bugün

hoşgelmiş yeni uuserdir.hoş gelmesiyle kaynaşmak istemesi bir olan yazardır.kaynaştıkça güzelleşen güzelleştikçe entryleri çoğalan bir yazar olmasını dileriz.
her soru işaretinin önüne koyduğu alt çizgiye anlam veremediğim yazar.ayrıca hoşgelmiş.
an itibariyle çaylaktır.
sonunda çaylaklık evresini atlatan yazar. yazılarını bekliyoruz.*
kendisini artık çaylak olarak görmeye başlayabileceğimiz yazar. kuponu da yattı sanırsam. *
sanki bir mersinli yazar öle mi ki?öleyse tantuni tarikatına buyursun.
bugün jeneriklik bir gol atan yazar.* uzun bir aradan sonra sözlüğe dönmüş sanırsam, takipteyiz efendim.
28 ağustos haxball liginde kendisiyle aynı takımda olma şerefine nayil olduğum yazardır, her ne kadar kötü bir takım olsakta iyi zaman geçirilmiştir.
(#14850505) "gatlin uçtu, chambers uyudu" yazarı.

belli ki "atletizmsever".
(#16451772) komik olduğunu düşünen yazar.
komik mi? değil.
uzun zamandır aranan zirveyi gerçekleştirerek, sahalara geri dönmemizi sağlayan yazar arkadaşımız.*
simdi sabri bey siz bu yazarı böyle küpeli falan gördünüz ama biz fikirtepe çocuğuyuz.
(bkz: tehlikeli kardeş)
bıyıklı, göbekli güvenlik görevlisi olduğunu zannettiğim 3. nesil fosil.
Sene 972 ekmek kuyruğundayız 17-18 yaşlarında bi genç kuyruğa kaynak yapmaya çalısıyor. Dedim hayrola genç?
bıyıksız göbeksiz beden eğitimi öğretmenidir. güvenlik, elbette önemli.
Dedeeeecimm nasıılsııın. Haaaniiii kooooreee saavaaşıı anılaaarını aanlataacaaktın.. beybaba huuuu.

(bkz: üçüncü nesil yazar)
(bkz: fosil)
Özveriyle Girdiği entrileriyle bir uludağsözlük jenerasyonunu aydınlatan, dosta güven, düşmana korku salan, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyan erkişi sözlük yazarı.
(bkz: yersen)
Sözlüğe geri döndüm. Kartları yeniden dağıtın terbiyesizler.
Sözlüğe geri döndüm. Kartları yeniden dağıtın terbiyesizler.
sözlüğe geri döndüm. kartları yeniden dağıtın terbiyesizler.
inci sözlük ağzı ile konuşmasak.