bugün

Let-go reklamları. Bir şeyin boku bu kadar çıkarılabilir; biraz esprili başladı ama aynı fikir yüzlerce kez daha nasıl işlenmeye çalışılır?

Özellikle son zamanlarda dönen dalış tüpü reklamına iyice uyuz oluyorum, elinde patlasaydı da mangal partisindeki herkes uçsaydı.
kadir ve keçileri .( akil adam kadir yani )
Kesinlikle didi reklamı...
hele o mal yaşlı koca karı yokmu ığğğğhş..
Cp anne kararıı' reklamı.
Tavuk tavuk olalı böyle zulüm görmedi.
nurellalı kola reklamı.
ped reklamları.
'Beyaz tül, bembeyaz tül.. AAAAAAAAAAAAAA' ve 'anne televizyonu ac' cümlelerinin gectiği reklamlardır.
Ülker Çikolatalı Gofret reklamı. O ninjalar siksin seni amiiin diye bağırıyorum her seferinde.
paradontax reklamı açık ara bu kapsamdadır.
(bkz: bak ben sanat yiyorum)
Regal reklamlar hariç hepsi.
calgon reklamı.
Dore dore dooo..!

Dore reklamı. Sarkısından nefret ettirir.
Bin-go
iki kadınında ağızlarına gelişi güzel iki yumruğu oturtasını getirten reklamdır.
papia reklamıdır. ulan bi tuvallet kağıdı kadar özen gösterilmiyor be.
insanın yaşama sevincini alıp götüren, bütün enerjiyi sömüren, psikolojik anlamda çöküşe götüren reklamlardır.

Örnek verecek olursam Gülse Birsel'in bonus kart reklamı.
118 80 reklamlarını hiç sevmemişimdir ve kosla tül reklamındaki şarkı söyleyen kadına da çok gıcık olurdum.
(bkz: Hepsi iyi marka fabrikadan halka şok)
(bkz: dede dede şelaleden pepsi akıyor)
tartışmasız pepsi reklamı.
Kosla tül, o ne ya makineden bir şey çıkartırken şarkımı söylüyoruz. kadında bi gıcık zaten
- beyaz tül bembeyaz tül aaa
hande yener, müslüm gürses ve yaşar'ın panda reklamları. özellikle de müslüm gürses'in r'leri söyleyememesi insanı delirtiyor.
kesinlikle mondi reklamları. anlamamız için iyice çocuklaştırmışlar. o reklamı yapan ajansı da düşünen elemanı, personeli de...
(bkz: furuttare reklamı)

yiter ya valla bila yiter.
çocukların kıçının rahatı için yapılan tüm bez reklamları.
güncel Önemli Başlıklar