bugün

"hadise neden kilo alıyor? mantıcıda suçüstü" diye bir haber başlığı okuyup kahkahalarla gülmeme sebep olmuş kişi. rahat bırakın lan kadını, bir mantı yedi diye. yazıktır! http://www.medyafaresi.co...ed&utm_medium=twitter
vücut ölçüleri iyi olan fakat yüzü pek çirkin olan hatun.
alt bacakları biraz kalın, hatta baldırları dışa dönük olan şarkıcı. internetten aratıldığında, bacakları bitişik şekilde çok az pozuna rastlanır. ya yan duruyor ya önde biri. kötü mü ? kalın bacaklıların idölü olmak ne kadar kötüyse o kadar olabilir.
kendini türkiye' nin beyonce' u sanan, konuşma özürlü gurbet kuşumuz.
an itibariyle show tv dedir. saçını çok beğendiğim kişidir.
fast live, i cant slow down *
an itibariyle ne zaman soyunacağını beklediğim sanatçı.

edit: an itibariyle soyunmuş olan sanatçı
pek güzel olmuş bu akşam da nedir ablacım bu zenci fantezisi sende ki? pascal nouma'yla tanıştırsın seni olmazsa acun, yap kurtul.
kesinlikle sexy.
Türkiye'deki bayan popçularla kıyaslandığında müzik anlayışının ve sahne performansının daha üst düzey olduğu görülen şarkıcı.
sesi ve nefesi yetersiz.. vokalisti de olmasa....!
yılbaşı ekranında sadece 1 dansöz var sadece o da hadise * olsa olsa dansöz olur la bu *
tiksinerek değiştiriyoruz.
ulan bu karının canlı performansı bildiğin leş. bir de yarışmada millete şöyle böyle demiyor mu? lan kendini bir izle dinle sonra millete laf söyle.
Tanıtımda gözünü kırpıp anlamsız bir şekilde ağzını açmasıyla bir kez daha tiksinçliğini tescil etmiştir. Sesi daha da iğrençtir. Seksilik bu değildir. Olmamalıdır. Seksi kadın makyajsız, yapmacık olmayan kadındır.
sarı odadaki dilay'a stüdyodaki diğer insanlarla beraber öküzlüğün daniskasını yapan karıdır. hiç hoşlaşmam böyle hareketlerden.
bu arada dilay, hanzade ve kübra'dan daha iyi bir sunucu bence. tabi bunların üçüne de sunucu demek yürek ister.
1-2 saat önce televizyonda bu ablamıza denk geldim. sil baştan' ı söylemeye çalışıyordu. resmen rezil etti güzelim şarkıyı. hala üzerimde yarattığı iğrenç duyguların etkisinden çıkamadım.
hadise yeni yıla (bkz: show tv)'de girmiş. nasıl sığmış anlamadım.
Muhteşem yüzyıldaki Hürreme acaip benzeyen şarkıcı. O nasıl bir ağızdır o nasıl bir yıllardır Türkiye'de olup aksanını düzeltememektir.
Çıkış parçalarının çok yoğun "popüler kültür" izleri taşımasından olsa gerek hiç sevemediğim lakin "O Ses Türkiye" yarışmasıyla beraber samimi olduğunu düşünmeye başladığım, istatistiklere göre yılbaşı gecesi Türkiye'ye kendini izletmeyi başarmış hatun kişi.
kliplerini de ablaları çekiyormuş.
benim ablam kafamda tabak kırardı böyle kardeşi olsa değil klip çekmek.
ses yok zeka var.
bazı tavırları yapmacık ve gıcık gelse de o ses türkiye'de yaptığı işi en çok ciddiye alan jüri olduğunu düşünüyor ve kendisini seksi buluyorum. evet...
Erol köse'nin bu aralar pis taktığı vergisini vermediği ve obez olduğunu iddia ettiği, belçika'da yaşayan sivaslı şarkıcı.
http://www.youtube.com/watch?v=Gc-b0GvZ3Bk şu videoda görüleceği üzere iğrenç seslidir. Müzik yarışmalarında bu sesle jüri üyeliği yapabilmektedir.
saçları her seferinde normal hacminin 5 katı oluyor. hayır, kafa üzerinde sepet taşır gibi bi görüntü. acilen kuaförünü değiştirsin. o saçlar içinde nemlendirici krem kullansın.