bugün

super grup dilemma şarkısı. insanı kötü hissettirir. Gitarlar cok yakışmıştır. Ayrıca sözleride muhteşem.
doyumsuz insanın talep cümlesi.
(bkz: bir sana bir bana)
ayrıca ''bana bana hep bana ayrılıklar hep bana gidenlerin ardından baka kalmak hep bana ''dizeleriyle vurur gecer. Eğer piskopat bi yanınız varsa ve ilişkiler hep sizin yuzunuzden bitiyorsa bu şarkı size göre.
talepkar bakışlar atılarak yapıldığında daha da anlam kazanan aslının rabbena hep bana olduğu başlık.***
cok guzel sarkı.cemberimde gul oya nın kotu hazırlanmıs dvdsini alma sebeplerinden biridir.
sözleri,müziği,düzenlemesi ve yorumuyla "kral şarkılar" listeme kontrolsüz sollama yaparak girmiş,hüzün sarhoşluğu da yaratmak suretiyle potansiyel kaza sebebi şarkıdır.
zerrin özer'in 1992 yılı olay olay albümünde yer alan süper ötesi şarkısı. sözleri "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" niteliğindedir.

hem vazgecip hem sectiklerimle yepyeni bir dünya kursam
hem isteyip de hem yapmadigim hayallerim gercek olsa
evli olup bekar kalsam
calismadan zengin olsam
cok yiyerek zayiflasam
sevgilimden ayrilmadan her gün yeni ask yasasam
gizli olsa
herkes bilse

bana hep bana bana hep bana bana hep bana

istemeden sectiklerim
ne isim var burda benim
ben aslinda caz severim
cok yasasam
yaslanmasam
estetiksiz güzel olsam
olgunlasip cocuk kalsam
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=
grup dilemma'nın inanılmaz şarkısı.
insanı adeta geçmişe götürüyor.
sözlerini beyaz show daki psikopat karakteri nin yazdığından şüphelendiğim zerrin özer şarkısı.
hepsi'nin de seslendirdiği zerrin özer şarkısı. onno tunç şarkıları albümünde de zerrin özer tekrar seslendirmiştir.
hepsi grubunun bir şarkısında geçen sürekli
hep bana hep bana bana hep bana bana... şeklinde tekrarlanan sözdür.
zerrin özer'in söylediği günümüzde hepsi grubunun tekrar yorumladığı eğlenceli, ritmik şarkı.
''bana bana hep bana ayrılıklar hep bana gidenlerin ardından bakakalmak hep bana...''
grup dilemma'nın seslendirdiği ve ilk kez çemberimde gül oya dizisinde duyduğum muhteşem şarkı.
"kaybeden bir tek ben miyim" gibi basit ve yalın cümlşe nasıl bu kadar yaralar...
grup dilemma nın çemberimde gül oya dizisinde bolca kullanılan acıklılar acıklısı şarkısı. dizide her karakter için en az bir kez çalındı bu şarkı ve hepsinin durumuna da cuk diye oturdu. hepsi bir şekilde "gidenlerin ardından bakakalmak hep bana" dedi ve o durum için gerçekten de hep 'onlara' oldu.
aynı durum bizim için de pekala geçerlidir. illaki hayatımızın bir döneminde birileri gider ve arkalarından bakakalmak düşer payımıza. fena...
kaybeden bir tek ben miyim
yok olan inancımı neyleyim
son bir kez ağla bana
gözyaşın sulara karışsın
bana bana hep bana
ayrılıklar hep bana
gidenlerin ardından
bakakalmak hep bana

insanı alıp götüren mükemmel seslendirilen şarkı.
umutsuzluğun tanımıdır bu şarkı. yaralar, kanatır.
çok değer verdiğim bir insanın bana tekrardan bu şarkıyı anımsatması üzerine, şu an dinlediğim parça. yıllarca usanmadan sıkılmadan dinlersiniz.
dilemma'nın efsane şarkısıdır.
yutub da gezerken umutsuzca şaarkıyı açtım(hepsi'nin söylediği). böyle yandaki önerilen şarkılara bakarken yaklasık 17 saniye sonra tam değiştirecekken, davulcunun yaptığı atakla dumur oldum. önce gözlerimi açtım kapadım rüya mı gerçek mi diye, daha sonra değiştirmedim dinlemeye devam ettim. dinledikçe dumur oldum. sonra dedim kim bu allahsız, daha sonra volkan öktemin sitesine girdim çaldığı albümlere baktım. listede bu hepsi 2008 albümünü gördüm, tekrar gözlerimi açtım kapadım hala mı rüyadayım gibisinden. harbiden o çalıyomuş. harbiden çalmış çok da güzel çalmış. bunu da niye burda halka açtım bilmiyorum ama güzel çalmış. davulcu arkadaşlar dinleyip feyz alabilir.
yıllar sonra dinlendiğinde bile aynı tesiri gösterebilen şarkıdır. dilemma işte...
kendini görmek ne acı...
sonu kötü biten filmi bildiği halde inatla izleyip ağlamak gibi bu şarkı da. ruh halini iyice yerle bir edeceğini bildiği halde dinlemekten alamıyor insan kendini.
Emel Sayın'ın yepyeni single albümü olan söz ve müziği TARKAN'a ait şarkı. Sözlerini de yazayım tam olsun.

--spoiler--
Bu ne telaş bu ne acele azıcık dur da soluklan
Buranın fanilerinden hayır gelmez bana sorarsan
Ne kadar çok seversen o kadar yanına kar inan
Gönül sarayının şatafatı saltanatı esas olan

Ah ne desem boş o beni duymuyor
Bir kulağından girip ötekinden çıkıveriyor

Hep bana, hep bana, hep bana
Bu dünyanın malı mülkü
Kimseye kalmadı kalmaz ki sana da
Bana hep bana, hep bana
Bana hep bana, hep bana
Bu dünyanın parası pulu
Kimseye yar olmadı olmaz sana da

Aç aç gözü aç doymak bilmiyor
Vah vah gözü kör bolluk içinde görmüyor

Bu ne telaş bu ne acele azıcık dur da soluklan
Buranın fanilerinden hayır gelmez bana sorarsan
Ne kadar çok seversen o kadar yanına kar inan
Gönül sarayının şatafatı saltanatı esas olan

Ah ne desem boş o beni duymuyor
Bir kulağından girip ötekinden çıkıveriyor

Bu dünyanın malı mülkü
Kimseye kalmadı kalmaz ki sana da
Bana hep bana, hep bana
Bana hep bana, hep bana
Bu dünyanın parası pulu
Kimseye yar olmadı olmaz sana da

Aç aç gözü aç doymak bilmiyor
Vah vah gözü kör bolluk içinde görmüyor
--spoiler--
--spoiler--
Şarkı bitene kadar Tarkanın sesini duymaya çalışanlar ...
--spoiler--

aaaaaaaaaaa işte lik kısmında bi off çekiyor işte.