bugün

en az üç kişiden oluşan bir grubu oluşturmak.
(bkz: cin yazarlar görev başına)
spor oyunlarında turnuva yapmak.
ayıp şeydir.
"nerde çokluk orda bokluk" sözünden hareketle; temiz bir eylem degildir.
tek kişiyle başa çıkılamayan bir durum karşısında ortaya atılan dahice bir fikirdir.
photoshop da tüm katmanları (bkz: layer) tek bir klasör altında toplama işlemi.
gerçek hayatta, tutulan takım şampiyonlar ligine katılmaya hak kazandığında, arkadaşlarla yapılan sohbetlerde şampiyonlar ligindeki rakipleri ve düşülecek grubu tahmin etme çalışması.

--spoiler--
- ingiliz takımı gelmesin.
- evet.
- italyan takımı gelmesin.
- evet.
- ispanyollar da gelmesin. barca, real...
- bir şey sorabilir miyim?
- nedir?
- şampiyonlar liginden takımı çekelim o zaman.
- hımm...
--spoiler--
+ grup yapacagiz gel ulan iste..!

- abi ben de gelmek istiyorum ama sivilcem kaniyor ariyorum simdi seni bekle.

+ s.ktir lan.
ajdar'ın dillere destan çikita muz şarkısında dile getirdiği durumdur.
grup yapalım grup,
öptüm seni şap şup,
çikita muz...
ayık kafayla yapılan bir şey olmadığını düşünüyorum. tamam biraz da mide meselesi ama, insanların uyuşturucu ya da alkol almadan bu işi yapması biraz zor gibi.
(bkz: g o r a)
önce şurup gibi ve turp gibi olmayı gerektirir.
+ abi akşam grup yapıyomuşuz.
- 0h$, kim kim lan
+ sen, ben, yenge
- %&)(=?^#
zor bir iştir. bu grup olayının yapacak olanların yüzünün astarı yırtılmış olması gerekir. en güzel grup azeri kadınlarla yapılır diyolar. en az 3 kişi ile olsada, duruma göre değişir. başta utanılsada, bu workshopun faydalı olduğu söylentiler arasındadır. zihinsel gelişimi artırır.
tuhaf gelebilir ama aynı zamanda bankacılık jargonunda da kullanılan bir deyimdir. öğle saatinde ve akşam saat 16.00 dan sonra olmak üzere günde iki kez şube kasalarında biriken paralar merkez bankasına ya da ihtiyaç duyan başka bankalara,döviz bürolarına, ne bileyim paranın satılabileceği bir üçüncü parti yerlere güvenlik görevlileri ile birlikte zırhlı araçlarla gönderilir. herhangi bir banka şubesine gittiğinizde gayet mazbut gişe memuru kadınlardan güvenlik görevlisi nerede gibi sorulara gayet masumane "grup yapmaya gittiler" cevabını alırsanız dumur olmayın, şubelerde (genelde)orji yapılmıyor bilesiniz.
1 grup daveti.
ya (bkz: duman kadar çekmek)
ya (bkz: laçin kadar çekilmemek)
kümeleri anlatabilmek için çırpınan ilköğretim 2.sınıf öğretmeninin çocukları belli sayılarda toplaması.
Whatsapp ta 2 ve daha fazla kişinin bir araya gelerek grup açıp muhabbet etmesine argoda grup yapmak denir.
kötü bir şey olan durum.
görsel
Bunu yapmadan ölen boşa yaşamıştır. Evet.
grup yapmak öncelikli olarak seks'i çağrıştırsada pek çok anlamı içinde barındırabilir. kim nasıl anlamak isterse o şekilde anlasın. bana seksi çağrıştırdığı ve geçmişte de tecrübe ettiğimden bir iki satır bırakayım şuraya. kulağa hoş gelen bir aktivite ancak partnerlerinizi önceden tanımıyorsanız epey riskleri de içinde barındırır. sanıldığının aksine yapmak kolay değildir. o kafaya gelmeniz zaman alır. partnerlerle uyumlu olmanız şart yoksa yaptığınınz şeyden hiç bir keyif almadığınız gibi aksine derin bir boşluk hissine kapılıp yaptığınıza pişman olabilir uzunca bir süre seks isteğiniz kaybolabilir. bir şekilde uyumu yakalarsanız da kesinlikle tekrarlayacağınız bir aktivite olacaktır. başlamadan iki duble sek viski atarsanız of diyorum. diğer alkol çeşitleri viski kadar yakışmıyor ortama. benden söylemesi.
Genellikle okullarda verilen proje ve performans ödevlerinde ya en yakın arkadaşlarla olunan ya da şans eseri sınıfta en nefret edilen tiple tesadüf eşleşilen sonun da sadece bir kişinin gerçekten ödevle uğraşıp ekmeğini diğerlerinin yediği, gereksiz oluşum.