1. 0.
  söylemleri ve kritik noktalardaki fetvalarıyla gerçek bir alimdir. Marmara üniversite'sinden Yök'ün zırvalarından kurtulmak için istifa eden bir profosördür.Kim nederse desin şu anda hiç bir kesime yaranma kaygısı yoktur. Herkesin kılık değiştirip sakalını kestiğini zamanda o sakal bırakmış ve net bir duruş belirtmiştir. 28 şubat sürecinde onurundan taviz vermemiştir. Hollanda'da bir üniversitede hocalık yaptığı rivayet edilir.
  4 -2 ... uzaklarda
 2. 0.
  (bkz: hayrettin demirbaş) *
  1 -1 ... euphrates
 3. 1.
  bu adam "hakiki".
  ne tonton şaşı pornofesörler gibi maskara olarak dolanıyor ortalıkta..
  ne de piyasa televizyon kanallarında bölüm başına bilmemkaç milyarı cukkaya indirmek derdiyle sahte bir ikiyüzlülük yapıyor..
  fikirleri ne olursa olsun, kendinden taviz vermiyor.
  böyle bir insan en azından takdir edilmeli.
  12 -1 ... sosyalpenguen
 4. 2.
  şuan türkiyede bulunan, en güvenilir, bir kaç islam aliminden birisidir.
  4 -3 ... akeem alojuwon
 5. 3.
  kuran'da tesettur yoktur diye sacmalayan medya ilahiyatcilarina feci bir ayar vermistir. harbidir, delikanlidir, kimsee eyvallahi yoktur.

  http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=299341
  6 -2 ... ersin34
 6. 4.
  islam hukukçusu.
  2 -2 ... cinayetsaati
 7. 5.
  mustafa islamoglu'nun bir baska cesidi. ahmet davudoglu'nun eski talebesidir. 70lerde ahmed davudoglu aldananlar isimli kitabinda kendisine gereken cevaplari vermistir. agac yasken egilmistir. allah yolunu acik eder insallah.
  1 -2 ... huseyni
 8. 6.
  hürriyet, milliyet, vatan, cumhuriyet gazetesi almayı star, kanal d izlemeyi haram; bu gazeteleri almamayı, boykot etmeyi Allah'ın emri(farz) ilan etmiş yüce islam alimi.


  http://yenisafak.com.tr/Y...08&y=HayrettinKaraman
  1 -1 ... surahi bey
 9. 7.
  adam gibi adam alimlerden.öyle olduğu içinde olması gerekeni söylediği içinde gerici irticacı denen insan.işinize gelmeyebilir ama tam bir adam adam...
  -1 ... teoberk10
 10. 8.
  ne içtiyse aynısından istediğim adam.

  http://haber.gazetevatan....d=201448&Categoryid=1
  2 -1 ... delice