entry'ler (73)

kendi kendine espri yapıp gülmek

insan önce kendini güldürmeli zaten.

akıl sağlığınızı nasıl koruyorsunuz

Hocam koruyamıyorum. Yemişim akıl sağlığını. Anksiyetem var,panik atağım var yetiyor bana. Hele bir de gün kötü geçtiyse...ölme eşeğm ölme

starfield

nedendir bilmem oyuna bir türlü ısınamadım. Tamam bir güzellik var ama...oyun da ruh yok sanki. Müzikler berbat ötesi mesela. Vuruş hissi fena değil özellikle önceki fallout oyunlarından iyi.

yazarların olmak istediği süper kahramanlar

The Flash. Yaşayan en hızlı insan olmak değil... yaşayan en hızlı bilgisayar olmak.

yemek yapan dikiş diken temizlik yapan erkek

Kendine bakabilmenin cinsiyeti yoktur lafının yaşayan örnekleridir.

27 eylül 2023 cs2nin piyasaya sürülmesi

Rekabetçi bir Cs oyuncusu veya herhangi bir online oyuncu olmadım. Fakat köklü ve harika bir seri. Cs2 ile de ancak ve ancak şahlanır. Başarılar.

bu dünyada çok seveni hep üzerler gerçeği

Hocam gecenin onunda "in aşağı 5 dakika göreyim" dedim. Bana, yaptığı kurabiyelerden verip, "annene de koydum, tatsın" dedi. ileride üzülür müyüm bilmem ama... bu gece çok sevinçliyim be!

hem sesi hem kendisi güzel kadın

Bu sefer şansıma tükürmeyeyim. BULDUM! DOKTORRRR, YAŞIYORRRR!

robert oppenheimer

"and now, I become death" diyerek bir ölüm taciri olduğunu kabul etmiştir. Çektiği ya da çektiğini iddia ettiği bu azap ona kesinlikle yetmeyecektir.

pandemi dönemini özlemek

Hayatımı değiştirdiğim dönemdir. Özlüyorum demem ama değişimime müteşekkirim.

dersten kaçıp kantır oynamaya gidilen günler

5 liram varsa yarım gün 10 liram varsa tüm gün gittiğim eğlence...

pazar günü aşık olunur mu

Her gün olunabilir. Tabi sadece özelinize. Her gün yine,yeniden...

olmayan birine asik olmak

Belki de geleceğine olan inancımız, belki de varlığına duyduğumuz sevgi...kim bilir neyine tutulduk.

en son ne yediniz

Lezita Çıtır Kova.

esat oktayı kötülemek için çekilen film

14 temmuz adlı film tam tersi etki yaparak şahsı fenomen ve idol haline getirmiştir. Edit kültürü ve düşük sorgulama yetisine sahip ergenler ile de popüleritesi artmıştır.

adil kullanım kotası

Türkiye'nin en büyük belalarından biriydi. Parasını ödediğin hizmete sınırlama getirmek zaten ülkemize özgü olurdu.

kendini nasıl hissediyorsun

Sevinçli, enerjik, iyi haberler almış ve mutlu biri..

memenin harika bir organ olduğu gerçeği

Güvenli bir airbag gibi. Sevdiğin insanınki tabi. Kalanları o kadar da çekici gelmiyor.

amd

Belki yazılım desteği olarak nvidia'dan geride olabilir lakin fiyat performans olarak kesinlikle önde. Playstation gibi bir markanın da amd seçmesi bunun kanıtıdır.

ak parti nin asıl amacı

Sorun yaratmak ve sorun çözmektir. Bunu da en iyi şekilde yapmaktadır. Kabul edin etmeyin, akp bu kadar uzun süre iktidar olmayı başarmışsa ve halen talep ediliyorsa bu bir istikrar ve başarıdır. Atatürkten sonra bu kadar verimli, uzun ve refah olunan bir dönem de olmamıştır. Tabi ki her hamleleri kusursuz değildir fakat bir şeye yeterince bakarsanız sorundan başka bir şey görmezsiniz zaten. Dememe gerek var mı bilmiyorum ama akp'li değilim. Fakat başarısını inkar edemeyecek kadar da gözü açık ve bizden aldıklarını görebilecek kadar da zeki biriyim.