bugün

3 Haziran 2002 pazartesi günü Brezilyaya gol atan futbolcu.
galatasaraylı kel oyuncu.
"Ankaragücü'nde Hasan Şaş ile beraber oynuyorduk. Bir gün bana 'Senin oteldeki oda nasıl, bana küçük oda vermişler' dedi. Ben de iyi dedim. 'Yarın bırakır mısın bana işim var' dedi. Ben de mal değilim anladım, 'Gelirken iki tane getir' dedim.

"Ertesi gün biz 4 kişi otelde buluştuk. Hasan bir türlü başlamıyor. Cevap da vermiyor. Neyse ben başladım artık, Hasan da ses yok şortunu indirmiyor. Sordum yine, 'Ya Coulibaly seninki büyük, benimki küçük. Utanıyorum' dedi. 'Tamam kardeşim, herkes zenci değil' dedim" dedi.

- Fernand Coulibaly.
Galatasaray efsanesidir.
Serdar ali celikler bunun hakkında nokta tespiti yapti gecen gun.

- Bundan sonraki surecte kendisini cok zorlu bir kariyer bekliyor. Anadolu da neredeyse herkes kendisinden nefret ediyor dedi.

Ben zorlu kariyeri gectim, kariyerin k sını yapamadan ekmek yiyemez bu kafa ve zihniyetle.

Oncelikle psikolojik tedavi gormesi gerekiyor ve sapkayi önüne koyup dusunmesi gerekiyor. Futbolcuyken fanatik olabilirsiniz ama teknik adamlik muessesi fanatikligi kaldirmaz. Zor ekmek yersiniz.

Umarim hatalarindan ders cikarir. Hasan ne de olsa furbolcuyken bu ülkeye cok hizmet etmistir ve gelmis gecmis en iyi türk kanat futbolcularinin basinda yer alir.
Yine istifa etmiş. ilgi çekmek isteyen çocuklar gibi sıkıldıkça istifa ediyor. Evet.
Abdurrahim albayrak'ta da negatif çıkmış ilk, ikinci testte pozitif çıkmıştı. Virüs önemli mecralara yayılmışsa bize aktarılandan fazla gibi görünüyor. Değildir umarım
Az önce HaberTürk positif test verdi diye haber yaptı.
Yalan haberdir.

(img:#1996946)
Yapılan coronavirüs testi pozitif çıkmıştır.

Geçmiş olsun bir an önce iyi olur inşallah.

Edit:https://www.fanatik.com.t...as-ve-umit-davala-2131097

Negatif çıkmış, yakında açıklama yaparlar.

Bazı gazetelerde pozitif diyor.
görsel
https://twitter.com/MrKag...tatus/1229148117238456320

galatasaray sensin aslan parçası.

hastasıyız.
Pfdk ya sevk edilmiş. Geliyor yine 5 maç.
Yıllarca fatih hocanın yanında yer almasına rağmen kendisinden bir zıkkım ogrenmemis kişi

Hoca belliki Adanalı kontenjanindan yanında tutuyor.

Agbi yoldan geçen adamı 6-7 sene fatih hocanın yanına ver futbol filozofu olurdu valla .
we 8 de spikerin hasan sas şaş değil sas olarak söylediği eski futbolcu.
bu da sürekli taşak geçilen adam durumuna düştü
görsel
saçları arkadan bağladığı dönem de olmuş
2002 dünya kupasıni izlemiş efsane neslin bir üyesi olarak. Yarın ölsem aslında buna çok da üzülmem.

Çünkü biliyorum ki yarınlarda bir daha hiç eskiden hissettiğim gibi hissedemeyeceğim.

Yaşıyoruz ama öylesine, düne hasret, yarından ümitsiz. Keyifsizce.

Bize mutluluk yaşatan herkese teşekkürler. O golü hafızamıza nakşetmiş bir adam olarak hasan şaş'ı tüm hatalarıyla sevaplarıyla seviyorum.

Lütfen biraz daha dikkatli olsun. Sahada adam yumruklamasın. Tek isteğim bu.
Brezilya maçında oynadığı futbol unutulmaz..

Ayrıca takım önde iken son 5 dakika ver bu arkadaşa topu gezdirsin.. Öyle idi..
ahaha ilkokul çocuğu gibin.
görsel
türkiye'yi 2002 dünya kupasında mutlu etmiş (eskiden) kel futbolcu.
istifa etmiş olan gönül verdiğim takımımın balon kategorisinde bulunan eski top tepici.
bjk taraftarı: pascal şeyini ne güzel elledi be !
bjk taraftarı: burak hırsız ama gönlümüzün hırsızı.
bjk taraftarı: q7, bursalı topa tekme vurdu. kehkehkehkehkeh...

fb taraftarı: jailson tokadı ne vurdu be !
fb taraftarı: volkan'ın ruhu hayat veriyor bize.
fb taraftarı: emre iyi ki döndü bize. çirkef, eski fetocu, hatta gazeteci dövdü, hatta gazeteci dövdükten sonra pişkince üste çıktı ama olsun yerim onu ben.
fb taraftarı: aziz baba'yı haksızca içeride tuttular. o ne yaptıysa bizim için yaptı.

fb ve bjk taraftarı ortak şekilde : hasan şaş çok çirkef yea, ühühühü...

(bkz: ikiyüzlülük nedir)
(bkz: sahtekarlık nedir)