bugün

yaşamını yitirmiş.
sevenlerinin başı sağosun.

"6. Filo'ya selam çakan, tekbir getirip namaz kılan sağcılar Müslüman; 6. Filo'ya karşı çıkan ABD'yi tel'in eden Deniz Gezmiş'ler kafir. Ben bunu reddediyorum..." imza: haydar baş.
Milli ekonomi modelinin incelenmesi ve uygulanması gereken insandır. Allah rahmet eylesin.
Mekânı cennet olsun..
rusyanın ajanı. perinçeğin islamik versiyonu.

amma abarttınız.

dünya geçmiş dijital paraya, libralar konuşuluyor, blockchain diye bir şey var artık siz halla milli ekonomi modeli.
okudum ben kitabı. 1945-60 arası yapacaktın o işleri. 2020 ye uygun bir model değil.
2007 genel seçimlerinde iş aş haydar baş şeklinde sloganı olan siyasetçi, Türkiye'yi kainatın en üst yerine çıkarma gibi hedefleri vardı. Allah rahmet eylesin.
damadı Prof. Dr. Mustafa Er hayatını kaybetmiş.

https://www.milliyet.com....a-gozlerini-yumdu-6191693
iş aş haydar baş sloganını aklımıza kazıyan siyasetçi.
hem sosyalist hem şeriatçı?
Profesör doktor Haydar baş diyeceksiniz.
Bağımsız Türkiye partisi lideri.
Şu parasızlikta derde dermandır.
iş aş haydar baş sloganlı insan.

edit; öldüğünü unutmuşum sadece sloganıyla tanıdığım rahmetli.
koronadan ölmüştür.
Batan rus ekonomisini kurtaran.ataturkten sonra turkıyenın basına gelmıs en buyuk adam oldugu ıdda edilen covid19a yenilen prof dr haydar bas.
Hoş geldin atatürk isimli kitabı vardır. Sadece merak ettim bu kitabı şahsen desteklemiyorum.
Asgari ücret 10 bin lira olacak vaadiyle dalga geçenler muhtemelen şu an tunç soyer'in yandaş işçilere 7 bin lira vermesini övüyor.
Kökeni sünni itikadi mezhebi şii olan, "atatürk 8 yaşında hafız oldu, zikir çekerken kan ter içinde kalırdı" gibi çocukça zırvalarla üfürükçülük yapan, atatürkün ne kadar dindar olduğu safsatasını ne dini ne de seküler kesime benimsetemeden bu dünyadan göçen sahte atatürkçü.
koronadan dolayı 2020'de 73 yaşında vefat etmiş olan amcamızdır. kendisine allah'tan rahmet, yakınlarina baş sağlığı diliyorum.
Rahmetli trabzon akçaabatlı idi. Alevi olması biraz ütopik yani.
iş, aş haydar baş!

oğlu hüseyin baş iyi konuşuyor ama ablası Emine Bayraktar'ın onun hakkındaki iddiaları vahim:

(bkz: https://www.internethaber...ete-ne-yapar-2276854h.htm)
ne alevisi yahu, şii falan da değildi. alakası yok.

koronadan ölen az sayıdaki insandan biri.
vardır bir hikmeti.
Başın italyancası testa biliyorsunuz.
dinler arası diyalog projesine karşı siyasetçi.
büyük türkiye partisi genel başkanıdır.

edit: başkanıydı, ölmüş.
kanka sen bu kafa için ne kullanıyon yav adam öldü amk.