bugün

bu sezon bol bol kanser olmamızı sağlayacak hoca.

aklında ne var bilmiyorum da bu transferlerle şl'de bir bok yapamazsın. anladın mı? artist artist konuşmanın anlamı yok.
şampiyon yapınca bir numara bilali transfer edince mal hoca , yok öyle 90 dakika taraftarlığı , hamza hoca mantıklı adam vardır bi bildiği.
antipati toplamaya başladı. bu kabiliyetsizler ordusunun karnını doyurmaya devam ederse sonu hiç iyi olmayacak. her şeyin geçen sezon ki gibi sonlanacağını sanıyor ama işi çok zor.
para yok deyip sabri'ye 5 milyon tl yıllık veriyorsa türkiye gerçeklerinden bihaber teknik direktördür. yabancı sınırının kalktığından da haberi yok gibi.
Pandev'i yetersiz bulup Sabri denyosunu çok iyi bulan td. Adamı sağol bu kadar yıl yeter deyip yollamasını beklerken trilyoner yaptı ki karısına yeni ferrariler alsın. Ay sokayım alaturka yandaşlıklarınıza. Ayyynı fatih terim.
tıpkı terim gibi büyük takım antrönörü olamayacak galiba. burada herkesin bir kapasitesi olduğundan bahsediyorum. misal terim gs ve fiorentinada başarılıydı. ama en üst düzey kulüp olan milana gidince hemen fiorentinadan rui costayı, gsden ümit davalayı vs. aldı, bir sene dayanamadan kovuldu. yerine gelen ancelottinin ilk transferi rivaldo oldu. demem o ki herkes kendi çapına göre düşünüyor. terim milanın büyüklüğünü algılayamamış, alışkın olduğu başaltı takımlar gibi yönetmeye kalkınca başarısız olmuştu. hamza da tıpkı onun gibi galatasarayın ne olduğunu kavrayamamış görünüyor teknik adam olarak.
cift kupa ve Şampiyon olmamızda gram katkısı olmayan td.

evet acıklıyorum.

bu adamın taktik zekası 1 bile değil 0 (sıfır)

disiplin 0
motivasyon 0
antreman 0
organizasyon 0

haa diyeceksiniz bu herif yokken takım basaksehirden 4 yiyodu bu adam geldi şampiyon olduk.

evet baba şampiyon olduk ama acın bakın bakalım maclara konyaspor deplasmanı hariç ligde 1 fane maçı iyi oynayıp kazanabilmiş mi ? sadece çok şanslıydı .

kalemizde muslera olmasa son 8 hafta 10 a yakın puan bırakacaktık son dakikalarda atılan gollerle bi 10 puan daha cıkardık bu böyle uzayıp gider.

ayrıca sabri isimli okul çocuğuyla sözleşme imzalayıp %50 zam yapan da bu şempanzedir. umarım seneye 2 .oluruz da hem yönetim hem de bu dangalak siktir olup gider.
Gelecek yıl da ortalığın mınına koyup, bu eleştirileri yine yedirtecek teknik direktördür. Adam çift kupa almış takımı bataklıktan çıkarmış ve uzun vade de kademeli olarak ilerleyip başarı elde etmek istiyor. Hemen zıplamayın 110 yıldır hangi takımımız birden fırlayıp şl kupası almış ki hamza hoca alsın? Sabırlı olun, bekleyin.
yabancı sınırının efektif olarak kalktığı ligde biz "yerli futbolcular ucuzlar, yerlerini kaptırmamak için daha az para isterler" diye beklerken, yabancı sınırı olduğu dönemde bile kadroya girmekte zorlanan, yerine sürekli adam aranan sabri sarıoğlu'na yılda 5 milyon lira verebilen bir dengesiz.

açık söylüyorum; bu adam geldiğinde ligde başarılı olacağımızı biliyordum ama gene de istemiyordum. bunun da nedenini kendisinin fatih terim'in adamı olması. mâlûm, türk futbolu içinde iki sağlam mafyöz tip var. biri aziz yıldırım, diğeri fatih terim. galatasaray'ın terim'den sonra başarısız olması da terim yüzünden, bunun gelişiyle başarılı(!) görünmemizin nedeni de terim.

