bugün

Gel keyfim gel tam vaktinde çay vaktindee *
(bkz: sırdaş kondom)
Tahsildaroğlu peynirlerinin radyolarda dönen ve jingle ı "tahsildaroğlu benim peynirim, hem güvenli hem lezzetli seçim" olan itici bayan vokal sesinden seslendirilmiş reklamtrak.
bütün ülker reklamları. yani bu kadar abuk subuk reklamı yapmak da bir marifet olsa gerek.
ayrıca (bkz: var mı nazo gibisi)
(bkz: benim fikrim geldi)
öpüşme görüntülerini görmeye gıcık olduğum gillette reklamı...
blendaz'ın çektiği her reklam
(bkz: #1130310)
(bkz: makine mühendisi arkadaşım izzet)
(bkz: sahip beni yataşa götür)
haydi doldur dukato du ka to dukato diye kırmızı yanaklı bir abimizin nefes almadan söylediği şarkıdan ibaret olan reklam
tüm terlik reklamları.

bir de ülkerin kefir reklamı.
gol yemem ama sorf yerim temali gofret reklami.
turkcellim reklamı. biradam vardıı canı sıkılann canı sıkılann.*
kesinlikle turkcell-im reklamı. "turkcellim geldiii" lafını duyunca insanın içinden "git şu ağacın altına yapıver" demek geliyor.
her zaman b planı bulunan blendax reklamı.yıllardır değişmedi pulp fiction şarkısı.
limooooonnn , yok yok çilekkkkkk , yok valla limon, yahu de get çilek işte, diye bağıran, biz sakıza öye bir tat verdik ki, diliniz bile tat sinyallerini beyninize gönderemeyecek, kısa süreli beyin muncuklaması yaşıyacaksınız öğretisini genç dimağlara kakalamaya çalışan sakız reklamı.
bırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
" pes dogrusu, hes dogrusu!!" evet, aynen bu slogana sahip, hes markali temizlik urununun cok yaratici * reklam filmi.
(bkz: silenta boru reklamları)

(bkz: nazo reklamları)
-bak almis kisalari!
+ demedim mi yakisiyor diye !
seklinde bir diyaloga sahip, epilator reklami.
(bkz: akbank kral kobi reklamı)

sen iste kobim bi yol bulunur. lan mafya mısınız, nesiniz.
esra ceyhan'ın hamileyken kocasıyla oynadığı sucuk reklamı
mayd in gayseri temalı sucuk reklamı
cem yılmazlı türk telekom reklamları
var mı nazo gibisi reklamı
bir su içelim meysu içelim o o o o gülsan reklamı *
içim ayran reklamı
activia reklamıdır. hem mantıksız hem skindiriktir afedersiniz. o kadar kadını toplanmış görünce zannedersiniz ki kadın hakları hakkında birlik-beraberlik çağrıları yapılacak, dayağa son verilecek.. ama kadının biri çıkmış, "eskiden sıçamıyodum ama şimdi çok güzel sıçıyorum yumuşacık.." temalı bir konuşma yapıyor. ulan aklıma geldikçe sinirlerim geriliyor. bulan lan o kadını bana ben ona yapacağımı bilirim...
kadınları salak yerine koyan tüm temizlik ürünü reklamları.
şampuan reklamlarının alayı, braun silk epil. birde dap yapının sentro futurosu *. ya içinde biraz zeka pırıltısı olur o kadar para yatırılan şeyin. nefret ettirince daha mı çok satıyor acaba?