bugün

entry'ler (1376)

uludağ sözlük

adının anket sözlük olarak değiştirilmesi gereken, eskilerin güzel sözlüğü.

jesse pinkman

--spoiler--

piçin tekidir. hank, gomie, andrea ve son olarak walter'ın ölümünden dolaylı yoldan da olsa sorumludur. ağlaklık yapmayıp 2 dk erkek olsaydı olaylar bu şekilde gelişip son bulmazdı.

amk piçi, sanki walt öldürdü ufaklığı. ulan 1 gün hastanede yattı çocuk alt tarafı. bitch!

--spoiler--

türk telekom stadyumu

devletin stadyumu. ülkedeki bütün stadyumların olduğu gibi.

ev sahipliğini galatasaray yapmaktadır. stat açılalı 3 yıl oldu, 2 lig 2 süper kupa kazandık, hala millete bunu anlatmaya çalışıyoruz ya. akıl, biraz akıl.

ilk twitt

herkese merhaba.

not: takipçi sayısı: 0.

galatasaray

arsenal'in kocası.

yıldız tilbe

(bkz: korkunçlu kadın)

şafak sezer in yoo deyişi

(bkz: epic fail)

şafak sezer in göt gibi kalması

(bkz: cevab veremedi)

18 temmuz 2013 cas ın uefa kararına tedbir koyması

fenerbahçe taraftarının fazla sevinmemesini gerektiren olay. cas, çok çok büyük bir ihtimalle fenerbahçe'yi suçlu bulacak ve fenerbahçe bir kez daha darbe yemiş olacak. ayrıca cas, fener suçludur dedikten sonra uefa'ya da 'şimdi siktim belanızı' deme hakkı doğuyor. bu durumda tff'nin de tepesine bineceklerdir. kısaca söylemek gerekirse; işler daha da karıştı.

aziz yıldırım

107 yıllık fenerbahçe spor kulübünün adını şike ile lekelemiştir.

ayrıca, olayı tam da azizyıldırımsporluların istediği gibi, galatasaray - fenerbahçe kavgasına çevirmiş zat. milyonlarca fenerbahçeliyi kandırmakla meşgul şu an.

fenerbahçe

şike yaptıkları mahkeme ve uefa tescilli olduğu halde ihaleyi galatasaray'a yıkmaya çalışan komiklerdir.

aziz yıldırım kendi şakşakçılarını kandırmak için kolları sıvamış. dün basındaki köpeklerine verdiği emirlerden sonra bugün daha net anlaşılıyor ve hedef kitlesine ulaştığı görünüyor.

türk spor basını

dün aziz yıldırım ve şekip mosturoğlu ile neden bir araya geldikleri bugün çok net anlaşılmaktadır.

bütün gazetelerde uefa'ya, galatasaray'ın büyük yardımlarının olduğu ima ediliyor. taraftarı kandırmak için bu kadar düştüler işte.

ebru polat

çok seksi :/

görsel

gökhanların genel özellikleri

şok ederler.

(bkz: fenerbahçe de gökhan gönül şoku)

sözlüğü 97 li bebelerin basması

97 lilerin okuma yazmayı söktüğünü göstermiş ve şok etmiştir.

1 94 boyunda 76 kilo sarı saçlı yeşil gözlü kız

(bkz: brienne of tarth)

drogba nın sike sike özür dileyecek olması

hayalciliktir.

görsel

12 mayıs 2013 fenerbahçe galatasaray maçı

her zaman olduğu gibi, kadıköy'de yine olaylı geçen maç.

daha maçın başında eboue çizgiye inerken hasan ali'nin kendisine faul yaptığını düşünerek hakeme dönüp birşeyler diyor. hasan ali hemen eboue ile burun buruna gelip çemkiriyor. daha sonra drogba onları ayırmaya çalışırken fenerbahçe'nin kalesini koruyan ayı gelip, drogba'yı itmeye başlıyor.

melo, webo'ya faul yapıyor, daha sonra elini uzatıp yerden kaldıracakken, emre b. gelip melo'yu itmeye başlıyor, daha sonra cüneyt çakır'ın arkası dönükken melo'ya çelme takıyor.

fenerbahçe'nin ilk golünden önce emre, hamit'e aynı pozisyonda 2 kez faul yapıyor. cüneyt çakır ağzında düdük ile olay yerine geliyor ama fenerbahçe'nin avantajlı olduğunu görünce oyunu devam ettiriyor.

fenerbahçe'nin 2. golünden önce webo, çok çok net bir şekilde top ve kendisi arasına girmiş eboue'yi itiyor.

ikinci yarıda da emre, melo'nun üzerine oynamaya devam ediyor. kendisine faul yapan melo'ya hemen küfür ve el kol hareketleri ile cevap veriyor. hemen ardından yobo taaa defanstan koşup melo'ya saldırmaya çalışıyor.

caner erkin, cüneyt çakır'ın gözü önünde melo'ya kasten tekme atıyor. kırmızı kartlık hareketi sarı ile geçiştiriyor hakem.

maçın son anlarında sabri topa yetişemiyor, volkan, sabri'nin hemen önündeyken kolunu arkaya doğru savurup bile isteye sabri'ye vuruyor. sabri, kollarını açıp 'ne yapıyorsun sen' demeye kalmadan volkan gelip sabri'yi itmeye başlıyor ve hemen ardından iki eliyle sabri'nin boğazını var gücü ile sıkıyor ve adam öldürmeye teşebbüs ediyor. olayın sonrasında volkan yine sabri'ye sarılır gibi yapıp boğazını sıkıyor ve kulağına birşey diyor. sabri'de oradan sonra zıvanadan çıkıp volkan'ın ensesine yapışıyor.

volkan oyundan çıkarken drogba, tabir-i caizse; bana da yapsana aynısını diye meydan okuyor. volkan'da kaşlarını kaldırıp 'why, why, why' diye sahayı terk ediyor.

son olarak; galatasaraylı futbolcular da tüm bu kahpeliklere tepki olarak orta sahada toplanıp kutlama yapıyor.

galatasaray

2012-2013 futbol sezonu şampiyonu. uyandırayım dedim.

fenerbahçe

vizyonu, misyonu, tek derdi galatasaray'ı yenmektir. bütün sezon gitsin ama galatasaray'ı yenelim der taraftarlarının %90'ı. öyle bir psikoloji içindeler.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.