hâl böyleyken, hazır yabancı sınırı da efektik olarak kalkmış; bugün terim'in adamı olanları ya da iyi oynamayanları sepetleyip yerlerine yabancı oyuncular alsak ve kadronun kalanını altyapıdan çıkartacağımız gençlerle desteklesek ne olur? galatasaray'ın üstündeki fatih terim hegemonyasını kırsak iyi olmaz mı? bu kulüp mecbur mu terim denen mafyayı ve adamlarını beslemeye? lan sabri sarıoğlu ne oynadı da 5 milyon lira alıyor be yıllık!

yönetim bir an önce hamza hamzaoğlu'nu ve fatih terim ya da adamının yokluğunda oynamayan tüm futbolcuları kapının önüne koymalı. teknik direktörlüğe yıldız oyuncularla çalışmış, gaz vermekten başka şeyler de bilen bir yabancı getirilmeli. maaş ödemeleri durduğu anda kulübün kasası rahatlar. biraz da borçlanıp yıldız futbolcu alırız. gelen yıldızlar kendi paralarını fazla fazla çıkartırlar zaten. bizim de yüzümüz güler.

ulan para yok diye transfer yapılmıyor ama sabri'ye 5 milyon lira veriliyor. sikerim lan öyle işi! bu ne arkadaş, bu ne yaaaa! allah belâsını versin fatih terim'in de o ya da onun adamı olmayınca maç satan oyuncunun da bu adamları galatasaray'da barındıran yönetimin de!

ah ünal aysal ah! sen hâddini bildirmiştin o mafya bozuntusuna.
-sabri'yi takımda tutabilmek adına 6 milyonluk bir sözleşme yapılmasında herhangi bir beis görmemiştir. menajerine de neden tonla para verdiğine dair bir açıklama yapmamıştır.

-"umut bulut ve hakan balta sahada yürümeye başlayana kadar bu takımda kalacaktır" diyerek takım yaş ortalamasının bağdat caddesi'nden geçen kadıköy-pendik otobüs hattı yaş ortalamasına yaklaşmasında bir sakınca görmediğini belirtmiştir.

-dany, sercan yıldırım, aydın yılmaz gibi adamların artık takımdan gönderilmesini beklerken "onlar takımda kalacaklar. dany gibi bir stoper varken stopere ihtiyacımız olmayacak" diyerek müthiş öngörülerde bulunmuştur.

-"nordin amrabat takımda kalabilir, takımda kanat yok" diye düşünüyorken satmayı, "neyse siktir et amrabat'a ihtiyacımız yok adam bize çok çektirdi" diyorken takımda tutmayı düşünerek resmen taraftarın isteği ile ters orantılı hareket etmek için özel çaba sarf etti.

-"oumar niasse tam istediğim golcü" diyerek robin van persie, klaas jan huntelaar gibi adamları bir kalemde sildi.

-ibrahimoviç gelmeyecekti belki ama hayalini bile kurdurtmadı. "o paraları veremeyiz" dedi; sabri'ye acımadan 6 milyon verdi. hala da sebebi açıklanmadı.

-orta sahaya takviye yapayım dedi; jem karacan ve bilal kısa'yı aldı. bilal kısa iyidir lakin jem karacan nedir? herkesin adını duyup kimsenin seyretmediği bu adam, selçuk'un, melo'nun olmadığı maçlarda onların yerini doldurabilecek seviyede midir?

-dani alves'e birkaç milyon daha fazla verdirtmedi, kadrodaki oyuncuların kazandıkları paralarda uçurum olmasının yanlış olduğunu söyledi; sabri'ye acımadan 6 milyon verdi. hala da sebebi açıklanmadı. dani alves'ten bahsediyoruz. hani şu birkaç hafta önce şampiyonlar ligi'nde çılgın atan barcelona'nın ilk 11'inde oynuyordu kenafir gözlü, brezilyalı.

