bugün

entry'ler (515)

adanaspor

Reynaldo adında bir forveti bugün bünyesine katmış takımımıdır. 152 maç 57 gol istatistikle süper ligde iş yapacağına inanıyorum. Küllerden ortaya bişey çıkarmaya alıştık zaten hayırlısı olsun diyelim.

içerde

Gerçekçi gelmiyor diyenler, mantık hatası arayanlar game of thrones izleyenlerdır. Sktir olup gitsinlerdir.

gecenin duman şarkısı

(bkz: kırmış kalbini)

zombi ile kurt adam arasındaki kavgayı ayırmak

(bkz: yapmayın gençler ayıptır)

içerde

Sanırım sıçtılar.

2 ekim 2016 galatasaray antalyaspor maçı

7+ olma ihtimali yüksek olan maçtır. Böyle dedim ya alt biter amk.

acıktıysan istiridye

(bkz: levye)

didinin şortunu alan adanaspor taraftarı

Yukarda saatin 19:54 olmasida ayrıca sempatiktir. (bkz: aşkın saati) futbolcuda sadece forma alınmayacağını göstermiştir bize, helal olsun.

survivor 2016

Efendim sabirsizlikla beklediğim ama allstar kalitesinden sonra biraz kalitesiz bulduğum yarismadir. Ilk bölümde göze çarpanlar;

GÖNÜLLÜLER
Semih: malum şahıs psikolojik olarak tam bir survivor ama sportif olarak iki hafta sonra o pembiş yanaklari sönecek ve battarya zayif diyip beyin çalişmayacak sönecek gidecek.
Serkay: yakişikliliği ve sportif başarilariyla göz dolduruyor, birazda ağzi laf yaaparsa finalde olacaktir.
ÜNLÜLER
yattara:beklentilerimin çok aaltinda çikti performansi, umarim böyle devam etmez. Garibimde dil de yok, sempatiklik bir yere kadar.
Yunus: survivora geliyor diye dövme kataloguna çevirmiş kendini bu adamda bu kadar dövme var miydi ya ayrica çok kavga edecek gibi duruyor çok konusuyor çünkü.
Avatar: favorimdir, biraz adaya alişsin ortaliğin dumanini attiracccak ama umarim sessiz kalmaz yoksa gider bir anda ama diyim kavga et, az çirkef ol birrincisin.
Tuğba: göğüs göremedik daha ama bekliyoruz, performans düşük.
Nagihan: atletmiş kendileri amma google benim ismimi yazinca daha çok haber çikiyor, performansida diğer kizlara göre iyi.
Yilmaz morgül: iyi geceler.
Bu arada dikkatimi çekti gönüllülerde yaşli, kel, babacan bir abimiz yok bu sene tuaf oldum. Bu sene pek olmamiş gibi amma bakalim acun bulur sevdirecek bir şeyler.

17 ocak 2016 bursaspor trabzonspor maçı

Temposu zirvede olan mactir. Uzun zamandir boyle bir maç izlememiştik. Yağmur, geri dönüş, traftar hepsi süper. Bu arada hakem yoruldu değişiklik yapsinlar.

survivor ibrahim yattara

2016 survivor ünlüler takımının yarışmacısdır. Emre belözoğlu da keşke aynı takımda olsaydı dedirtir. Neyse emre melo olur ilerde kim bilir.
(bkz: diskalifiye)

türkiye nin en sempatik şehri

(bkz: adana)

türkiyenin eurovision 2016ya katılmayacak olması

(bkz: hani katılacaktık amk)

günün iddaa kuponu

özledik tutturmayı.

iz bırakan kitap diyologları

iz bırakan konuşmalardır.

+ ben ölünce onun gamzelerine gömün beni olriç
- siz öldüğünüzde eğer gülüp gamzeleri çıkacaksa onun, külleriniz okyanusa yakışır efendim.

25 ekim 2015 fenerbahçe galatasaray maçı

Kadroların hemen hemen beklediği gibi olan maçtır. Galatasarayda sabri yerine denayer olmasının tek avantajı, sabri psikolojik olarak kadıköyde zayıf. Umut yinde verem edecek, burak sonradan girecek. Fenerbahçe tarafında ise ajax maç kadrosunun aynısı var, fernandao sonradan dahil olacak.

selçuk geliyor gol de geliyor

Melih abimizin bugün yine lig tv de kulaklarımızı çınlatacağı cümledir. Selçuk inan - frikik - gol.

gecenin ahmet kaya şarkısı

Ahmet kaya & tuncel kurtiz- sevgi duvarı.

25 ekim 2015 fenerbahçe galatasaray maçı

Aziz yıldırım, yaptığı derbi yorumuyla galatasaraylı futbolcuları fena halde gaza getirmeye çalışmıştır. galatasaraylı futbolcular sanki derbiyi biplemiyor, aziz yıldırımda bu durumdan rahatsız, yarın eteresan bir maç olabilir.

24 ekim 2015 adana demirspor adanaspor maçı

Adanasporlu 2500 taraftarın, demirsporlu tüm stadı susturduğu maçtır.