görsel
görsel
bence gülşen'in yüzü ve kendisi çok güzel. götü de güzel.
Öyle bir şey yok.her zaman denk gelmiyor.birisi eksi oluyor.
O güzel götlülere karınız kızınızda dahil mi .
Yaradan verince komple veriyor işte.
her zaman öyle değil.
görsel
Kesinlikle gerçeği yansıtmayan bir fikir. Kadınların pek çoğu saçına giyimine ve vücuduna özen gösterdiği zaman arkadan bakıldığında çok güzel görülebilir. Ancak önden baktığın zaman ıiğğ bu muymuş arkadan bu kadar güzel gözüken kadın diyorsun çoğu zaman.
istisnalar kaideyi bozmaz.
istisnalar var

(bkz: sara jay)
Entrilere bakınca yine göte geldik dedirten tespit.
görsel
görsel
kadın götsüz değil zerzevat herif

götün çeşitleri var.

bana göre tatlı küçük ama şekilli götler güzel.

elimizde dolu götlü kadın var

seç beğen al.

görsel
görsel
Götsüz ablayı guzel gotlu diye paylasmak.

Nereden baksan mallık.
sekmez.

görsel
koca bir latin amerika kıtası bu önermeyi boşa çıkarmak için teşekkül etmiştir. net yanlış çıkarımdır.
vay abazalar vay .
aklıma diretk lisedeki "ayşe" adlı hatun geldi. bu tezi çürütmek için var olan bir şahıstı kendisi.

lise 1'deyiz. tabii ben yine çok saf temizim o zamanlar. bir gün elektrikler kesildi, sınıf baya karanlıktı, hoca dersi bitimiş zilin çalması daha doğrusu çıkış saatinin gelmesi bekleniyor.

millet arka taraftaki askılardan montlarını almaya gidince bir hengame yaşandı o sırada takdir edersiniz ki liseli ergen erkekler krizi fırsata çevirmeye kalkmış.

çıkışta tolga şöyle dedi:

- ayşe'nin götünü beğeniyordum ama bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. auvvvvv.

+ olum ayşe hiç güzel değil ki ya,yüzüne bakasım gelmiyor allah affetsin.

- yüzünü n'apcan amk.

peşin yeditepe: evet bazen çok iğrenciz. ama erkeklere atfetmek yanlış olur. kızların da zaman zaman ne kadar aşağılık olduğunu siz hatunlar benden iyi biliyorsunuz. velhasılı kelam insanoğlu az ibne değil.
aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var.
aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var.
anneannemin bir lafını getirdi aklıma;

"götü güzel olanın yüzünde güller açar"
tartışmasız bir gerçek. o zaman şöyle de denebilir; yüzü güzel olanın götü de güzel olur.