bugün

komedyen ve sisman.
ebru şallı yla da geçmişte yürüyüşe çıkmışlığı vardır.
şaklaban
hakan şükür, sergen taklitleri, gazman tiplemeleriyle, zıçış programlarıyla jüri üyeliğine kadar yükselmiş, güldürmeyi şaklabanlık yapmak sanan komedyen(!) yürü bee.
başka bir işle uğraşması gereken biri.
ekranda her gördügümde,komik olmadıgının ne zaman farkına varacak bu,dedigim adam
söylediğine göre, şişmanlığından ötürü bazı seks pozisyonlarını uygulayamayan adam.
yeter ya bu komiklik yaparsa ben dünyayı felç ederim dediğim insanı komaya sokan tek insan tipi(sinirden tabii ki yanlış anlamayın haaa)
komik olmayan komedyen, uçamayan süpermen..
YArma gül adLı senfonisiyLe Gönüllerde nefret uyanDırmış Kişi..
hele ki o Tokaları gördüm ya her yerde satılırken..çok matah bişeymiş gibi..
Aslen antakyalı olan yaptığı programlarla insanlara artık yeter dedirttiren kendini komik zanneden şahsiyet. Şu aralar programına flash tv aracılığı ile devam etmekte olan komedyenimsi kişilik.
(bkz: ıııgghhhh)
"şişko ve komik sanatçı" ekolünün temsilcilerinden biri.
diğeri için;
(bkz: ata demirer)
türkiyenin yıldızları programında yaptığı jürilik yüzünden programı çok kalitesiz sanmama sebep olan insan.neredesin firuzedeki hoca rolünden başka kayda değer oyunculuğu yoktur bence
Haline Çuluna bakmadan bir zamanlar karısına boynuz almış kılıksız komik olmayan ama ziyadesi ile korkunç olan Büyük tüp.
Sadece surat ifadesine bakınca adamı yaran beyefendi. Çocukken çok severdim ama eskidi sanırım biraz. Espri tarzının da devri olurmuş demek ki... Hamdi Alkan' ınki geçti.
dün yaptığı espri aynen aktarıyorum : deplasmanda yumurta!!!
bu adam bir de tiyatro hocası biyerlerde. koyarsa o koyar bana.
ne oyunculuğuna, ne senaristliğine ne de yönetmenliğine bir anlam veremediğim, bir zamanlar sırf levent kırca'ya rakip olsun diye yaratılan itici ve göbekli ademoğlu.
hali hazırda arka sıradakiler adlı dizinin yönetmenligini yapmaktadır.
gördüğüm en kötü yönetmenlerden biridir. ayrıca komedyen olduğu söylense de hiç komik değildir. güldermek için saçma sapan espriler yapar ki işte o anlarda trajikomiktir.
ayrıca recep ivedik'in gişe başarısını gördükten sonra gazman'ı sinemaya uyarlamayı düşünüyormuş.
bir gün komiklik yapsın diye skeç yapmasını istediğim şahsiyet. mesela gazman diye bir karakter yapsın. çok tutulacağını umuyorum.
Akrabanın çoluk çocuğunu toplayıp çektiğine inandığım en iyi arkadaşım, yumurcak tv gibi hilkat garibesi yapımların ardından arka sıradakilerdeki yönetmenliğiyle şaşırtan şahıs. Arka Sıradakilerin senaryosu yetersizdir, karakterle oyuncu uyuşmazlığı vardır doğru ancak yönetmenlik deneyimi açısından standart üzeridir tepe kameralarının düzgün kullanımı, dolgu ışığının kullanımı vs. vs. açısından.
hiç komik bir tiyatrocu değildir, reyting uğruna saftirik ebru şallıyı kandırıp ilişki yaşıyorlarmış havası vermiştir, karısı her bir yerini silikonlamıştır ne yazık ki komedi anlayış düzeyi zorrrttt gazmandan ileri gidememiştir.
sokakta esprilerini yapsan insanların senden tiksineceği ama bu herif ekranda yapınca hernedense milletin güldüğü, lan demek ki bu millette mizah anlayışı yok osursan gülerler dedirten şahsiyet. (bkz: gazman ın osuruğuna gülen adam).