bugün

entry'ler (81)

justin bieber in hi bile demediği kız

fan olmanın saçmalığını kendi kendine kanıtlamış ama bunu anlayacak zekaya sahip olup olmadığından emin olamadığım efsanevi kız.

boynuz yemiş arkadaşla dalga geçmek

ünlü bir atasözünün dediği gibi ''gülme komşuna, gelir başına.''

yabancı dizi tavsiyeleri

''ulan şimdi ne olacak acaba'' tarzında film sevenler için 2 adet netflix dizisi önereceğim:

(bkz: the spy)
(bkz: the call)

popoya kadar şort giymenin mantığı

herkesin hayatına herkes karışamaz, mantık neden aranıyor?

(bkz: yanıyorum diye mesaj atan kız)

hugo

televizyon ile telefon konuşması arasında fark edilebilir bir saniye farkı olduğunu hepimiz biliyoruz. kanaldan uyduya, uydudan eve hesabı bu çok normal zaten. ona rağmen bu zaman senkronsuzluğunda bu oyunu nasıl oynatıyorlarmış acaba? yoksa her şey dümen miydi? yoksa o küfürü ve programın sonunu getiren çocuk haklı mıydı?

ebru şahin

güzel bir kadın ama kötü bir oyuncu. her ne kadar izlemesem de, kendisini de başarılı bir senaryonun içinde bularak şimdi ekmeğini yemektedir.

hercai dizisi

virüs nedeniyle çekim yapılamadığı için zorunlu sezon finali yapmış dizi. darısı direk finale be canısılar.

acun ılıcalı

yanlış anlaşılmasın, 20'lik sevgilisiyle adada mahsur kaldığı için ülkeye dönemeyen uçaklı patron.

doların 7 lira olması

doların bu dengesizliğinden sonra para birimi bizden daha değersiz olan ülkeleri ziyaret ederim artık diye bir arama yaptım. öyle bir ülke bulamadım.

artık gezmeye muş'a gideceğiz anlaşıldı.

acun ılıcalı

eşinden ayrıldıktan sonra daha bir sinirli olmuş kişi.

sabahları çay portakal suyu ve süt içen zenginler

ingiliz çayı misali sütle çayı kombine ediyorsa normaldir. özellikle yaz aylarında, sabahları insan soğuk bir şeyler içmek istemiyor değil.

gün gelicek sigara 20 tl olacak

tütün forever olarak gülüp geçtiğim canım ülkemin problemlerinden biri. bu insanlar ne içecek?

canan karatay

adını ne zaman duysam iştahım kesiliyor, öyle bir kadın.

2019 yks tercih sonuçları ösym açıkla kampanyası

varsa bi dal da ben katılırım kampanyası. ülke olarak sabredemeyen derviş durumuna doğru hızla ilerliyoruz.

herşeyin en son modelini alma isteği

teknoloji hastalığıdır. tedavi edilmezse ve ileride aile kurarsa aynı hastalığı ailesine de bulaştıracaktır.

binali yıldırım ın trafik magandası kankaları

ekrem bey gibi halkın içinde olsun, samimiyeti kaybetmeyelim diye yapılmaya çalışılan pr çalışmasının ellerinde patlaması durumu. artık allah onlardan değil sanırım, hiç yardım etmiyor! galiba her şey çok güzel olacak.

magnumdan lamborghini çıkmasını beklemek

çubukları saklaması gerektiğini bilmeyen insanların beklentisi. yarışma kurallarında çubuk yoksa araba da yok gibi bir madde var, uyandırayım.

evli kadınla ilişki yaşamak

sonu pişmanlıkla bitecek ilişki türü. allah korusun çocuk falan olursa kazara, müge anlı’ya düşersiniz.

mesleğin ile ilgili ilginç bir sözcük bırak

bacaklarınızı biraz daha açın.

askerden yeni gelmiş erkek

yaşadığı kötü anıları kesinlikle anlatmayan erkektir.