bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    2002 dunya kupasinda hayatinin performansi sergileyerek dunya futbol kamuoyuna ismini orgeten,daha sonra ise o performansin yanindan bile gecemeyen,kelligin yakistigi,galatasarayli milli futbolcu.
    5 ... looser
  2. 2.
    ac milan'a attigi kafa golü unutulamayan, bir zamanlarin yildizi..*
    2 -1 ... atan alir spor
  3. 3.
    ortega dan nefret ettiğini düşündüğüm futbolcu.
    1 -1 ... kemalettin şentürk
  4. 4.
    3. olduğumuz dünya kupasında brezilya'ya attığı golden sonra şoka girmiş futbolcu. "lan sanki bana hergün brezilya'ya gol atıyosun niye sevinmiyosun" diye düşünürken, daha sonra yaptığı açıklamada "nasıl sevineceğimi bilemedim" deyip beni rahatlatmıştır.
    6 ... redwinemania
  5. 5.
    8 mart 2006 fortis türkiye kupası macınca gayet iyi performans gosteren AMR die adlandırdıgımız mevkide oynayan futbolcu.
    1 ... hendrix
  6. 6.
    22 mart galatasaray fenerbahce macında fenerle taşşak geçmiş attacking midfielder oyuncusu.

(bkz: bu taraftar seninle gurur duyuyor)
    3 -5 ... hendrix
  7. 7.
    22 mart galatasaray fenerbahçe maçında izlediğimde ne kadar iyi bir galatasaraylı olduğunu gördüğüm, sahanın içinde gösterdiği çabayla beni duygulandıran büyük futbolcu.
    1 ... msd
  8. 8.
    tezahüratlarda yer etmiş futbolcu.

hasan şaş'ın hasan şaş'ın, fener'ede girsin başı.
    1 -2 ... eqin
  9. 9.
    dün kü maçta * resmen fenerbahzzeeile tek başına maç yapmış sınırlarını zorlamıştır.dünya kupasındaki performansını göstermistir neredeyse.
    1 ... kurabiyecanavari
  10. 10.
    yaptığı sert hareketler yetmiyormuş gibi, hakeme her seferinde itiraz etmeyi bir halt sanan kabadayı...
    22 mart 2006 galatasaray fenerbahçe karşılaşmasında; ümit özat'a attığı çalımları takdir edilesi futbolcu...
    1 ... ferrole