1. 1.
  the tudors da charles brandon i canlandiran 1983 lu oyuncu.
  1 ... bilmem
 2. 2.
  edward cullen rolünü canlandırması düşünülen kişiymiş bu yakışıklı. twilight'ın yazarı, henry'i düşünmüş edward rolü için ama kısmet işte. robert'a * ölüp bayılıyorum ama henry de bu role inanılmaz yakışırmış ne yalan söyleyeyim.

  henry cavill

  sonra, 17 yaşından bayağı büyük durduğu için bu rolü ona vermekten vazgeçmişler.
  "allah sahibine bağışlasın" denir böyle erkek görüldüğünde ama içim el vermiyor öyle demeye. bana bağışlayabilir. çok yakışıklı bu ya. off yaa, bu tiplerin üretimi için türkiye'de franchising olacağım bıktım ya! * salyalarıma hakim olmalıyım... olmalıyım... malıyım.. alıyım...

  henry cavill
  http://img44.imageshack.us/img44/6669/cavill.jpg
  5 -3 ... slywitch
 3. 3.
  bazı insanların daha şanslı doğduğunu bize kanıtlayan oyuncu.
  (bkz: hastasıyım)
  1 ... penny lane
 4. 4.
  yüce rabbimin boş zamanında yarattığı türden afet bir kimse. kendisini whatever works , stardust ,
  tristan and isolde gibi filmlerde görebiliriz. ayrıca the tudors'ta charles brandon 'ı canlandırmaktadır. 1983 doğumlu ve ingilizdir. henry cavill'in egyptology 'ye ve yabancı dillere karşı eğilimi ve ilgisi bulunmaktadır. keşke klonlama imkanımız olsaydı kendisini. maşallah diyoruz.
  2 ... kirlisuyundapariltilar
 5. 5.
  (bkz: harry kewell)*
  3 -1 ... van minits
 6. 6.
  whatever works'da da rol almış ingiliz oyuncu.
  ... bliss
 7. 7.
  the tudors'ı izleme sebebi olan kişilik. (tamam tek sebep o değildi belki ama olsun, o da o sebeplerden biri) kendisi ekranda her görüldüğünde 'aman tanrımm, bu isansa, bu insansa, henry sen melek olmalısın, ah' şeklinde saçmalamaya sebebiyet vermektedir. tavsiyem günde bir kaç doz alınması, aşırıya kaçıldığında etraftaki diğer erkeklere küçümseyerek bakmaya sebep oluyor yoksa. oyunculuğuna ise bir şey diyemiyorum, zira o konuda pek başarılı değil. ama olsun, kendisi sırf bir köşede otursa bile o filmi izletebilecek kapasitede.
  2 ... lollobrigida
 8. 8.
  edward rolü için çok büyük kaçacağı düşünülüp sonra carlisle cullen rolü teklfigi götürülmüştür onu da the tudors yüzünden reddetmiştir.
  ... thebalkanboy
 9. 9.
  dış görünüş olarak kusursuz. görebildiğimiz kadarıyla.
  2 ... hoc est simplicissimus
 10. 10.
  2012 de gösterime girmesi planlanan supermen filminin,yeni clark kent'i.mutluyuz efenim.
  1 ... beifall