-"stopere ihtiyacımız yok" dedi, koray günter gibi bir oyuncuyu stoperde oynatmak yerine eski sol bek hakan balta'yı stopere çekti. ve bunun üstüne dany nokononokono geldi diye seviniyor. gözleri falan parladı.

-haftalardır galatasaray'ı yönetiyor. hala farkında değil. akhisar günlerindeymiş gibi bir vizyona sahip. ligde ite kaka, hem fernando muslera ve wesley sneijder'in başarısı ile hem de rakiplerin korkunç performanslarından dolayı şampiyon oldu. türkiye kupası final maçında bursaspor adam gibi oynamadı bile. taş gibi bir futbol oynatıp güle oynaya şampiyon olduğunu düşünüyorsa tekrar düşünsün.

tek hedefin lig ise, avrupa'da oynamayacak bir takımın hocası olmanda fayda var. zira 2-3 ay sonra şampiyonlar ligi'ne direkt katılacak bir takımda hocalık yapıyorsun. 3. torbadan katılacaksın. tepene zebellah gibi 2 tane avrupa'nın en iyi top oynayan takımı gelecek. ayık ol! taraftar senden türkiye kupası değil avrupa'da başarı bekliyor. başarı dediysek de öyle final oynat falan bile değil. gruplardan çıkman bile ortamı çok değiştirecek. ama bu hedefe sen niasse ile, jem karacan ile, dany nokononokono ile, 6 milyonluk sabri ile, tarık çamdal ile, umut bulut ile, alternatifsiz bir burak yılmaz ile erişemezsin.

ha doğru gerçi sen taraftarın istediğinin tam tersini yapmayı adet edinmiştin. şampiyonlar ligi'nde sıfır çekme hedefindeysen, avrupa'da dalga geçilmekte bir sakınca görmüyorsan, evinde 5-6 yemek kulağa hoş geliyorsa, sıfır çekmek sana koymayacaksa, "benim için önemli olan futbolcuyu kazanmak" deyip taraftarı kaybetmeyi göze alıyorsan sen bilirsin.

anladık çok mütevazisin. çok da mütevazi olmamanda fayda var çünkü gerçekten öyleymişsin gibi anlaşılıyor.
Şuan gsın başındaki td yanına iyi bir strateji analiz ekibi kurulursa basarili olur diyordum ama artık onuda demiyorum.zira vizyonsuzlugunu gösterdi tamam gsin parası olmayabilir belki ama yinede tavrı küçük takım hocası gibi olmaya devam ediyor.
Kendisini akhisarda zannediyor bilaller niAsseler falan. Hala galatasaray hocası olduğunu kavrayamamış. O gömlek ona 3 beden büyük çuval gibi duruyor.
Hep beraber UCL hezimetlerinde yaptığı transferlerle ve yaptırmadığı transferlerle bir güzel anacağız.
konuştukça kendi beynimizi sikmemizi sağlayacak td. o yüzden eleştirmemek, yorum yapmamak en iyisi. çünkü adamın ne yaptığı tahmin edilemez şekilde belli değil. kendi söyledikleriyle çelişiyor falan. kanser olmamak için konuşmamak en iyisi.
Takım içi dengeyi herkesin aynı maaşı alması olduğunu sanan vasat td.

Ulan selçuk burak sneijderle muslerayla aynı parayı kazanıyor var mı böyle bir dünya

Denge dediğin selçuk burak sabri 1m euro alırken sneijder 3-4 muslera 3-3,5 olması demektir.

Muslera sneijder o parayı başka takımda da alır selçuk burak sabriye 1m bile vermezler.
Hamza hoca transferde vizyonu olmadigini gösterdi. Şimdi sezonu 2 kupayla kapatan bir hoca icin elbette fazla birsey söyleyemeyiz fakat transfer konusunda başarısız olan bir hamza hoca şampiyonlar liginde başarısız olursa 2015 - 2016 sezonunun sonunu görebilirmi bilemiyorum. Transfersiz bir Galatasaray taraftarlar için hiç cezbedici değil türübünlere taraftarları nasıl çekeceğini merak ediyorum. Burası akhisar belediye spor değil. Hamza hocanın bunu kesinlikle kavraması gerek.
Sabri ye %100 e yakın zam vererek yıllık 4.5 trilyon kazanmasına ön ayak olmasıyla,
Umut ve hakan bu takımda yürüyene kadar oynamalı diyen zihniyetiyle,
Bu kadronun şampiyonlar ligi için yeterli olduğuna inanabilmesiyle,
Bu transfer politikaları ve bu çapsızlığıyla,
Şampiyonlar liginde oynadığı 3-4 maçtaki hezimetten sonra gönderilecek hocadır.

