bugün

recayi

bu sayıştay başkan yardımcısını yolsuzlukları

ortaya çıkardı diye görevden aldı.

daha fetva gelmedi de.

bir fetva da buna kessen.
laik olmakla şeriatçı olmak arasında sıkışmış kalmış,ne yapacağını bilemeyen yarı reformist ilahiyatçıdır.gülenle diyologlarıylada meşhurdur
ziraat bankası yönetim kurulu üyesi ve yeni şafak yazarı.
ince/akşener gelecek bu işler bitecek.
arkadaş bu adamı tecrit etmek lazım.

durum vahim.

bu kadar da olmaz.

https://scontent.fist2-2....f1472fd93&oe=5B981306
yahu bunlar gençliğini yaşayamamış, kıro, ezik, basiretsiz ve beyni gelişmemiş tipler..

hala bu islamcı tayfadan ne bekliyorsunuz ki?

Bunlar insanlığın kanserli hücresi..

insanlık bunları kesip atmadığı sürece birilerini hep mağdur etmeye devam edecekler..

Şişe takıp çevirseler acımam ben bunlara öyle de değersizler benim gözümde..
"kadınsan, sigara da içiyorsan; başörtülü olmana bakmam, meşru beklentiye girerler" demiş şahıstır.
Yahu burada eleştirilecek olan o kadın değildir Mr. Karaman.
Burada eleştirilecek olan sigara içiyor diye kadına yazılmak, yürümek, beklentiye girmektir.

Sigara içen bir başörtülü görsem, ben de beklentiye giriyorum, işin tuhafı.
O da "belki bir dal cigara otlanabilir miyiz?" beklentisidir.
Gerisi ayıptır, günahtır.
sigara içen kadınlar için.

“siz benim başımı örttüğüme bakmayın, benden ümidinizi kesmeyin, sizinle paylaşacağım daha çok şeyim var”

gibi bi cümle kurmuş mahlukat. kendi tabanlarından bile rahatsızlar. daha da yobazlaştırmanın peşindeler.

yenişafak'ın editörününde burada bu sığır kadar suçu var. oda bu yazıyı okudu ve bir sıkıntı olmadığına karar kıldı ki yayınlandı bu yazı. hayır nasıl bir zihniyet.

sigara içen kadına hallenen hocalar nasıl türeye bildi. nasıl bu hale geldik.
(bkz: yobaz)
(bkz: bağnaz)
(bkz: mutaassıp)
(bkz: bencil)
adam swinger değil ve bu kurumu sevmiyor..

ben yukarıdaki yazısından bunu anladım açıkçası..

köylü ya..
görsel
Kansere yakalandığı haberleri çıkan kişidir.
'sen kimsin lan' demek istediğim kişi.
hayırcılara da yaşama hakkı tanıyacaklarını belirten kişidir. hayırcılar kendisine teşekkür etmelidir.

kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2...-ozdil/hayrettin-1759734/
hırsızlık ve yolsuzluk yapanların fetvacısı.

isterse otursun dini yeniden yazsın ama gözümde değeri yoktur.
"kadına bakarken dokunmadan boşalmak" terimini bize kazandıran kahraman. bazen deniyorum da dokunmadan olmuyor zaten ama neyse...
işte benim hocam. *
http://www.radikal.com.tr...lmak_orucu_bozmaz-1200594

bu adama islam hukuku otoritesi.
saçma sapan fetvalarıyla islamı tahrip etme görevini üslenmiş islam uleması trölü.
Cübbelinin arasıra ayar verdiği eleman.
şimdi de cumhurbaşkanı'nın erdoğan olması için fetva yayınlamıştır.

"Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığında da devam edecek, gittikçe tecrübesi ve ustalığı artan iktidar ile Çankaya hatası daha az, sevabı ve savabı daha çok bir dönemi yaşayacak ve yaşatacaklardır (inşallah)."
ak soytarılığı abartıp, yakında oruçlu iken fuhuş yapmanın günah olmadığını da söyleyebilecek bir göt kılıdır efendim.
kadına bakarak dokunmadan boşalırsan oruç bozulmaz diyen kişi.

nasıl insanlarsınız yahu siz.
resmen oruçluyken mastürbasyonu serbest bırakmış. yani "kadına bakarken dokunmadan boşalmak" o demek herhalde. vay anasını ya...
kadına bakarak boşalmak orucu bozmaz diyen hocaya "erkeğe bakarak ıslanan kadının orucuna helal gelir mi? " diye sormak lazım.
yeni şafak' ta orucu bozmayan şeyleri konu alan yazısındaki bir maddede : "kadına bakarken dokunmadan boşalmak" yazmış.

bence doktora gitsin. çaresi var. zira sadece bakarak, o kadar erken mümkün değil.