bugün

entry'ler (762)

hayatın anlamsızlığı

an itibari ile beni septikliğe yöneltenin cehalet olduğunu düşündürten başlıktır.

sonuçta ben bu anlamsızlığa hayatımın önemli bir bölümünü verip ulaşmışken siz düşünmeden de ulaşabilmişsiniz. demek ki burada bir cehalet var ve ben en iyisi başka bir şekilde yeniden ele alayım bu konuyu.

17 nisan etkinliği

bostancı gösteri merkezinde komünist partisi tarafınca yapılacak olan etkinliktir.

saat 15:00 da başlayacaktır.

kendini göt gibi hissetmek

hayatın hiçbir geniş ve dar düzleminde rahat hissetmemek ve kendini tamamen boka batmışken hiçbir plan ve düşünce yolunun seni olduğun yerden daha ileri götürememesinden kaynaklanır.

açıkçası durumun tamamen parçasısındır.
1 bok nedir?
2 nasıl olunur?

sözlük yazarlarından aforizmalar

hayat seni kaybettiğin şeylerle dolduruyor.

fahişeler neden denizcileri sever

aklımı oldukça kurcalayan bir sorudur.

aslında soruyla ilgili bir alıp veremediğim yok, sadece bu oldukça manidar geliyor.

sanırım nedeni fahişenin bir denizciden arda kalan bir yanının olmaması, meslektaş gibi.

ikisi de güzel güzel üniformalarını giyer, kendi denizlerine açılır ve aynı yalnızlığı, özlemi yaşarlarlar.

çok manidar ya, gelirken buna bi sigara yaktım, aklımdan çıkmıyor, tanıdığım o orospu ruhlu kızdan olsa gerek. metrobüs turnikesini geçerken niye dik yürüyüp bi' denizciye benzemediğim için üzüldüm.

varsa orospu ruhlu yazarlarımız, görüşlerini alırım, yeşillendirsinler.

kapuska

beni kusturan, rusyadan kopmuş yiyemediğim yemekler listesinde bir numarayı çeken ıy bi yemek, afiyet olsun.

günaydın amk

ağzında yavan sigara tadı olan geceden kalmış kişi beyanı.

yorgunluktan ve hafif açlığından, asgresifce, sözünü adamakıllı uyanıp ailece kahvaltı yapacaklara fırlatır.

(bkz: afiyet olsun amk)

deniz tekin

söylerken yüz ifadelerini dinlediğim amatör şarkıcı.
çok güzeldir coverlarında müziğe kattığı dokusu.

reddedilen erkekten hoşlanmaya başlamak

sonucu tekrar reddedilmedir.
daha bugün başıma geldi.

ölürken fonda çalınması istenen şarkı

danny norbury - this night is for you and for me.

yazarların severek takip ettiği programlar

lirik'tir.
abi bitiyorum, resmen eğleniyorum ya, bu alşam da var. *

(bkz: twitch)

vampiri boynundan ısıran zombi

vampire taşrada semt muammelesi çeken yurdum zombisidir. ben olsam ben de yapardım.

gelecekteki telefon modelleri

iphone 1 den şaşmadan devam edecek olduğunu düşündüğüm modellemelerdir.

aylakkadn

bir yukino sensei değildir.

piç erkek

olmak istediğimdir. evet.

ateistlerin en temel özellikleri

kafa şişirirler.
yahu ben bir ateistin neden bir apateist olmayı reddetmesine anlam veremiyorum. bir aydınlatın.

10 cm ekleme hakkı verilse eklenecek yer

güneşin çapı, belki yok falan oluruz.

kadınları itici yapan detaylar

konuştukları sırada istemedikleri yada sevmedikleri olayları çirkinleşip, ayyyylı Iyyyyylı nefret gözleriyle ifade etmeleridir.

gerek yok böyle şeylere.

bir yazarın her entrysini itinayla eksileyen yazar

aklıma gelmeyen piçliktir, keşke aklıma gelse böyle şeyler dedirtir.
yanlışlıkla kötü olmaktansa isteyerek kötü olmak iyi olurdu, becerebilseydim.

bir ateistin amacı

yoktur.
zattına göre olmayan bir şeyle, elinde çomak, toprakla oynayan çocuk gibi oynaması oldukça işsizce ve bu işsizliği mantıklıdır. nitekim bilgisiz olduğu barizdir.

sizi apateistliğe davet ediyorum, kafa ütülemeyin.