Unutmamalı ki prandelli'nin gönderilmesinin asıl sebebi ne oynattığı futbol ne de ligdeki sıralamasıydı, şampiyonlar liginde aldığı sonuçlardı
Not:gs
hakkında sabırsızca ve olması gerekenden ağır eleştiriler yapılan galatasaray teknik direktörü.
takımın moralinin alt üst olduğu bir dönemde gelip iki şampiyonlukla sezonu bitiren bir teknik direktör bu kadar sabırsız ve ağır eleştirileri hak etmiyor. hele bir bekleyelim, kasım ayına gelelim ve oynanan futbolu, gelinen yeri değerlendirip ona göre eleştiri yöneltelim.
henüz yönetimi, teknik heyeti, kadroyu, transferleri eleştirmek için çok erken... sabır ve destek şart...
Çocuk kız arkadaşına t shirt alıyormuş.
Kız demiş 50 tllik alma, 10 tllik neyime yetmiyor?
Çocuk demiş ne kadar hamza hamzaoğlu bir kız..
yarım sezonda 2 kupa almasına rağmen eleştirilen antrenör.

üstelik geçmişinde juvesntus, milan,liverpool yok. akhisar var.

kariyerinde dikey bir atlayış yapıyor. ancak galatasaraylı taraftarlar taş koymaya çalışıyor. kendisi takım oyunu oynayabilen bir takım yaratma peşinde. macera aramaya niyeti yok. hakan,umut,hamit, sabri, yasin, emre ile pek çok şey başarabilir. galatasaray ın çöpe atacak parası olmadığından dolayı belli ki yıldız transferleri yapılamıyor. bunun yerine mevcut kemik kadro ile yola devam edilmesinden yana.

eleştirileri anlamak güç.
Niasse transferinden sonra haksızlık edilen teknik direktördür. ne var yani eski takımındaki oyuncuları topluyorsa. olmaz ya atıyorum guardiola gelseydi galatasarayın başına eski oyuncularını getirseydi böyle mi muamele görecekti. benim hamzacım yabınca laf oluyor.

helal sana hamza bir de güray vuralı aldın mı tamamdır bu takım.
Bu sezon ilk yarı bitmeden kovulacak olan td.
Koray
alex
Tarık çamdal
emre çolak
melo
xdemali
pandev
bruma
aydın
Sercan
gibi bu takımda işe yaramaz adamları yollaması gereken hoca..
Bu transfer sezonu onun Galatasaray'daki ilk yazı. Bu potansiyeli yüksek hocaya güvenmek lazım.
Tanım: Galatasaray'a 3/4 sezonda iki büyük kupa kazandırmış teknik direktördür.

http://oyunkurucu10numara...hamzaogluna-guvenmek.html
bu adam geldiğindeki galatasaray ile şu anki galatasaray arasinda dağlar kadar fark var.Gelenden giden 4 yiyen takim sezonu çifte kupayla kapatti. Transfer de evet yanliş politika izleniyor, paramiz yok denilirken sabriye deli gibi zam yapiliyor kabul ama biraz da yonetime kizmak lazim bu konuda. bu kadar da buyuk elestirileri hak etmiyor hoca. en azindan bir sezon basindan itibaren kendi bildigi gibi yapsin basarisiz olursa o zaman konusabiliriz. ama bu yapilan elestirileri cok yersiz buluyorum.
kendinin oğludur.

https://www.youtube.com/watch?v=zLrcc1uo-Eo
güncel Önemli Başlıklar