bugün

FENERBAHÇE ALT YAPISINDA OYNAYAN 1992 DENiZLi DOĞUMLU GENÇ FUTBOLCU. HAFTA SONUNDA A2 LiGiNDE OYNANAN FENERBAHÇE-BEŞiKTAŞ MAÇINDA iZLEYENLERi (AZiZ YILDIRIM, AYKUT KOCAMAN) KENDiSiNE HAYRAN BIRAKMIŞ iNŞALLAH BU DA HEBA OLMAZ DEDiRTEN GENÇ FUTBOLCUDUR.

AYNISINDAN BiR TANE DAHA VARDIR FENERBAHÇE ALT YAPISINDA;

(bkz: OKAN ALKAN)
Denizlispor altyapısında gösterdiği performansla beni etkilemiştir.Yıllardır takip ettiğim bir futbolcudur.Futbolunu çok geliştirdi.Bugünlere gelmesi beni şaşırtmadı.Önü açık.
vederson un da sakatlanmasıyla lille maçı öncesi forma şansı doğmuş genç oyuncu. Tabiki daum Sol açıkta oynatacak başka oyuncu bulamazsa.
febe altyapısındaysa geçmiş olsun , allah başka dert vermesin denilecek topçu .
dünkü galatasaray maçında son 10 dakika oyuna girmiş ve maç sonrasında verdiği röportajla beyefendiliğini,efendiliğini konuşturmuştur.
okan alkan gibi şans bulup, bu şansı en iyi biçimde değerlendirmesini temenni ettiğimiz genç futbolcu. milli takımın joker orta sahalarından biri olabilecek kapasitede.
22 kasım 2010 fenerbahçe bucaspor maçında ilk 11'de sahaya çıkan yeni nesil kanarya.
22 kasım 2010 fenerbahçe bucaspor maçında iyi bir performans göstermiş, emre'nin yokluğunda daha şans bulacak gibi görünen genç futbolcu.
onca yatırıma rağmen altyapıdan futbolcu cıkaramayan bir takımın sıradan oyuncusu
koyunun olmadığı yerde ....
fiziğini geliştirmesi halinde 10 numara topçu olur bu çocuktan...
1 maçta yüceltilmemesi, yine 1 maçta itin bir tarafına sokulmaması gereken genç futbolcu. sabretmek lazım, şımartmamak lazım.
ısrar edilirse adam olacak çocuk. acele etmeden yavaş yavaş monte etmek lazım.
sabır falan edilmeyecek, 6 aydan fazla şans tanınmayacak futbolcudur. fenerbahçe bir yardım kuruluşu falan değildir. çıkarsın takır takır topunu oynarsın formayı kaparsın. gökhan gönül'e veya arda turan'a sabır mı gösterildi. çıktılar, oynadılar sonunda formayı kaptılar.
bu çocukta iş var dediğim genç oyuncumuz.fiziğini biraz daha geliştirirse çok iyi oyuncu olacak aha buraya yazıyorum.
27 kasım 2010 ibb fenerbahçe maçında orta sahada 70 dakika pire gibi basan genç adam. gayet iyiydi ve toplarıda iyi kullandı. umarım verilen şansları iyi kullanır. şu ana kadar 10/7,5 veriyorum. fiziğini de geliştirmeli bu esnada tabi. daha çok minyon duruyor. zamanla olacak. şu an çatır çatır oynuyor. aferin çocuk, bozma kendini.
bu adam tam bir orta saha oyuncusu. kısa boylu olmasına rağmen emre belözoğlu gibi biraz daha fizik gücünü artırırsa olur bu iş.
andreas iniesta'nın henüz kobi desteği almamış versiyonu. gerçekten iniesta'yı çok andırıyor. tabii yanına bir xavi almak gerekir. sağına soluna messi filan.
medyanın pohpohlamaya başladığı yıldız adayıdır.

işte bu yüzden büyük futbolcular yetiştiremiyoruz. arda'ya da aynısını yaptılar. yok barcelona izliyor, yok real madrid izliyor, yok arsene wenger tam bir arda hayranı diyerek önünü kestiler. bu çocuğa yapmayın bari. daha 10 maç oynamamış, büyük gelecek vaad eden, tam bir orta saha oyuncusu.
her şeyden önce efendi bir çocuk. ileride emre kadar yetenekli olacaksa eğer, emre'den en büyük artısı kişiliği olacak.
20 eylül 2011 fenerbahçe manisaspor maçında fenerbahçe adına sahanın en iyi futbolcusuydu demek yanlış olmaz.
adam olacak cocuktur ama pişmesi şarttır umarım fenerbahçe'nin kıydığı genç yeteneklerden olmaz.
bu akşam itibariyle alkışı hak etmiş havuç tipli topçu.
(bkz: aferin lan kerata)
daha fazla oynayarak oyun icinde top kullanma huyunu yavas yavas gelistirmesi gereken topcu. kayseriye karsi iki net hatanin disinda elinden geleni yapti.
manisaspor maçındaki iyi oyunu sayesinde, bugünkü maçtaki zaman zaman etkisiz futbolunu tolere edebiliriz.
oyunun içinde daha fazla kalması lazım.
görev aldığı bölgede işini iyi yapan, yapmaya çalışan futbolcu. ama yine de;

(bkz: bir emre belözoğlu değil)