bugün

adam ironi yoluyla takım arkadaşlarını ve kendisini cok iyi eleştirmiş en azından şekilden şekile girmeyip doğruları söylemiş.
Bu adamın aldığı para eleştirilirken real madridden geldiği de göz önünde bulundurulmalı bence, tarık çamdal gibi yetenekli olsada kesinlikle pişmemiş bir adama bile dünyanın parasını verdik sırf yerli diye yani yerli piyasasında az albenin olursa ederin zaten çok yüksek oluyor realde oynamış 2 tane türk vatandaşı var hepi topu biri hamit diğer nuri, nuri hala belli bir yaşın altında olduğundan kariyerine avrupada devam edebiliyor hamit baktı yaş olmuş 30 iyi bir teklif var değerlendireyim dedi oynadığı dönemde fena da oynamadı işin aslı. üstelik asıl mevkinde bile oynamıyordu o dönemde.
jübile yapması gereken, futbolcu olduğunu iddaa eden kişi.
konyaspor maçında 'direkten' dönen topu tamamlayıp gol atan futbolcu
edit:bu adamın gol atması için mutlaka direk gerekli.
Real madridde oynadığına inanamadığım enteresan futbolcudur.
senede kılçıksız 3 milyon avro kazanan adam.
son 2 resmi maçta 2 gol atan efsane sağ kanat , sağ bek futbolcu. Gönlümüz seninle adamın dibi.
maçı en iyi yerden izleyen seyirci.

ha bide üstüne para veriyorlar 3 milyoncuk falan.
zerre sevmiyorum şu adamı, golüne sevinmiyorum bile.
galatasaray ın yıldızı. ahahaha.

o kadar yakışıyor ki şu takıma şu herif. vallahi ya.
artık bundesliga'ya merhaba demesi gereken adam.
gözlerindeki şaşılık kendi vücudu tarafından pas açılarını artırabilmek adına reklefsif olarak adapte edilmiştir.

müthiş.
Son direk bükücü madalyası almış ve takdir edilen futbolcu.
oyuna girerek gol atmamızı engellemiş futbolcu.
şerefsizim dzemaili'yi oynatsa bundan 10 kat daha güzel oynar. nefret geldi bunun sakallı donuk yüzünü görmekten.
Galatasaray'in bugun en iyi oyuncusuydu. Cok iyi top oynadi tebrik etmek gerekiyor.
1 maç iyi oynadı diye melo'nun yeri dolmazmış.
amcamla beraber maçı izlediğimiz esnada amcamın " hamit de bugün iyi oynuyor ha." demesinden 1 saniye sonra orta sahada gereksiz bir çalım denemesine girip topu kaybetmesi ve sonrasında hakan balta'nın sakatlanarak oyunu terk etmesine sebep olduğu pozisyonuyla maça damga vurmuştur benim açımdan.
real madrid'de oynamış olduğu aklıma geldikçe geleceğe yönelik umudum artıyor.
felipe melo' nun eksikliğinde, uzun süredir görev almadığı bir pozisyonda birkaç maçtır elinden gelenin en iyisini yapan futbolcudur. sakatlıktan yeni yeni çıktığı gerçeğini de hatırlarsak bir maçla onu değerlendirmemiz yanlış olur. çabası takdire şayandır.
kariyeri başarılarla dolu galatasaray ve milli takım oyuncusu.
Bu ara takimda en beğendiğim futbolcu. Orta sahada tam bir akil küpü. Kademe anlayışı cok iyi ve cok güçlü.
Eski hizi yok fakat tecrübesiyle orta sahayi cok iyi topluyor. Melo'nun boşluğunu doldurduğunu söyleyebiliriz.
Orta sahanın ortasında adeta xabi alonso ya dönüşen futbolcu. Az önce gs-başakşehir maçının 10 dk sını izledim. O nasıl top dağıtma , o nasıl pas verme bayıldım.
bugün umut'un yerine sağ kanatta oynuyor oh be umut yok.
aldığı para b itarafına kaçsın. aldığı her topu ezen sürekli yana oynayan bir adam.

burak, hamit, umut bu 3 ünden bir an önce kurtuluruz umarım.
güncel Önemli Başlıklar