bugün

galası bugün kanyon'da yapılmış klasik demet akbağ, ata demirer filmi.
yine müzikler öne çıktığı alışagelmiş Ata Demirer sinema tarzını yansıtan bir film olmuş.
gaflette bulundum ve gittim.

bomboş film, o kadar boş ki bundan daha komik televizyon filmleri izledim. ata demirer sinemasına yeni bir yorum getirmeli artık.

evet kendi dediği gibi filmleri şahan gökakar'ınkiler kadar irite edici değil. ama bomboş, ata demirer yerine normal bir oyuncu olsa dağıtımcılar sinemaya bile sokmaz.
adım zekeriya taştan çiğköfteyi yaratmışım baştan.
Eğlenceli film.
Valla ne yalan söyleyim ben baya güldüm. Gülesim varmış.
ata demirer'in yaptığı filmleri ve stand up gösterilerini seviyorum. elbette, bazı filmlerini beğenmedim berlin kaplanı gibi mesela. ama bu film şu dandik youtuberların çektiği filmler gibi değil daha samimi geliyor insana.
görsel

Klasik Ata Demirer, demet akbağ filmi gerçekten.
izlerken çok zevk aldık.
Ve kahkalara boğulduk.
Ayrıca görsel olarak da güzel,
adayı ben de görmek istiyorum.
izlemeye değer, tavsiye ederim.
Az önce izleme fırsatım oldu. film gerçekten sıcak,sevimli ve güzel manzaralarda çekilmiş. ata demirer'in kemikleşen kadrosuyla özellikle (bkz: ilker aksum) ve (bkz: demet akbağ) performansları ile filmi yükseğe taşımışlar. izlemek isteyenler için aşağıya link bırakıyorum

Hedefim sensin izle
Az önce sözlükten bir kıza pm den yazdığım cümle. Cevap verirse editlerim burayı.
ata demirer ve ilker aksum'un mükemmel oyunculuklarıyla güldüren eğlenceli bir film.
eyyvah eyvah serisinin kazandığı başarının rantını yemek için benzer konseptte çekilmiş izlenimi veren film. ha ekip iyi, fena da güldürmüyor. boş vakitte denk gelirse izlenir yani.
güncel Önemli Başlıklar