bugün

Eski Türk devletlerinde hükümdara verilen isim.Bana da verilmiş.Güzel isimdir.
biricik kardeşimin adıdır. sözlükte yazıyor olsa nicki "hakan" olurdu lan bu adamın. görsün sevinsindir. hakan seni çok seviyorum kardeşim. kim o demeden kapıyı açma, yarın geleceğim.
(bkz: kağan/#13201916)
çehremdeki gamzem, boynumu gıdıklayan rüzgar , dilimle yakalamaya çalıştığım o yağan ilk kar,uykumun en tatlı saati..sevdiğim *
ender rastlanır sandığım ancak en çok kullanılan 6. isim olduğunun farkına yeni vardığım isim.
beni aldatan eski sevgilimin adı pek sempati beslediğim söylenemez! ama kişisine göre güzel olabilecek bir erkek ismi.
eski türk devletlerinde hükümdar'a verilen ünvan.

hakanlar ülkeyi tek başlarına yönetme hakkına sahiplerdi ve güçlerini halktan alırlardı.
müstakbel oğlumun adıdır. çok güzel bir erkek ismidir.
çok güzel bir erkek ismidir.
7 tane dünyalar tatlısı kızı olan street fighter karakteri.

http://images2.wikia.noco...images/f/f7/Hakan_art.jpg
hükümdarlar hükümdarı.

boylara ayrılmış eski türk devletlerinde, bölge liderlerinin herbirine hükmeden ülkenin tek siyasi otoritesi. kağan.
türk devletlerinde yöneticiye verilen ünvan.
dj uyuma hakan peker çalsana ; ateşini yollaa banaaaa!
unutulamayan sevgili.
genellikle kaan'ın abisi ya da kardeşidir. bu, ailelerde isim koyma esnasında uyulan kural gibi bir şeydir. bir cocugun adı hakan ise digerini muhakkak kaan koyarlar.
mücadeleden asla vazgeçmeyen azrailim. daha doğmadan benimle konuşmaya başlayan benim güzeller güzeli oğlum.
(bkz: takim elbiseli berdus)
imparator demekmiş.
Hükümdarlar hükümdarı anlamına gelir.... Nirvana yani. *
Aynı zamanda benim de ismim olan beğendiğim bir isim.
ismimdir.
Seviyorum ismimi.
mehmet gibi en cok kullanilan erkek isimlerinden.
Türk ve Moğol devlet geleneğinde imparatorlara verilen unvandı. Bazı Türk dillerinde
Hagan olarak da söylenir. Moğollar Kağan derler. Birleşmiş hanlıklardan veya krallıklardan oluşan ülkeyi, bir topluluğu veya bir boyu yöneten kişi. Kralların kralıdır. Türk tarihinde yer alan Karahan devletine diğer uluslar Hakanya adını vermişlerdir. Kelime, soy ve soyluluk anlamları içerir. Han sözcüğü ile bağlantılıdır.
kağan ile eş anlamlıdır.
hükümdar demektir.