1. 1.
  şahan gökbakara ait ilginç tipleme. Seçim hazırlıkları yapan ve halkına ilginç seçim vaatlerinde bulunan enteresan kişilik.
  1 -1 ... yoksul
 2. 2.
  deposunda yüzbin adet pekin ördeği besleyen, 2008 yılında istanbul büykşehir belediyesibaşkan adayı, 2008 yılına kadar deposundaki pekin ördeklerinin yem masraflarını karşılaşmada zorluk çekecegini düşündügüm şahan gökbakartiplemesi.
  ... iysr
 3. 3.
  3. köprüyü sarıyerden anadolu yakasına doğru değilde beşiktaş tarafına doğru çekmeyi planlayan böylece boğazı köprülerle örmeyeceğini iddia adan, pendikten oy oranı yüksek çıkarsa pendik'i akmerkezin arkasına raylı sistemle taşıtacak olan, boğazdan geçen tankerlerin riskini azaltmak için boğazı kumla doldurup ortasına çocuk parkı yapıcak olan, dahiyane fikirlerin adamı. "benim aklıma yattı bunlar nederghsinizhh.."
  3 ... vanity
 4. 4.
  (bkz: hayri gülle ile 2008 e güle güle)
  ... stockton to malone
 5. 5.
  dikkat şahan çıkabilir adlı programın yayından kaldırılmasıyla, kendisi de otomatik olarak seçimden çekilmiş olan başkan adayı.
  ... russell
 6. 6.
  "dediniz ki kız kulesini sarıyer'den de görmek istioruz. biz de siz vatandaşlarımız için kız kulesinin altına raylı sistem koyarak bir gün sarıyer'de bir gün bakırköy'de bir gün büyükçekmece'de bir gün tuzla'da göstereceğiz. ne dersiniz iyi olmaz mı?" şeklindeki beyantıyla yarmış geçmiş her ile lazım olan belediye başkan adayımız.
  2 ... tosun burada da hizmetinizde
 7. 7.
  nasayı kardeş kuruluş olarak duyuran belediye başkanı adayı.
  https://video.uludagsozluk.com/v/hayri-gulle-4102/


  https://video.uludagsozluk.com/v/hayri-gulle-46392/

  1 ... zebani
 8. 8.
  özel uçağıyla getirttiği pekin ördeği sayısı 100.000 değil, 20.000.000 dur. hayri başkan seçime girerse, öyle ufak rakamlarla uğraşmaz. yanlış bilgilendirme olmasın.
  1 ... ayseciginalpellayadoyduguan
 9. 9.
  izmir'i istanbul'a komşu şehir haline getirmesi durumunda geniş oy kitlesine sahip olacağını düşündüren başkan adayı. ne vaatlerde bulundu bu ona vız gelir tırs gider diyerek rica ediyoruz kendisinden: izmir istanbul'a komşu olsun...
  ... gonulcelen
 10. 9.
  verdiği bir vaatte istanbulun üstünü tenteyle kapatacağını söylemişti...
  ... atom bombasi yapan hamambocegi