bugün

Yaran facebook iletileri ile yarmıştır.
Enteresan nickli bir yazar.
Nicki de yarmıştır.
Çok yarıldım bu akşam. Başıma bişey gelmez umarım.*
(#25376278) umarım o ölmesini istediklerine muhtaç olur. umarım onun ailesinden olan ölülerin ardından benzeri şeyler söylenir. umarım o insanların hainlik (!) yaptığı ülkesi kadar başına taş düşer.
hatice'nin ta kendisidir.
dizi eleştirdiğim için sabah sabah özel mesajdan, gavur, namussuz vb şekilde hakaret yağdırıp sonra "biz müslümanlar çok mağduruz sizin gibiler yüzünden" diye zırlayan tipitip...

akıl fikir...

bu arada mesajda da belirtmiştim burda da yazalım...

sırf kelime-i şehadet getirerek müslüman olunmaz. taklit ile takva mümkün değildir. ahlakı olmayanın imanı da olmaz.

yani özetle... hem çalıp, hem küfredip, hem iftira atıp hem de müslüman olamazsınız. zaten siz hiçbir şey olamazsınız.

insana benzeyen garip bir türsünüz sadece...
bana da vatan haini demiş yazar.
Anlaşılan kendinden olmayan herkese vatan haini diyor. Çaylak olmuş çok sevindik, umarım öyle kalırsın.
Vatan haini kelimesini yeni öğrenip herkese kopyala yapıştır ile gönderen ergen yazarımsı şey. Adam ol biraz vatan haini köpek:*
bana da vatan haini demiş ve özel mesajdan küfür etmesi sebebiyle çaylak yemiş yazardır.
yazara göre vatan haini olmak için cihadçı kafaya sahip olmamak yeterlidir.
kendisini arabistanda sanıyor olabilir. dincilik ümmetçilikle milliyetçiliği karıştırmış algılarında sorun olan yazar.
filistin mısır yerine türkmenistan uygur türkleri diyenler vatan haini oluyor kendisine vatanseverlik olarak dini ilke edinmiştir.
dinle milliyetçilik vatanseverlik arasında ki farkı bilmeden.
Benimle ne derdi olduğunu merak ettiğim yazar.
nick ine bakarak henüz önünde çoook büyük bir hayat olduğunu düşündüğüm yazardır.
maddi yetersizliklerden ötürü düşük proteinli besinler almaktan muzdarip yazardır. sürekli bulgur, makarna ve ekmekle beslenirsen elbette beyinsel fonksiyonlar etkileniyor. sonra bulgur ve makarna dağıtanlara biat kaçınılmaz oluyor...
muhabbeti kıyak yazar. bi ara iyi muhabbet çevirdiydik hatırladıgım kadarıyla.
(#26753112) ilginç ikilemelerin yazarı. "yok yok"
(#26775224)
nefi nin bir kelamı ile cevap vermek gerekir. tahir i kendi gibi algılasın.
Sözlükte karşılaşılmaması gereken nadir iğrenç insanlardan. Bunu sonradan fark etmem 1 hafta çaylak olmama neden oldu. Yapabildiği en fazla şey ateistleri eleştirip ak partiye sözlükten göt kılı olmaktır.
Gereksiz yazar.
Bu nickle sağcı,akp ci bir zihniyete nasıl sahip olduğunu merak ettiğim yazar. Görünüş marjinal düşünceler muhafazakar. Değişik bir durum.
akp'ye muhalif olan herkese kemalist diyen, kemalizmi atatürkçülük sanan, muhtemelen de babasının ismi kemal olan uber troll.

şunu da koyalım da yanlış anlaşılmasın. koyuyorum (#26811443) koydum hayrını gör.
çelişkiler uber trollu. nick altı muhabbetlerini sevmez. kişiyle muhatap olmaz, ilkeler dahilinde hareket eder.

(bkz: haticeye tecavüz eden picin şeriatı savunması)
sabahın sekizinde chp düşmanlığına girişmiş yazar, başka işi yok mu merak ettim. Ayrıca sormak istiyorum kendisine: madem desteklediğin parti ve fikir akımı söylediğin kadar iyi, madem bütün muhalifler tu kaka, sabahın sekizinde sana dert olan ne a canım?
Bana da vatan haini, Türk düşmanı diyip duran yazardır.
Nickaltına göz atınca anladım ki meğer herkese aynısını yazıyomuş.

Dikkat Çekme çabaları vol2.
Biz hepimiz Türk düşmanıyız vatan hainiyiz sen bir numarasın tmm.
akp zamanında iç savaş çıkması umuduyla yaşayan bir aksevici. beynine ekmek banıp yediğim, o iç savaş neden çıkıyor bir de onu düşün.
allah trollün bile zekisini versin temennileriyle entrymi bitiriyorum.
sevgiler...