1. 27.
    Melodik death metalin tanrısı olan Dark Tranquillity’in 2000 yılında çıkarmış olduğu albümdür ve aynı zamanda da en iyi şarkısıdır.
    Nasıl bir kafayla yaptılar bu şarkıyı çok merak ediyorum. Ritimler ağrı güzel, geçişler ayrı güzel, dinlerken adeta şahlanıyorsunuz, headbang yapmaya başlıyorsunuz.

Forvard momentum var bir de, o da efsane tabii ki. Adamlar biliyor bu işi. Şahane ne diyelim ki...
    2 -1 ... queenn of darkness
  2. 26.
    aşşşırı severek izlediğim ve ikinci günden 3.sezonu bitirme yoluna girdiğim dizi.
    büyük bir fringe hayranı olarak belirtmek isterim fringe finalinden sonra o tadı alabildiğim tek dizi olabilir.
    hafif supernatural,fringe,heroes gibi tatlar bırakan minnoş mu minnoş bir dizi.
    başroldeki hanımefendimiz (bkz: emily rose) için bile saatlerce izlenesi
    1 ... suskunkralice
  3. 25.
    çok güzel bir dizi.. zaten işin içinde stephen king varsa kötü olması beklenmez.
    ... pembeseker
  4. 24.
    dizi final yapmıştır. gerim gerim gerdikten sonra mutlu sonla bitmiştir. afferin senaristlere.
    ... mrstrange
  5. 23.
    kamelot'un yeni albümünün adı tabi ki roy khansız 2.albüm
    ... aegis
  6. 22.
    Başrol oyuncusu ablaya takılınılmadığı sürece gayet gideri olan dizidir*.

5. Sezon finalini izlemek üzereyim ve geride Bıraktığım 4 sezonda da Heyecanlı ve izlenilebilirliği yüksek finaller oldu.

Velhasıl stephen king severseniz, biraz bilim-kurgu, biraz gerilim, biraz macera olsun isterseniz bu diziyi izlettiriniz efenim..
    1 ... mechanix
  7. 21.
    yeni bölümleri yavaş yavaş gelen dizi, final yapacak sanırım bu sezon.

her şey bir yana güzel, sıkmaz ama izleyemiyorum doğru düzgün.

ne zaman izlemeye başlasam üç dakika sonra başrol oyuncusu sarışın ablamıza takılıp kalıyorum, ciddi ciddi sevgi besliyorum sanırım içimde kendisine karşı.

nasıl bir al beni der gibi duruştur lan öyle o.

(bkz: Emily Rose)
    1 ... derwish dede
  8. 20.
    izleyip izlememekte tereddütte kaldığım dizi. Ilk bölümünü izledim eh işe dedim ama ilerleyen bölümler konusunda teraddütte kaldım. Fringe , Lost , Prison Break tarzı sürükleyici midir ? Izleyenler pm ile bilgilendirirse müteşekkir olurum. Bu arada müteşekkir ne la ?
    ... 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55
  9. 19.
    --spoiler--
    koca 3 sezon boyunca diziye ilham veren colorado kid'i arayıp durdular. 3. sezonun sonunda buldular ancak 4. sezon başladı, haftaya 12. bölüm oynayacak, 4. sezonun başından bu yana bu colorado kid'den bir kez bile bahsedilmemesi çok can sıkıcı ve mantık dışı. kurguyu yerle yeksan eden tek kısımdır. onun dışında dizi hiç olmadığı kadar göz dolduruyor.
    --spoiler--
    ... mat olmayan sah
  10. 18.
    4. sezonu önceki sezonlarına göre daha gerilimli geçen stephen king uyarlaması dizi. dizinin stephen king'in the colorado kidkitabından esinlenildiği dizinin introsundan bahsediliyor. dizi,havenisimli kasabadatrouble` (sorun) sahibi insanların başından geçen doğaüstü olayları çözmeye ve bu sorunların kaynağını bulmaya çalışan bir grup insanın mistik yaşantısını anlatıyor.

stephen king'in gizemli dünyasını seven herkesin hayranlıkla izleyeceği bir yapım.
    ... ancasin