genelde bu tür diziler güneydoğuyu iyice kötü gösteriyor. belki farklı dizi olur diye beklemiştim boşa çıktı. töre, kan davası vs klasik tabularla dolu boş bir dizi. diziyi izlemek yerine bir gap turu yapmanızı tavsiye ederim.