bugün

Marlboro touch white. Filtresini kopartınca içimi çok güzelleşiyor.
Davidoff slims white.
(bkz: otlakçılık)
Marlboro Touch Gray. Hava kadar hafif. Stresli ve anksiyeteli hallerimde 1-2 dal yakarım.
Daha hafifi var hiç içme.
Uzun tekel 2000.
sigara içecekseniz tadını almaya bakın.
boşuna zehirlenmemiş olursunuz... sert ve keyifli olması bakımından muratti.
winston slims blue hem elde güzel duruyor incecik hem de hafif. or*spu sigarası diyolla da napalım ayol.
Medley blue hafiftir.
Rothmans blue.

Oldukça hafiftir.
Şu tütünü önerebilirim.
Kullanıyorum gayet hafif.

görsel
winston slender.
Hayali sigara. Sanki sigara içiyor gibi rol kesip, ara ara havaya duman üfler gibi yapın. Sıfır maliyet.
arkadaşlar tiryaki değilim ara ara içiyorum .
ağız- boğaz yakmayan dumanıyla tatlı bir keyif verecek hafif bir sigara önerisi alayım.
teşekkürler
olmayan sigara en hafifidir.

Not : içiyorum.

winston dark blue
Kent slim black içildiği için kent slim gray tavsiye edilir.
Nikotin katran vb değerleri çok düşüktür.
Camel brown olmadığı kesin...
malboro red. hehhe
winston genel olarak hafif oluyor.
turuncu pall mal gayet hafif ama bulması zor.

kent white içeceksen zaten içme.

benim önerim rothmans slender.
ikisini dene tarafını seç der gibi oldu lakin sizin içtiğiniz bana vakti zamanında bir tık ağır gelmişti sayın yazar. Saygılarım sonsuz diyip kenara çekilirim.
Malbora touch aqua mıydı neydi öyle sikindirik bişey var. Sigara diyorlar. Bir kere başka sigara bulamadığımdan aldım. Almaz olaydım. Evet. Teşekkürler.
Camel slender blue diyorum ve susuyorum
Davidoff'un 0,1mg nikotinli olan sigarası. Adını unuttum. Bi keresinde yanlışlıkla almış ve paketi 1 tane içip daha doğrusu içemeyip çöpe atmıştım. Oksijen çekermiş gibi sigara çekiyorsun, para verip oksijen almak gibi bişey aq.

Edit: yukardaki arkadaşın bahsettiği oksijen değil bildiğimiz oksijenden bahsettim ben.
winston slim gray. ha içmişsin ha içmemişsin.