bugün

geçer, geçer ama deler de geçer...
bazen öyle olaylar oluyorki hayatımızda sanki herşey ve herkes bize karşı olmuş bizi hayattan koparmaya çalışıyor gibi. bize düşen ise sadece iyi günlerin gelmesini beklemektir elden gelen birşey yoktur çünkü.
Zaten elektrikler hep yalnızken... Sular tam duştayken... Para elin hep darda iken... Sevgilide tam her şey yolundayken gider..
belki ters giden her şey değil sizsinizdir. yolunuzu değiştirin.
bazen çılgınca küfür etmek istersiniz ya, işte o tam da bu.
bazen cenabetliktendir. Gusl alın duzelebilir. *
henüz cumartesi günü taşındığım binada gaz kaçağı oldu. dün de binanın elektrikleri kesildi. bu sabah telefonum bozuldu ve servise vermek zorunda kaldım, eve gelirken 3 kez ayağım burkuldu. geçer mi acaba?
3 hafta mastürbasyon yapılmasa -cünüp olunmasa- bile insanın başına gelebilecek olay. *
Tam da "oh be herşey sonunda rayına oturdu" denildiğinde başlar bu hadise. Sevinmek yasaktır bize!
Üst üste gelir ters başladımı sonu ne zaman gelir? ..Sessizlik...
bazen sizin ters yöne gittiğinizi gösterir.
"felaketler yalnız gelmez."
aslında genel olarak ters gider. düz gittiği anlarda da bazan mutlu oluruz diye düşünüyorum.
senin ters gidiyor ihtimalini güçlendirir.
gittiğin yönü değiştirmelisin. belki ters giden sensin *
(bkz: murphy yasaları)
telefon alsam imei numarası klonlanır.yola çıksam yolda kalırım.param olsa param çalınır.yemek yapsam yemek yanar yani uzun sözün kısası nedir bu hayatımı saran cenabetliğin nedeni?
(bkz: murphy kanunları)
--spoiler--
bütün geceler mecbur varır sabaha,
umudu kaybedip pes etmek olmaz.
--spoiler--

geçici bir durumdur. güneşin doğuşuyla sona ermeyen bir gece bile yoktur.
sozlukte yazmaktan en cok zevk aldiginiz zamanda caylak yemek gibi bir durumdur.
mesaj bile atilmiyo arkadas.
Bir koseye oturup gecmesini bekledigim durum.

Son bir senedir yolunda giden hic birsey yok, aksiliklerin ardı arkası kesilmiyor. Nereye elimi atsam kurutuyorum resmen.
şu an mutfağımda yaşadığım durumdur.
evrensel çekim yasası.

sorunlar birbirini çeker,
şikayet ettikçe ters gitmeye devam eder üstelik..
kendimi insanlığın demo sürümü gibi hissetmeme neden olan olay. bir işimde rast gitsin zaten. bir şeyi çok isterseniz olur sözüne tepki olarak yaşıyorum.
bunun geldi mi üst üste gelir versiyou da vardır yakından tanırım kendisini...