bugün

artık durmadan kendini tekrar eden ve tekrar ettikçe sıkmaya başlayan komedyen. Farklı işlerde , farklı hallerde görmek istiyoruz kendisini
kesinlikle yaptığı işte mükemmel olan, türkiye'nin ihtiyacı, ikamesinin yapılması gereken tiyatro, sinema ve diğer topluma gösteri mahiyeti taşıyan sahnelerin bence son yıllarda bulduğu en taze en yakın ikame. ailecek severek ve ilgiyle izliyoruz.
(bkz: makina)'nın oyuncu ekibinde bulunan muazzam bir doğaçlama yeteneği olan kişi.
cumartesi geceleri makina.2da 'okan beeeey' diye konuya girip, mürebbiye taklitlerine saatlerce güldüğüm, mimar sinan üniversitesi mezunu oyuncu.
televizyon makinasında sürükleyen bir hal olmadığı zamanlarda bile sadece onu izlemek için beklediğimiz güzide oyuncu.teşekür ederim *
mimar sinan üniversitesi mezunu,şuanda makina tv programında skeçlerde rol alan mükemmel ötesi komik insandır.ayrıca doğaçlama esprileriyle beni benden alır.geçen haftaki modacı skeci izlemeye değerdir.
"barbisenibekliyor" gürgenin aklına gelen dahiyane cümledir.
makinayı izleme sebeplerimden birisidir
makina'yi sirtlayip goturen, insanlarin uykusuz kalmasindan sorumlu ust duzey dogaclama komik sahis.
yaptığı bir espriyle okan bayülgen'i kopartmış oyuncu. ayrıca şenay akay'ı tavlamak üzere olan insan.**
Geçtiğimiz saatler içinde yaptığı manken taklidiyle beni yarmış oyuncu .

(bkz: parlak gelecek)
doğaçlama ustası. * *
(bkz: odun amirim afedersin)
Şu an itibarıyle Makina'da gülmekten kırıldığım süper oyuncu. Oray Eğil'in arkadaşları skecindeki performansı izlenesi insandır.
okan bayülgen'nin tv dünyasına kazandırdığı en iyi isimlerden birisi, kısemende olsa janset'i de iyiler arasına koyabiliriz.
bu geceki makinada skecte kendini tutamamis gulmus , daha da fazla gulmemek icin burnunu sıkmış kisi. bayiliyoruz kendisine.
müthiş adam yahu;şafak sezer'in konuk olduğu programda 'lavuk means:his bird can't fly anymore' esprisini yaparak koltuktan düşmeme sebep olan insan.
ayrıca kız kurularında 'arkadaşımın adı saniye kendisi çok dakiktir' cümlesiyle her hafta yarılmamı sağlıyor.
(bkz: bu okan bayülgen büyük adam vesselam)
kendi adına sahip bir sitesi de vardır.
http://www.gurgenoz.com/
dogaclama espri yapabilme yetenegi dehset olan oyuncu. sabahtan aksama kadar oturup geyik yapilasi insan.
bu adam manyak....
ultra yetenekli...
makina programinda ozellikle son haftalarda ikina sikila espri yapmaya cali$tigini seziyorum. "bir dakka okan bey..." nidasi hala kulaklarimda. neyse ki makina bu sezon bitiyor, ve sadece bu programdan ekmek yemiyor. gercekten ba$arili...
el ol kol sallayarak, hoplayip ziplayarak, garip sesler cikararak insanlari güldürmeye calisma ekolünün bir yeni temsilcisi. Bu ekolün duayeni icin bkz: mehmet ali erbil. (bkz: konusan kafalar).
süper komik çılgın insan.
acaba,neden sürekli ya da genel olarak 'gay' rollerinde oynadığını merak ettiğim adam....
(bkz: severek izliyoruz) *
makinayı izleme sebebim. hele kendi yaptığı esprilere bıyık altı gülmesi yok mu o anda çığlığı basıyorum.

(bkz: gülerken tuhaf sesler çıkarmak)